To become a global home doors and Windows industry respected factory.

Furnizuesit e aluminit 1
Furnizuesit e aluminit 2
Furnizuesit e aluminit 3
Furnizuesit e aluminit 4
Furnizuesit e aluminit 5
Furnizuesit e aluminit 6
Furnizuesit e aluminit 1
Furnizuesit e aluminit 2
Furnizuesit e aluminit 3
Furnizuesit e aluminit 4
Furnizuesit e aluminit 5
Furnizuesit e aluminit 6

Furnizuesit e aluminit

hetim

Detajet e produktit të furnizuesve të grilave të aluminitDetaji i shpejtë


Kompania jonë ka pajisje të avancuara prodhimi dhe linja prodhimi superiore. Përveç kësaj, ekzistojnë metoda të përsosura testimi dhe sistem të sigurimit të cilësisë. E gjithë kjo jo vetëm që garanton një rendiment të caktuar, por gjithashtu siguron cilësi të shkëlqyera të produkteve tona. Furnizuesit e grilave të aluminit WJW inspektohen rreptësisht. Jo vetëm që ka kaluar një kontroll makinerie për prerjen, saldimin dhe trajtimin sipërfaqësor, por gjithashtu është inspektuar nga punëtorët. Ky produkt gëzon një jetë të gjatë shërbimi. Konstruksioni metalik rezistent ndaj ndryshkut e mbron atë nga korrozioni nga uji ose lagështia. Njerëzit do të përfitojnë shumë nga ky produkt pa formaldehid. Nuk do të shkaktojë asnjë problem shëndetësor në përdorimin e tij afatgjatë.Informacioni i Prodhimit


Ne nuk kemi frikë që klientët t'i kushtojnë vëmendje detajeve të furnizuesve tanë të grilave të aluminit.

Furnizuesit e aluminit 7
Furnizuesit e aluminit 8

PRODUCTS DESCRIPTION

• Louve e fiksuar eliptike.

Qendra vertikale.

Tehe eliptike, montim vertikal, mbi-varur në mure.

Të dhëna teknike

Furnizuesit e aluminit 9
Furnizuesit e aluminit 10

Programi

Furnizuesit e aluminit 11
Furnizuesit e aluminit 12Avantazhe të kompanisë


Foshan WJW Aluminium Co., Ltd, e ndodhur në është një kompani. Ne jemi të angazhuar kryesisht në biznesin e aluminit, dyerve dhe dritareve të aluminit. WJW Aluminium ka krijuar WJW Aluminium bazuar në kërkesën e konsumatorit. Ajo ka një pjesë të caktuar në treg dhe është shumë e dashur dhe e besuar nga konsumatorët. WJW Aluminium është e përkushtuar të ofrojë shërbimin më të mirë për të përmbushur nevojat e klientëve. Inxhinierët tanë kanë qenë të angazhuar në industrinë e harduerit për shumë vite dhe mund t'u ofrojnë klientëve zgjidhjet më të optimizuara. Bazuar në këtë, ne mund të ofrojmë shërbime profesionale me porosi për klientët tanë.
Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Doors and Windows aluminum profiles, aluminum alloy doors and windows finished products, curtain wall system, you want, all in here! Our company engaged in doors and Windows aluminum research and development and manufacturing for 20 years.
nuk ka të dhëna
cONTACT US

Contact Person: Bruce Wang

Phone: +86 13902826415

Whatsapp:+86 13902826415

E-Mail: info@aluminum-supply.com

Add: No. 17, Liannanshe Workshop, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

Copyright © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Sitemap Design by Lifisher
bisedë në internet
We are here to help you! If you close the chatbox, you will automatically receive a response from us via email. Please be sure to leave your contact details so that we can better assist