loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 1
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 2
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 3
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 4
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 5
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 1
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 2
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 3
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 4
Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор 5

Ограда на тремот од алуминиумска легура надвор

Нашата ограда за трем од алуминиумска легура надвор, стилско и издржливо решение за подобрување на безбедноста и естетиката на вашиот надворешен простор. Изработена од висококвалитетна алуминиумска легура, оваа ограда нуди сигурна заштита додека додава модерен шмек на вашиот трем или балкон. Со својот елегантен дизајн и својствата отпорни на атмосферски влијанија, тој обезбедува и функционалност и елеганција за да го подигнете вашето искуство на живот на отворено.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  04 (9)

  1  Висококвалитетна конструкција од алуминиумска легура: Изработени од врвна алуминиумска легура, нашата ограда на тремот нуди исклучителна издржливост и долговечност, издржувајќи ги надворешните елементи во годините што доаѓаат.

  2  Финиш отпорен на временски услови: Оградата е обложена со завршна обработка отпорна на временски услови, обезбедувајќи заштита од 'рѓа, корозија и избледување, обезбедувајќи го да го задржи својот изглед дури и при сурови надворешни услови.

  3  Елегантен и модерен дизајн: Одликувајќи се со елегантен и модерен дизајн, нашата ограда на тремот додава допир на елеганција на секој надворешен простор, подобрувајќи ја севкупната естетска привлечност на вашиот трем или балкон.

  4  Разновидна апликација: Погоден за различни надворешни поставки, вклучувајќи тремови, балкони, палуби и дворови, оградата нуди разновидни решенија за подобрување на безбедноста и естетиката.

  5  Лесно инсталација: Дизајниран за едноставна инсталација, нашата ограда на тремот доаѓа со целиот неопходен хардвер и инструкции, што го прави процесот на поставување брз и без проблеми.

  6  Ниско одржување: Со својата издржлива конструкција и завршна обработка отпорна на временски услови, оградата бара минимално одржување, заштедувајќи ви време и напор во задачите за одржување.

  7  Прилагодливи опции: Достапни во различни висини, стилови и бои, нашата ограда на тремот може да се прилагоди за да одговара на вашите преференции и да го надополни вашиот надворешен декор.

  8  Безбедност и сигурност: Дизајниран да обезбеди сигурна бариера, оградата ја подобрува безбедноста на корисниците, спречувајќи падови и нудејќи душевен мир за вас и вашето семејство.

  9  Лесен, но цврст: И покрај неговата лесна конструкција, материјалот од алуминиумска легура нуди извонредна цврстина и стабилност, обезбедувајќи сигурна заштита за вашиот трем или балкон.

  10  Еко-пријателски избор: Направени од материјали за рециклирање и со долг животен век, нашата ограда на тремот од алуминиумска легура е еколошки избор за вашиот надворешен простор.

  01 (14)
  01 (14)

  Издржлива конструкција од алуминиумска легура: Нашата ограда на тремот е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура, која нуди исклучителна издржливост и долговечност, обезбедувајќи сигурна заштита за вашиот надворешен простор.

  Облога отпорен на временски услови: Оградата има облога отпорна на временски услови што ја штити од 'рѓа, корозија и избледување, овозможувајќи и да издржи надворешни елементи во наредните години.

  02 (12)
  03 (12)

  Елегантен и модерен дизајн: Со својот елегантен и модерен дизајн, нашата ограда на тремот додава допир на елеганција на секој надворешен амбиент, подобрувајќи ја севкупната естетска привлечност на вашиот трем или балкон.

  Лесно инсталација: Дизајниран за лесна инсталација, нашата ограда на тремот доаѓа со целиот неопходен хардвер и инструкции, што го прави процесот на поставување брз и беспрекорен, совршен за љубителите на „направи сам“.

  04 (9)

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Балкон, тераса, трем, скали, пат, мост, итн.
  Дизајн Модерен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Парапети, Огради за трем / Парапети, Огради за скали / Парапети, Ограда за балкон
  Површинска завршница Прецо
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect