loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 1
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 2
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 3
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 4
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 5
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 1
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 2
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 3
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 4
Металкс ограда поцинкуван бариерен челик 5

Металкс ограда поцинкуван бариерен челик

Поцинкуваниот бариерен челик Metalx Fence нуди силна сигурност и издржливост за широк опсег на апликации. Изградена од галванизиран челик, оваа бариера обезбедува долготрајна заштита од корозија и атмосферски влијанија. Со својот цврст дизајн и доверливи перформанси, тој е идеален избор за обезбедување периметри, градилишта, настани и други области кои бараат силни и сигурни решенија за оградување.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  主图01

  1. Конструкција од галванизиран челик: Изработена од висококвалитетен галванизиран челик, бариерата за ограда нуди исклучителна издржливост и отпорност на корозија, обезбедувајќи долготрајни перформанси во различни средини.

  2. Силна безбедност: Со својата цврста челична конструкција, бариерата обезбедува сигурна сигурност и заштита на периметарот, спречувајќи неовластен пристап и зголемувајќи ја безбедноста.

  3. Отпорен на временски услови: Дизајниран да издржи сурови временски услови, материјалот од галванизиран челик обезбедува оградата да го одржува својот интегритет и изглед со текот на времето, дури и во екстремни климатски услови.

  4. Разновидни апликации: Погодна за широк опсег на апликации, вклучувајќи градилишта, настани, индустриски објекти и привремени огради, челичната ограда за бариера нуди разновидни решенија за безбедност и контрола на толпата.

  5. Брза и лесна инсталација: Со модуларен дизајн и едноставен процес на инсталација, оградата може да се постави брзо и ефикасно, заштедувајќи време и трошоци за работна сила.

  6. Прилагодливи конфигурации: Модуларните панели на челичната ограда за бариера овозможуваат прилагодливи конфигурации за да се приспособат на различни распореди и барања на локацијата.

  7. Висока видливост: Со својот отворен дизајн, оградата обезбедува јасна видливост на затворената област, овозможувајќи лесно следење и надзор.

  8. Отстранливи панели: Некои дизајни имаат отстранливи панели, обезбедувајќи удобен пристап до затворената област за овластен персонал и опрема.

  9. Прилагодливи опции: Достапна во различни висини, ширини и стилови, челичната ограда за бариера може да се прилагоди за да одговори на специфичните потреби на проектот и естетски преференции.

  10. Усогласеност со Стандарди: Произведена за да ги задоволува индустриските стандарди и прописи, оградната бариера обезбедува усогласеност со барањата за безбедност и безбедност за различни апликации.

  06
  06

    Поцинкуван слој: Поцинкуваниот бариерен челик за ограда Металкс е обложен со заштитен слој од цинк, зголемувајќи ја неговата отпорност на корозија и 'рѓа, обезбедувајќи долговечност дури и во тешки надворешни услови.

  Испреплетениот дизајн: Одликувајќи се со дизајн на испреплетени панели, челичната ограда за бариера нуди беспрекорно склопување и стабилност, создавајќи сигурен периметар со минимални празнини за дополнителна сигурност.

  07 (3)
  08 (2)

  Тешка конструкција: Изградена од тешко галванизиран челик, оваа бариерна ограда обезбедува супериорна цврстина и издржливост, нудејќи сигурна заштита од неовластен пристап и упади.

  Модуларни панели: Оградните панели се модуларни по дизајн, што овозможува лесно прилагодување и флексибилност при инсталацијата за да се прилагодат на различни распореди на локацијата и контури на теренот.

  09 (3)
  4 (6)

  Разновидна употреба во внатрешна и надворешна употреба: Погодни за различни поставувања, вклучувајќи тремови, балкони, градини, станбени згради, хотели и гаражи, нашите огради за скали нудат сигурни перформанси на бетонски, тули и дрвени скали.  Совршен за области каде што не е изводливо прицврстување на ѕид или конструкција.

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Гаража, Балкон, Градина, Двор
  Дизајн Едноставен стил

   

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Обезбедување периметри, Градишта, Настани
  Површинска завршница Поцинкуван
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

   

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Челик, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect