loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 1
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 2
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 3
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 4
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 5
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 6
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 1
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 2
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 3
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 4
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 5
Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно 6

Парапет за скали на отворено 3 чекор Црно

Нашата ограда обезбедува дополнителна заштита за стари лица, деца, бремени жени и инвалиди. Поради совршената изработка, оградата е многу цврста што може да издржи товар до 330 фунти. 0-60° прилагодливиот агол го олеснува поставувањето на 2-3 чекори. Оваа ограда за скали на отворено е идеална за градини, тремови, хотели итн. Тоа ќе биде привлечно место за вашето место.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  5 (10)

  1. Издржлив материјал: Изработена од железо, оваа ограда е изградена да издржи надворешни елементи, обезбедувајќи долготрајна издржливост и сигурност.

  2. Финиш отпорен на временски услови: Црната завршница е отпорна на временски услови, заштитувајќи ја оградата од 'рѓа и корозија, дури и во тешки надворешни услови.

  3. Стилски дизајн: Со елегантен црн дизајн, оваа ограда додава допир на елеганција на секој надворешен амбиент, подобрувајќи ја севкупната естетска привлечност.

  4. Безбеден зафат: Парапетата обезбедува сигурно држење за корисниците, нудејќи стабилност и поддршка додека тие се движат на отворено.

  5. Лесно инсталација: Дизајниран за лесна инсталација, оградата доаѓа со целиот неопходен хардвер за монтирање, што го прави процесот на поставување брз и без проблеми.

  6. Конфигурација во три чекори: Специфично дизајниран за надворешни скали со три чекори, оваа ограда обезбедува оптимална безбедност и удобност за корисниците.

  7. Прилагодлив агол: Аголот на оградата е прилагодлив, што овозможува приспособено вклопување за да се приспособат на различни конфигурации на скалите.

  8. Тежински капацитет: Со цврста конструкција, оваа ограда може да поддржува поединци со различна тежина, обезбедувајќи им мир на корисниците.

  9. Разновидна употреба: Погоден за станбени и комерцијални поставки, оваа ограда е идеална за употреба во предните влезови, дворови, тремови и многу повеќе.

  10. Ниско одржување: Бара минимално одржување, што ви овозможува да уживате во неговата функционалност и естетска привлечност без потреба од често одржување.

  4 (9)
  1 (15)

  Оваа ограда за скали има флексибилно поврзување со завртки, овозможувајќи приспособливост од 0-60° за да се приспособат скалите со различна висина. Може да се инсталира на повеќе локации за да ги исполни вашите специфични барања.

  Изработена од издржливо ковано железо со тешка челична конструкција, оваа ограда за скали на отворено обезбедува стабилност и поддршка, ефикасно спречувајќи ги опасностите од сопнување. Неговата робусна конструкција нуди голема сила за да издржи тешка употреба и обезбедува безбеден стисок за корисниците кои се движат низ скалите на отворено. Дизајниран да издржи долгогодишна изложеност на различни временски услови, оваа ограда ја подобрува убавината на секоја палуба додека го одржува нејзиниот структурен интегритет со текот на времето.

  3 (11)
  2 (14)

  Комплетот со парапет доаѓа во комплет со сите потребни компоненти за прицврстување на шините и столбовите на скалите, за што е потребна само дупчалка за да се заврши инсталацијата. Со претходно издупчени дупки на основата, комплетот ја елиминира потребата од дополнително дупчење, заштедувајќи ви време и напор. Инсталирањето е брзо и без проблеми, а се потребни само неколку минути за да се заврши.

  Идеален за различни поставки, нашата ограда за конкретни чекори е совршена за станбени згради, градини, хотели, тремови и која било друга локација со скали или скали. Служи како сигурен систем за поддршка, тој ја подобрува безбедноста, удобноста и удобноста за корисниците кои навигираат во овие области. Без разлика дали се работи за обезбедување безбедност за жителите дома или за обезбедување дополнителна помош за гостите во хотелите, оваа ограда е разноврсно решение за подобрување на пристапноста и мирот во секоја средина.

  4 (9)

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Гаража, Балкон, Градина, Двор
  Дизајн Модерен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Градина, дом, хотел, трем
  Површинска завршница Предтретман со фосфати & Обложена со прав
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect