loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 1
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 2
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 3
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 4
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 1
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 2
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 3
Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар 4

Метална ограда од страна на мостот Жичен балустрада за тротоар

Балустрадата со жици од метална ограда од мостот нуди спој на функционалност и естетика за пешачки патеки и мостови. Изработен од издржлив метал, тој обезбедува сигурност и сигурност додека ја подобрува визуелната привлечност на урбаните пејзажи. Со својот елегантен дизајн и цврстата конструкција, оваа жичена балустрада додава модерен шмек на надворешните простори, обезбедувајќи безбедно и пријатно искуство за пешаците.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  主图3 (2)

  1. Издржлива метална конструкција: Изработена од робусни метални материјали, жичената балустрада обезбедува долготрајна издржливост и еластичност во надворешни средини.

  2. Засилена безбедност: Дизајнирана да обезбеди заштитна бариера покрај тротоарите и мостовите, балустрадата ја подобрува безбедноста на пешаците со тоа што спречува случајни паѓања или пристап до забранети области.

  3. Елегантен и модерен дизајн: Со својот минималистички дизајн на жица, балустрадата додава современа естетика на урбаните пејзажи, надополнувајќи ги различните архитектонски стилови.

  4.Оптимална видливост: Дизајнот со отворена жица нуди непречен поглед на околните пејзажи, овозможувајќи им на пешаците да уживаат во убавината на нивната околина, а истовремено да ја одржуваат безбедноста.

  5.Завршница отпорна на временски услови: Одликувајќи се со слој отпорен на временски услови, балустрадата издржува изложеност на елементи како дожд, сонце и ветер, обезбедувајќи долгорочни перформанси без корозија или влошување.

  6. Лесна инсталација: Дизајнирана за едноставна инсталација, балустрадата доаѓа со сите потребни хардвери и упатства за монтирање, заштедувајќи време и напор при поставувањето.

  7.Прилагодливи опции: Достапна во различни висини и конфигурации, балустрадата може да се прилагоди за да одговара на специфичните барања на различни пешачки области и дизајни на мостови.

  8. Ниско одржување: Со својата издржлива конструкција и завршна обработка отпорна на временски услови, балустрадата бара минимално одржување, намалувајќи ги трошоците за одржување и временско вложување за сопствениците на имот.

  9. Усогласеност со стандардите за безбедност: Произведена за да ги исполнува или надминува безбедносните прописи, балустрадата обезбедува мир на пешаците и сопствениците на имот, обезбедувајќи придржување кон законските барања.

  10. Разновидни апликации: Погоден за широк спектар на средини, вклучувајќи урбани тротоари, пешачки мостови, паркови и рекреативни области, балустрадата нуди разновидни решенија за подобрување на безбедноста и естетиката на јавните простори.

  主图4
  主图2 (3)

  Изработена од висококвалитетен челик, балустрадата има задебелен дизајн, обезбедувајќи зголемена издржливост и отпорност на корозија, рѓа и абење. Користејќи синхрона композитна антикорозивна технологија со недеструктивен притисок, материјалот обезбедува долготрајна заштита од корозија и рѓа , дури и во сурови надворешни средини.

  Дизајнирана да издржи притисок, балустрадата обезбедува цврста бариера покрај тротоарите и мостовите, обезбедувајќи безбедност и сигурност за пешаците.

  主图3 (2)
  主图4

  Со својата добра цврстина на свиткување, балустрадата нуди флексибилност во дизајнот и инсталацијата, одговарајќи на различни архитектонски стилови и барања.

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Гаража, Балкон, Градина, Двор
  Дизајн Модерен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Градина, дом, хотел, трем
  Површинска завршница Предтретман со фосфати & Обложена со прав
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect