loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 1
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 2
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 3
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 4
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 5
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 6
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 1
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 2
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 3
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 4
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 5
Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini 6

Kangjella sigurie e shkallëve shumë funksionale prej alumini

Parmakët ofrojnë një zgjidhje të gjithanshme për ambiente të ndryshme, qofshin të brendshme apo të jashtme, të thata apo të lagështa. Ato sigurojnë një kapje të sigurt aty ku është e nevojshme pa sherr për mirëmbajtje. Instalimi i lehtë, i shoqëruar me konstruksionin e tyre të fortë dhe të fortë, siguron një shtesë të besueshme dhe estetikisht të këndshme në çdo hapësirë. Me përballueshmërinë e tyre dhe tërheqjen e përjetshme, parmakët janë një zgjedhje elegante dhe praktike si për ambientet rezidenciale ashtu edhe për ato komerciale, duke iu përshtatur çdo buxheti.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  4 (8)

  1.Shkathtësia: Kangjella sigurie të shkallëve multifunksionale prej alumini janë të përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh, duke përfshirë shkallët e brendshme dhe të jashtme, ballkonet, kuvertën dhe rampat.

  2.Ndërtim i qëndrueshëm: Të ndërtuara nga alumini me cilësi të lartë, këto kangjella ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi, duke përballuar kushte të ndryshme mjedisore dhe përdorim të rëndë.

  3.Dizajn shumëfunksional: Kangjellat shërbejnë për qëllime të shumta, duke ofruar siguri dhe mbështetje, duke rritur gjithashtu tërheqjen estetike të hapësirës.

  4.Rezistent ndaj motit: Alumini është natyralisht rezistent ndaj ndryshkut dhe korrozionit, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për instalimet e jashtme ku ekspozimi ndaj elementeve është i pashmangshëm.

  5.Mirëmbajtje e ulët: Me mirëmbajtje minimale të kërkuar, parmakët e aluminit janë një opsion pa probleme, duke kursyer kohë dhe përpjekje për pronarët e shtëpive dhe bizneset.

  6. Instalim i lehtë: Të projektuara për instalim të drejtpërdrejtë, këto kangjella vijnë me vrima të para-shpuara dhe pajisje montimi, duke e bërë procesin të shpejtë dhe të përshtatshëm.

  7. Konfigurimet e rregullueshme: Kangjellat mund të personalizohen për t'iu përshtatur konfigurimeve të ndryshme të shkallëve dhe kangjellave, duke siguruar një përshtatje të saktë dhe të sigurt.

  8.Pajtueshmëria me standardet e sigurisë: Të prodhuara për të përmbushur rregullat e sigurisë, kangjellat e aluminit ofrojnë paqe mendore, duke ofruar mbrojtje të besueshme për përdoruesit që lundrojnë në shkallët dhe zonat e ngritura.

  9.Estetika moderne: Me dizajne elegante dhe bashkëkohore, kangjellat e aluminit shtojnë një prekje elegance dhe sofistikimi në çdo hapësirë, duke përmirësuar pamjen e saj të përgjithshme.

  10.Zgjidhje me kosto efektive: Kangjella alumini ofrojnë një zgjidhje ekonomike dhe të përhershme për sigurinë dhe estetikën, duke ofruar vlerë për para dhe duke rritur vlerën e pronës.

  5 (9)
  2 (13)

  Dizajn elegant: Të punuara nga hekuri i farkëtuar dhe tubi i galvanizuar, këto parmakë mburren me një pamje të sofistikuar. Me një shtresë të cilësisë së lartë kundër ndryshkut dhe mbrojtje me dy shtresa, ato janë rezistente ndaj motit dhe të qëndrueshme, duke ruajtur pamjen e tyre elegante për vitet në vijim.

  Siguri e zgjeruar: Çdo kllapa është projektuar për të mbështetur deri në 200 kg, duke siguruar mbështetje të sigurt dhe efektive për individët e të gjitha moshave, duke përfshirë të moshuarit, të paaftët dhe fëmijët, duke siguruar paqe mendore për përdoruesit dhe kujdestarët.

  5 (9)
  4 (8)

  Përdorimi i gjithanshëm: Të përshtatshme për aplikime të ndryshme, këto kangjella janë perfekte për shkallët, parmakët e papafingo, parmakët e banjës dhe dorezat e jashtme. Qofshin brenda apo jashtë, ato ofrojnë funksionalitet me shumë qëllime për të përmbushur nevoja të ndryshme.

  Set i përshtatshëm: Kompleti i plotë përfshin parmakun, mbajtëset e murit dhe të gjitha materialet e nevojshme për montim, duke thjeshtuar procesin e instalimit. Me instalim të lehtë dhe zero mirëmbajtje të kërkuar, këto parmakë ofrojnë një zgjidhje pa probleme për rritjen e sigurisë dhe estetikës në çdo hapësirë.

  1 (14)

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Garazh, Ballkon, Kopsht, Tualet, Oborr
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Rezidenca të larta, kopshte, dyqane Përfundojë sipërfaqe Veshje me bojë
  Termini i tregtit EXW FOB CIF Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect