loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Алуминиумски врати и прозорци.
Нашата компанија WJW е водечки производител на алуминиум од алуминиумски врати, прозорци. Ако барате модерен и стилски начин да го ажурирате изгледот на вашиот дом, Алуминиум врати и прозорци Одлична опција. Не само што обезбедуваат елегантна и современа естетика, туку се и исклучително издржливи и не се одржуваат. Плус, алуминиумските врати и прозорци можат да помогнат да се подобри енергетската ефикасност на вашиот дом со тоа што ќе ги спречите провевките и загубата на топлина. Затоа, ако размислувате да го преуредите вашиот дом, не заборавајте да размислите за алуминиумските врати и прозорци!  

WJW е еден од водечките производители на алуминиумски врати. Алуминиумските врати и прозорци се иновативни и произведени со највисок квалитет. Овие Windows доаѓаат во различни стилови и дизајни, како на пр алуминиумска лизгачка врата , врата од алуминиумски екран и се идеални за модерна архитектура.

WJW нуди прилагодена алуминиумска врата услуги, како што се бои, сопствени форми и специјални решетки. Алуминиумските врати и прозорци се разноврсни и издржливи. Ова ви овозможува да изберете најдобро одговара за вашиот проект. Нашите експерти за врата можат да ви помогнат да ги вклучите овие сопствени Windows во вашиот следен проект. На WJW прозорец & Врати, можеме да ви помогнеме лесно да го пронајдете вистинскиот алуминиумски прозорец за вашиот проект. WJW, исто така, има тим од посветени инженери кои се подготвени да ви помогнат да ја изберете најдобрата опција за вас.

Алуминиумска преклопна врата од скршени мостови за тешки должности на WJW, робусно решение за модерно живеење. Комбинирајќи ја силата со функционалноста, нуди издржливост и разноврсност, создавајќи беспрекорна транзиција помеѓу внатрешните и надворешните простори
Најновата иновација на WJW - алуминиумски 50 внатрешни средни и тесни врати за нишање. Совршено балансирајќи го стилот и функционалноста, овие врати нудат современо решение за модерно живеење, комбинирајќи елегантен дизајн со оптимизација на просторот
Алуминиумска внатрешна екстремно тесна врата на WJW. Откривајќи елегантен дизајн и ефикасност во просторот, тој нуди модерно решение за современо живеење. Подобрете ги вашите ентериери со овој функционален и стилски додаток на разновидната колекција на врати на WJW
Ви ја претставуваме најновата иновација на WJW, лизгачката врата на мостот Super Heavy-Duty, достапна во робусни димензии од 76x26 и 76x76. Подигнете го вашиот простор со неспоредлива сила и модерен дизајн, обезбедувајќи издржливост и стил за современо живеење
Најновата алуминиумска лизгачка врата за тешка работа на WJW, достапна во робусни димензии од 66x66 и 66x26. Подигнете го вашиот простор со издржлив дизајн и модерна функционалност, обезбедувајќи беспрекорен спој на сила и стил за современо живеење
Најновата алуминиумска лизгачка врата на WJW со разновидни димензии од 50x50 и 50x26. Подигнете го вашиот простор со модерен дизајн и функционалност, создавајќи беспрекорен спој на стил и удобност за современо живеење
Најновата иновација од WJW со екстремно тесна лизгачка врата од алуминиум 4010. Откривајќи елегантен дизајн кој го максимизира просторот, оваа врата беспрекорно ја комбинира функционалноста со естетиката за современо и просторно ефикасно решение
Дрвените врати обложени со алуминиум беспрекорно ја спојуваат безвременската елеганција на дрвото со издржливоста и придобивките од алуминиумот за ниско одржување. Овие висококвалитетни врати имаат дрвен ентериер за топлина и естетика, нудејќи богат и привлечен амбиент. Надворешноста е обложена со издржлив алуминиум, обезбедувајќи одлична заштита од елементите, обезбедувајќи долговечност и минимално одржување. Оваа фузија на материјали создава врата која не е само визуелно привлечна, туку и структурно робусна. Дрвените врати обложени со алуминиум се популарен избор за оние кои ја бараат убавината на дрвото заедно со еластичноста на алуминиумот, што ги прави идеални за луксузни станбени и деловни простори
нема податок
Зошто да не одберете нас
Алуминиумските врати и прозорци на WJW се популарен избор за градежници и декоратори на домови. Нашите производи строго ги имплементираат меѓународните стандарди за да се обезбеди квалитет. Имаме повеќе од 20 години искуство во производство на алуминиумски врати и прозорци и формиравме зрел систем на синџири на снабдување од дизајн, производство до продажба.

Ние обезбедуваме готови системи за врати и прозорци од алуминиум и услуги за прилагодување на алуминиумски врати и прозорци за да ги задоволиме потребите на производот на секој клиент.
WJW има искусен технички тим кој може прецизно да прави калапи според цртежите на клиентите, со точност од ± 0,02 MM
WJW има целосен сет на алуминиумска опрема за истиснување и длабока обработка, со годишно производство од повеќе од 100.000 тони
Компанијата има доволно залихи и разновидна опрема за да одговори на голем број производствени потреби, да гарантира време на испорака и редовно да дава повратни информации за напредокот на производството до вас
WJW има професионален тим за продажба и сервис кој може да одговори на вашите прашања во секое време и да обезбеди 24-часовна онлајн услуга
нема податок
Како да нарачате и инсталирате алуминиумски врати?
Ако сакате да нарачате и инсталирате врати од WJW, ќе ви треба помош од локални занаетчии за да ја измерите потребната големина на вратата или да ги испратите цртежите на куќата до нашите инженери.
Потоа изберете го стилот на вратата што ви се допаѓа, вклучувајќи боја, површинска обработка, дебелина, брава на вратата итн., потврдете ја количината и уплатете го потребниот депозит. Откако ќе се направи примерокот, ќе ви испратиме комплет или дел од профилот.
Откако ќе го потврдите примерокот, треба да го платите преостанатото плаќање, а ние ќе започнеме со производство. Во текот на овој процес, ние редовно ќе ви даваме повратни информации за статусот на производството.
Откако ќе се произведе стоката, ќе се спроведат постапки за декларирање и царинење, а логистичката компанија ќе ви ја достави стоката. Денот на превоз зависи од вашата локација, околу 20 дена.
Алуминиумски врати
1
Која е минималната количина на нарачка за алуминиумските врати на WJW?
Минималната количина на нарачка за секој производ е различна и треба да ја процени менаџерот за продажба пред детален одговор
2
Дали имате свои курири?
Да, ние соработуваме со некои курири повеќе од 8 години, се разбира, можете да наведете и познат курир за нас
3
Дали вашите алуминиумски врати имаат проблеми со квалитетот?
Се разбира дека не, нашите поплаки за квалитет се 0%, а ние придаваме големо значење на системот за контрола на квалитетот
4
Какво е пакувањето на вашите алуминиумски врати?
Нашите инженери ќе ви ги испратат сликите од пакувањето пред пратката и гарантираме дека површината на производот нема да се оштети
5
Може ли да направам специјално прилагодување целосно според мојот сопствен дизајн?
Да, можете да го прилагодите стилот, бојата, големината, површинскиот третман на рамката итн. на алуминиумската врата
Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп  Дизајн Лифишер
Customer service
detect