loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 1
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 2
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 3
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 4
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 5
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 6
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 1
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 2
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 3
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 4
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 5
Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали 6

Алуминиумска повеќефункционална заштитна ограда за скали

Парапетите нудат разновидно решение за различни средини, без разлика дали се внатрешни или надворешни, суви или влажни. Тие обезбедуваат сигурно држење каде што е потребно без мака за одржување. Лесната инсталација, заедно со нивната цврста и цврста конструкција, обезбедува сигурен и естетски пријатен додаток на секој простор. Со нивната достапност и безвременска привлечност, оградите се елегантен и практичен избор и за станбени и за комерцијални поставки, за секој буџет.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  4 (8)

  1. Разновидност: Заштитните огради за алуминиумски мултифункционални скали се погодни за широк спектар на апликации, вклучувајќи внатрешни и надворешни скали, балкони, палуби и рампи.

  2.Трајна конструкција: Изградени од висококвалитетен алуминиум, овие огради нудат цврстина и долговечност, издржувајќи различни еколошки услови и тешка употреба.

  3.Мулти-функционален дизајн: Оградите служат за повеќе намени, обезбедувајќи сигурност и поддршка, а истовремено ја зголемуваат естетската привлечност на просторот.

  4. Отпорен на временски услови: Алуминиумот е природно отпорен на 'рѓа и корозија, што го прави идеален избор за надворешни инсталации каде изложеноста на елементите е неизбежна.

  5. Ниско одржување: Со минимално потребно одржување, алуминиумските огради се опција без проблеми, заштедувајќи време и напор за сопствениците на куќи и бизнисите.

  6. Лесна инсталација: Дизајнирани за едноставна инсталација, овие огради доаѓаат со претходно издупчени дупки и хардвер за монтирање, што го прави процесот брз и удобен.

  7.Прилагодливи конфигурации: Оградите може да се приспособат за да одговараат на различни конфигурации на скали и огради, обезбедувајќи прецизно и сигурно вклопување.

  8. Усогласеност со безбедносните стандарди: Произведени за да ги задоволат безбедносните прописи, алуминиумските огради обезбедуваат мир на умот, нудејќи сигурна заштита за корисниците кои се движат по скали и подигнати области.

  9. Модерна естетика: Со елегантен и современ дизајн, алуминиумските огради додаваат допир на елеганција и софистицираност во секој простор, подобрувајќи го неговиот целокупен изглед.

  10. Ефикасно решение: Алуминиумските огради нудат економично и трајно решение за безбедност и естетика, обезбедувајќи вредност за парите и зголемување на вредноста на имотот.

  5 (9)
  2 (13)

  Елегантен дизајн: Изработени од ковано железо и галванизирана цевка, овие огради можат да се пофалат со софистициран изглед. Со висококвалитетен слој против 'рѓа и двослојна заштита, тие се отпорни на временските услови и издржливи, одржувајќи го својот елегантен изглед во годините што доаѓаат.

  Засилена безбедност: Секој држач е дизајниран да издржува до 200 кг, обезбедувајќи сигурна и ефикасна поддршка за поединци од сите возрасти, вклучително и постари лица, инвалиди и деца, обезбедувајќи душевен мир и за корисниците и за старателите.

  5 (9)
  4 (8)

  Разновидна употреба: Погодни за различни апликации, овие огради се совршени за скали, огради за поткровје, огради за бањи и за надворешни рачки. Без разлика дали се внатре или на отворено, тие нудат повеќенаменска функционалност за задоволување на различни потреби.

  Практичен сет: Комплетниот сет вклучува парапет, ѕидни држачи и сите потребни материјали за монтирање, што го поедноставува процесот на инсталација. Со лесна инсталација и нула потреба од одржување, овие огради обезбедуваат беспрекорно решение за подобрување на безбедноста и естетиката во секој простор.

  1 (14)

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Гаража, Балкон, Градина, Тоалет, Двор
  Дизајн Модерен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина. Име на црно WJW
  Позиција Високи резиденции, градини, продавници Површинска завршница Облога со боја
  Замени EXW FOB CIF Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect