loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 1
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 2
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 3
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 4
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 1
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 2
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 3
Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës 4

Balustradë me tela për trotuarin e gardhit metalik në anën e urës

Bridge Side Metal Fence Sidewalk Wire Balustrade ofron një përzierje funksionaliteti dhe estetike për vendkalimet dhe urat për këmbësorë. I krijuar nga metali i qëndrueshëm, ai ofron siguri dhe siguri duke rritur tërheqjen vizuale të peizazheve urbane. Me dizajnin e saj të hijshëm dhe konstruksionin e fortë, kjo balustradë teli shton një prekje moderne në hapësirat e jashtme, duke siguruar një përvojë të sigurt dhe të këndshme për këmbësorët.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  主图3 (2)

  1. Konstruksion metalik i qëndrueshëm: E krijuar nga materiale të forta metalike, balustrada me tela siguron qëndrueshmëri dhe elasticitet afatgjatë në mjedise të jashtme.

  2. Siguri e zgjeruar: E projektuar për të siguruar një barrierë mbrojtëse përgjatë trotuareve dhe urave, balustrada rrit sigurinë e këmbësorëve duke parandaluar rënien aksidentale ose hyrjen në zona të kufizuara.

  3. Dizajn elegant dhe modern: Me dizajnin e saj minimalist me tela, balustrada shton një estetikë bashkëkohore në peizazhet urbane, duke plotësuar stile të ndryshme arkitekturore.

  4.Dukshmëri optimale: Dizajni me tela të hapur ofron pamje të papenguar të peizazhit përreth, duke lejuar këmbësorët të shijojnë bukurinë e mjedisit të tyre duke ruajtur sigurinë.

  5.Finish rezistent ndaj motit: Me një shtresë rezistente ndaj motit, balustrada i reziston ekspozimit ndaj elementëve të tillë si shiu, dielli dhe era, duke siguruar performancë afatgjatë pa korrozion ose përkeqësim.

  6. Instalim i lehtë: E projektuar për instalim të drejtpërdrejtë, ballustrada vjen me të gjithë pajisjen dhe udhëzimet e nevojshme për montim, duke kursyer kohë dhe përpjekje gjatë konfigurimit.

  7.Opsione të personalizueshme: E disponueshme në lartësi dhe konfigurime të ndryshme, ballustrada mund të personalizohet për t'iu përshtatur kërkesave specifike të zonave të ndryshme të këmbësorëve dhe modeleve të urave.

  8. Mirëmbajtje e ulët: Me ndërtimin e saj të qëndrueshëm dhe përfundimin rezistent ndaj motit, balustrada kërkon mirëmbajtje minimale, duke reduktuar kostot e mirëmbajtjes dhe investimin në kohë për pronarët e pronave.

  9.Pajtueshmëria me Standardet e Sigurisë: E prodhuar për të përmbushur ose tejkaluar rregulloret e sigurisë, ballustrada ofron paqe mendore për këmbësorët dhe pronarët e pronave, duke siguruar respektimin e kërkesave ligjore.

  10.Aplikacione të gjithanshme: E përshtatshme për një gamë të gjerë mjedisesh, duke përfshirë trotuaret urbane, urat për këmbësorë, parqet dhe zonat rekreative, balustrada ofron zgjidhje të gjithanshme për rritjen e sigurisë dhe estetikës në hapësirat publike.

  主图4
  主图2 (3)

  E krijuar nga çeliku me cilësi të lartë, ballustrada përmban një dizajn të trashë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe rezistencë të shtuar ndaj korrozionit, ndryshkut dhe konsumit. Duke përdorur teknologjinë e përbërë jo-shkatërruese sinkron kundër korrozionit, materiali siguron mbrojtje afatgjatë kundër korrozionit dhe ndryshkut , edhe në mjedise të ashpra të jashtme.

  E projektuar për t'i bërë ballë presionit, balustrada siguron një pengesë të fortë përgjatë trotuareve dhe urave, duke garantuar siguri dhe siguri për këmbësorët.

  主图3 (2)
  主图4

  Me forcën e mirë të përkuljes, balustrada ofron fleksibilitet në projektim dhe instalim, duke përshtatur stile dhe kërkesa të ndryshme arkitekturore.

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Garazh, Ballkon, Kopsht, Oborr
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë
  Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Kopsht, Shtëpi, Hotel, Verandë
  Përfundojë sipërfaqe Para-trajtimi me fosfat & E veshur me pluhur
  Termini i tregtit EXW FOB CIF
  Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë
  Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect