To become a global home doors and Windows industry respected factory.

Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1 1
Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1 1

Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Pëlhura e prodhuesve të dritareve të aluminit për banim WJW Aluminium është marrë nga furnitorë të besueshëm që kanë nënshkruar vite kontrata me ne për të siguruar cilësinë më të mirë të pëlhurës.


· Produkti ka një sipërfaqe të pastër. Është i ndërtuar me materiale antibakteriale që largojnë dhe shkatërrojnë në mënyrë efektive organizmat infektive.


· WJW Aluminium ofron zgjidhje që e bëjnë biznesin e klientëve të lehtë me çmime konkurruese.


Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1 2

Përshkrimi i produkteve


Varet në krye dhe lëkundet nga jashtë për t'u hapur në bazë. Mbështet sigurinë dhe ekranet standarde. Tendat janë një zgjedhje e zgjuar pasi ato mund të lihen të hapura për të ajrosur edhe kur pritet shi. Ato mund të përdoren me doreza me kamerë, mbështjellës dritaresh ose mbështjellës automatikë të lidhur me sistemin tuaj Smart Home / CBUS.


Dritaret me tendë/kavë kanë mundësinë që të duken ose retro ose moderne për shkak të aftësisë së tyre për të pasur një brez të hapur ose katror. Dritaret me tendë kanë performancë të lartë, si nga këndvështrimi termik ashtu edhe nga ai akustik, për shkak të një mbylljeje të vërtetë rrethuese të plotë rreth brezit. Ato mund të jenë me xham të vetëm ose të dyfishtë dhe të disponueshëm me opsionet e kyçjes me çelës.


Dritarja e tendës/kavës është projektuar për të ofruar një pamje të pastër dhe të efektshme me profilet e saj moderne të brezave të pjerrëta dhe rruazat e lustrimit. Urban përmban një sistem të vazhdueshëm të varësve me grep dhe opsionet e mbështjelljes së zinxhirit ose kapëseve të brezave për lehtësinë e përdorimit. Mbylljet e brezit me perimetër të plotë janë të dizajnuara për të përmirësuar ngushtësinë e motit dhe së bashku me opsionin e xhamit të dyfishtë, mund të ofrojnë rehati dhe performancë më të madhe termike. Duke qenë se, mund të integrohet me një përzgjedhje plotësuese të dritareve rrëshqitëse, të dyfishta të varura për të siguruar një dritare totale zgjidhje.


Veçori dhe dobitë:

• Pamja e pastër dhe e pastë

• Opsione me xham të vetëm dhe të dyfishtë

• Opsionet e bllokueshme të hardwareve

• Mbyllje pozitive për performancë të përmirësuar të motit

• Udhërrës elektrike

• Opsionet e integruara të kontrollit të insekteve dhe sigurisë

Të dhëna teknike

Përmasat e frame 150Mm.
Alum. Trashësia 2.0-2.2mm
Detajet e shilljes 5 - 13.52mm
Detajet e shilljes 18 - 28mm
Prodhimi maksimum SLS/ULS/WATER AS BELOW
SLS (Gjendja e kufirit të shërbimit) Pa 2500
ULS (Kufiri i limitit) Pa: 5500
Uja 450
Madhësia maksimum e rekomanduar Lartësia 3150 mm / Gjerësia 2250 mm / Pesha 200 kg për panel
Performancë termale SG 4.3 - 6.1
SHGC j66
Range Uw DG 3.0 - 3.9
Intervali SHGC DG 0.22 - 055
Hardware kryesore Mund të zgjidhni Kinlong ose Doric, 15 vjet garanci
Buka rezistencë e motit Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
Zëra strukturore Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
Fosh i jashtëmi EPDM
Kuçin e ngjit Silicon

Intervali i dritares WJW  

Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1 3

Gama e dritareve dhe dyerve WJW përmban një sistem të konsiderueshëm kornizë 125 mm për të ofruar forcën dhe performancën e kërkuar në aplikimet arkitekturore të nivelit të lartë. Fuqia e natyrshme e këtij sistemi lejon konfigurime të mëdha gjysmë komerciale, ndërkohë që jep ende një estetikë banimi, e pamundur me sistemet komerciale.


Sistemi i dritareve me tendë dhe këllëf WJW100 përmban profile të lëmuara brezash të sheshtë me një vijë të integruar rruazash dhe hundë të rrumbullakosura për të arritur një pamje moderne por klasike. E njëjta veçori kryhet përmes sistemeve të dyerve të varura WJW100 për të ofruar një estetikë të unifikuar në të gjithë gamën. I aftë për të akomoduar xham të dyfishtë me performancë të lartë dhe i aftë për të arritur breza të vetëm deri në 2400 mm në lartësi, tenda WJW100 & Kaseta përfaqëson një klasë më vete në lidhje me stilin dhe performancën.


Me një xham të vetëm me xham të dyfishtë me erë dhe ujë të vlerësuara akustike Vlerësuar me opsionin WERS Flyscreen Qarkullimi i ajrit

Dobitë

• Sistemi i kornizës arkitekturore 125 mm me cilësi premium

• Opsione me xham të vetëm dhe të dyfishtë me kapacitet të madh

• E aftë për lartësi brezash deri në 2400 mm

• Opsionet e integruara të kontrollit të insekteve dhe sigurisë

Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim Marka e aluminit WJW-1 4

FAQ

1 Q:   Çfarë është një dritare me tendë alumini?

Përgjigje: Një dritare me tendë alumini ka mentesha në pjesën e sipërme të kornizës dhe lëkundet jashtë nga fundi. Ato mund të hapen me fiksimin e thjeshtë të një doreze ose me rrëshqitjen bazë të harduerit Easy-Slide Operator. Dritaret me tendë janë të shkëlqyera në vendet që mund të përdorin ajrim dhe dritë shtesë

2 Q:   Sa të sigurta janë dritaret me tendë alumini?

Përgjigje: Dritaret me tendë alumini zakonisht sigurohen nga një bllokues me çelës që është i integruar në mekanizmin e mbështjelljes (të cilin ne e furnizojmë si pajisje standarde), i cili lejon që dritarja të mbyllet në një pozicion pjesërisht të hapur edhe pse mbyllja plotësisht është gjithmonë më e sigurt.

3 Q:   A lejojnë dritaret me tendë alumini rrjedhjen e ajrit?

Përgjigje: Jo vetëm për kuzhina, një dritare me tendë alumini mund të optimizojë rrjedhën e dritës dhe ajrit në çdo dhomë - dhe në çdo mot. Korniza e saj hapet nga jashtë për të lejuar flladin të hyjë duke mbajtur lagështinë jashtë dhe - për shkak se është i varur në krye - kjo do të thotë se mund të ajrosë shtëpinë tuaj edhe në shi të dendur!

4 Q:   Për çfarë janë të mira dritaret me tendë alumini?

A: Dritaret me tendë alumini mund të vendosen më lart në mure se shumë lloje të tjera dritaresh. Vendosja e lartë e dritareve është e dobishme për kapjen e dritës natyrale dhe ajrosjes, ndërkohë që maksimizon hapësirën e murit tuaj dhe ruan privatësinë. Dritaret me tendë ofrojnë mundësi superiore të privatësisë ndaj dritareve të tjera të hapshme.

5 Q:   Cili është ndryshimi midis një dritareje me mbulesë dhe një dritareje alumini?

Përgjigje: Dallimi kryesor midis dritareve me mbulesë alumini dhe dritareve me tendë alumini është vendi ku ato janë të varura. Dritaret e kafazit varen anash, ndërsa dritaret e tendës varen në krye. Të dy llojet e dritareve hapen plotësisht nga jashtë, duke e bërë secilin prej stileve një zgjedhje të shkëlqyer kur dëshironi shumë ventilim dhe dritë natyrale.


Veçoritë e kompanisë


· Foshan WJW Aluminum Co., Ltd, është një prodhues i prodhuesve të dritareve të aluminit për banim i krijuar shumë vite më parë. Ne kemi përvojë të gjerë dhe të pasur në këtë industri.


· Foshan WJW Aluminum Co., Ltd investon në pajisje me shpejtësi të lartë dhe automatike për të rritur efikasitetin.


· Ne kemi një aspiratë pozitive: të jemi një zot në industrinë e prodhuesve të dritareve të aluminit për banim. Ne do të përmirësojmë vazhdimisht produktet në bazë të teknologjisë së lartë dhe do të punojmë shumë për t'u shërbyer klientëve për të fituar njohjen e tyre.


Detaje të Prodhimit


Më pas, WJW Aluminium do t'ju prezantojë me detajet specifike të prodhuesve të dritareve të aluminit për banim.Zbatimi i produktit


Prodhuesit e dritareve të aluminit për banim të prodhuara nga WJW Aluminium janë të një cilësie të lartë. Dhe është një nga produktet e përdorur gjerësisht në industri.


WJW Aluminium ka një ekip të shkëlqyer që përbëhet nga R&D, prodhimi, operacioni dhe menaxhimi. Sipas nevojave aktuale të klientëve të ndryshëm, ne mund t'u ofrojmë klientëve zgjidhje praktike.Krahasimi i produktit


Prodhuesit tanë të dritareve të aluminit për banim kanë përparësitë e mëposhtme ndaj produkteve të ngjashme.Avantazhe të ndërmarrjes


Nën drejtimin e strategjisë sonë unike të talenteve, ne kemi prezantuar një grup personeli profesional dhe teknik të klasit të parë dhe personel drejtues të lartë. Ato ofrojnë një forcë të fortë teknike për zhvillimin tonë të shpejtë.


Ne kemi një ekip të përkushtuar për shërbimin ndaj klientit për t'u marrë me problemet e shërbimit pas shitjes dhe shërbimi ynë është efikas dhe i shpejtë.


Kompania jonë këmbëngul gjithmonë në filozofinë e biznesit të 'fitimit të tregut me cilësi dhe fitimit të reputacionit me shërbim'. Të gjithë ne duhet të luftojmë fort për të arritur zhvillimin hap pas hapi dhe të ndjekim përsosmërinë dhe inovacionin me një qëndrim praktik dhe të zellshëm. E gjithë kjo na sjell një qëndrim krejt të ri, duke udhëhequr zhvillimin e kompanisë sonë.


Pas vitesh eksplorimi dhe zhvillimi, WJW Aluminium zgjeron shkallën e biznesit dhe përmirëson fuqinë e korporatës. Tani ne gëzojmë njohje dhe mbështetje të gjerë në industri.


Produktet tona jo vetëm që shiten mirë në Kinë, por shiten edhe jashtë shtetit.


nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Doors and Windows aluminum profiles, aluminum alloy doors and windows finished products, curtain wall system, you want, all in here! Our company engaged in doors and Windows aluminum research and development and manufacturing for 20 years.
nuk ka të dhëna
cONTACT US

Contact Person: Bruce Wang

Phone: +86 13902826415

Whatsapp:+86 13902826415

E-Mail: info@aluminum-supply.com

Add: No. 17, Liannanshe Workshop, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

Copyright © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Sitemap Design by Lifisher
bisedë në internet
We are here to help you! If you close the chatbox, you will automatically receive a response from us via email. Please be sure to leave your contact details so that we can better assist