loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 1
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 2
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 3
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 4
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 5
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 6
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 1
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 2
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 3
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 4
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 5
Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi 6

Parmak për hapa të jashtëm 3 hap i zi

Kangjella jonë ofron mbrojtje shtesë për të moshuarit, fëmijët, gratë shtatzëna dhe të paaftët. Për shkak të mjeshtërisë së përsosur, kangjella është shumë e fortë që mund të mbajë ngarkesë deri në 330 paund. 0-60° këndi i rregullueshëm e bën të lehtë përshtatjen e 2-3 hapave. Ky kangjella e shkallëve të jashtme është ideale për kopshte, veranda, hotele etj. Do të jetë një vend tërheqës për vendin tuaj.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  5 (10)

  1. Material i qëndrueshëm: E krijuar nga hekuri, ky parmak është ndërtuar për t'i bërë ballë elementëve të jashtëm, duke siguruar qëndrueshmëri dhe besueshmëri afatgjatë.

  2. Finish rezistente ndaj motit: Përfundimi i zi është rezistent ndaj motit, duke mbrojtur parmakun nga ndryshku dhe korrozioni, edhe në kushte të vështira të jashtme.

  3. Dizajn elegant: Me një dizajn të zi të hijshëm, ky parmak i shton një prekje elegance çdo ambienti të jashtëm, duke rritur tërheqjen e përgjithshme estetike.

  4. Kapje e Sigurt: Parmaku siguron një kapje të sigurt për përdoruesit, duke ofruar stabilitet dhe mbështetje ndërsa ata lundrojnë në hapat e jashtëm.

  5. Instalim i lehtë: I projektuar për instalim të lehtë, parmaku vjen me të gjithë pajisjen e nevojshme të montimit, duke e bërë procesin e konfigurimit të shpejtë dhe pa probleme.

  6. Konfigurimi me tre hapa: I projektuar posaçërisht për shkallët e jashtme me tre hapa, ky parmak siguron siguri dhe komoditet optimal për përdoruesit.

  7. Këndi i rregullueshëm: Këndi i parmakut është i rregullueshëm, duke lejuar një përshtatje të personalizuar për të akomoduar konfigurime të ndryshme të shkallëve.

  8. Kapaciteti i peshës: Me një ndërtim të fortë, ky parmak mund të mbështesë individë të peshave të ndryshme, duke siguruar paqe mendore për përdoruesit.

  9. Përdorimi i gjithanshëm: I përshtatshëm për ambiente banimi dhe komerciale, ky parmak është ideal për t'u përdorur në hyrjet e përparme, oborret e shtëpisë, verandat dhe më shumë.

  10. Mirëmbajtje e ulët: Kërkon mirëmbajtje minimale, duke ju lejuar të shijoni funksionalitetin dhe tërheqjen estetike të tij pa pasur nevojë për mirëmbajtje të shpeshtë.

  4 (9)
  1 (15)

  Ky kangjella shkallësh përmban një lidhje fleksibël me vida, duke lejuar rregullimin 0-60° për të akomoduar shkallët me lartësi të ndryshme. Mund të instalohet në shumë vende për të përmbushur kërkesat tuaja specifike.

  Krijuar nga hekur i farkëtuar i qëndrueshëm me një strukturë çeliku të rëndë, ky parmak i shkallëve të jashtme siguron stabilitet dhe mbështetje, duke parandaluar në mënyrë efektive rreziqet e fikjes. Ndërtimi i tij i fortë ofron forcë të mjaftueshme për t'i bërë ballë përdorimit të rëndë dhe siguron një kontroll të sigurt për përdoruesit që lundrojnë hapat jashtë. Projektuar për t'i rezistuar viteve të ekspozimit ndaj kushteve të ndryshme të motit, ky parmak rrit bukurinë e çdo kuverte duke ruajtur integritetin e tij strukturor me kalimin e kohës.

  3 (11)
  2 (14)

  Kompleti i parmakut vjen i kompletuar me të gjithë komponentët e nevojshëm për ngjitjen e shinave dhe shtyllave në shkallë, që kërkon vetëm një stërvitje elektrike për të përfunduar instalimin. Me vrimat e para-shpuara në bazë, kompleti eliminon nevojën për shpime shtesë, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje. Instalimi është i shpejtë dhe pa probleme, duke marrë vetëm disa minuta për të përfunduar.

  Ideale për një sërë ambientesh, parmaku ynë për hapa betoni është i përsosur për ndërtesat e banimit, kopshtet, hotelet, verandat dhe çdo vend tjetër me shkallë ose shkallë. Duke shërbyer si një sistem mbështetës i besueshëm, ai rrit sigurinë, komoditetin dhe komoditetin për përdoruesit që lundrojnë në këto zona. Pavarësisht nëse garanton siguri për banorët në shtëpi ose ofron ndihmë shtesë për mysafirët në hotele, ky parmak është një zgjidhje e gjithanshme për përmirësimin e aksesit dhe qetësisë shpirtërore në çdo mjedis.

  4 (9)

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Garazh, Ballkon, Kopsht, Oborr
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë
  Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Kopsht, Shtëpi, Hotel, Verandë
  Përfundojë sipërfaqe Para-trajtimi me fosfat & E veshur me pluhur
  Termini i tregtit EXW FOB CIF
  Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë
  Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect