loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Челични мечување копје скари Ограда 1
Челични мечување копје скари Ограда 2
Челични мечување копје скари Ограда 3
Челични мечување копје скари Ограда 4
Челични мечување копје скари Ограда 5
Челични мечување копје скари Ограда 1
Челични мечување копје скари Ограда 2
Челични мечување копје скари Ограда 3
Челични мечување копје скари Ограда 4
Челични мечување копје скари Ограда 5

Челични мечување копје скари Ограда

Ви ја претставуваме нашата челична ограда со копје за скари – сестрано решение за безбедност и естетика. Изработени од издржлив челик, овие огради имаат скари во облик на копје за зголемена безбедност, притоа додавајќи допир на елеганција на секој имот. Совршени за станбени и комерцијални апликации, нашите огради обезбедуваат сигурна заштита со стил, нудејќи мир на умот и привлечност.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  02 (10)

  1. Засилена безбедност: Решетките во облик на копје обезбедуваат застрашувачки ефект против натрапниците, зголемувајќи ја безбедноста на вашиот имот.

  2. Издржлива челична конструкција: Изработени од висококвалитетен челик, овие огради се изградени за да ги издржат елементите и да се спротивстават на абење и кинење.

  3. Естетски приговор: Решетките со копје додаваат допир на елеганција на оградата, подобрувајќи го целокупниот изглед на вашиот имот.

  4. Разновидни апликации: Погодни за станбени, комерцијални и индустриски средини, овие огради нудат разновидни решенија за различни безбедносни потреби.

  5. Прилагодливи опции: Достапно во различни висини, стилови и бои, што ви овозможува да изберете совршена ограда за да го надополни вашиот имот.

  6. Финиш отпорен на временски услови: Челичната ограда е обложена со завршна обработка отпорна на временски услови, обезбедувајќи долготрајна заштита од 'рѓа и корозија.

  7. Ниско одржување: Бара минимално одржување, заштедувајќи ви време и напор во задачите за одржување додека го одржувате вашиот имот безбеден.

  8. Лесно инсталација: Дизајнирани за лесна инсталација, овие огради доаѓаат со целиот неопходен хардвер и упатства за процес на поставување без проблеми.

  9. Приватност и заштита: Цврстиот дизајн на решетките со копје нуди приватност и заштита додека сеуште овозможува проток на воздух и видливост.

  10. Долговечноста: Со соодветно одржување, овие челични огради се изградени да траат многу години, обезбедувајќи сигурна сигурност и естетика за вашиот имот.

  01 (12)
  01 (12)

  Постојана облога: Нашата ограда користи метод на трајно обложување, осигурувајќи дека останува без 'рѓосување, отпорен на лупење и ја одржува својата осветленост и стабилност на бојата со текот на времето.

  Собрание без заварување: Дизајниран со склоп без заварување, инсталацијата е поедноставена, што ја прави брза и едноставна, без потреба од експертиза за заварување.

  03 (10)
  04 (8)

  Долговечноста: Со четирислоен антикорозивен третман, нашата ограда може да се пофали со работен век од над дваесет години, обезбедувајќи заштеда на трошоци и доверливост во наредните години.

  Лесно одржување: Со обработка на порцеланска глеѓ и полиестер со електростатско прскање (ПВЦ облога), нашата ограда се самочисти.  Едноставното перење на дожд или спреј со водени топови го одржува светло и чист, одржувајќи го својот изглед без напор.

  02 (10)

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Училиште, Вила, Градежно место, Опасна област, Стан, Фабрика
  Дизајн Едноставен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Училиште, Вила, Градежно место, Опасна област, Стан, Фабрика
  Површинска завршница Обложена со прав
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect