loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 1
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 2
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 3
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 4
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 5
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 1
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 2
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 3
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 4
Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx 5

Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx

Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx ofron siguri dhe qëndrueshmëri të fortë për një gamë të gjerë aplikimesh. E ndërtuar nga çeliku i galvanizuar, kjo pengesë siguron mbrojtje afatgjatë kundër korrozionit dhe motit. Me dizajnin e tij të fortë dhe performancën e besueshme, është një zgjedhje ideale për sigurimin e perimetrit, kantiereve të ndërtimit, ngjarjeve dhe zonave të tjera që kërkojnë zgjidhje të forta dhe të besueshme rrethimi.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  主图01

  1. Konstruksion çeliku i galvanizuar: E krijuar nga çeliku i galvanizuar me cilësi të lartë, pengesa e gardhit ofron qëndrueshmëri dhe rezistencë të jashtëzakonshme ndaj korrozionit, duke siguruar performancë afatgjatë në mjedise të ndryshme.

  2. Siguri e fuqishme: Me konstruksionin e saj të fortë prej çeliku, barriera ofron siguri të besueshme dhe mbrojtje rrethuese, duke penguar hyrjen e paautorizuar dhe duke rritur sigurinë.

  3. Rezistent ndaj motit: I projektuar për t'i bërë ballë kushteve të vështira të motit, materiali prej çeliku i galvanizuar siguron që gardhi të ruajë integritetin dhe pamjen e tij me kalimin e kohës, madje edhe në klimat ekstreme.

  4. Aplikime të gjithanshme: I përshtatshëm për një gamë të gjerë aplikimesh, duke përfshirë kantieret e ndërtimit, ngjarjet, objektet industriale dhe mbylljet e përkohshme, gardhi i çelikut pengues ofron zgjidhje të gjithanshme për sigurinë dhe kontrollin e turmës.

  5. Instalim i shpejtë dhe i lehtë: Duke shfaqur një dizajn modular dhe një proces të thjeshtë instalimi, gardhi mund të vendoset shpejt dhe me efikasitet, duke kursyer kohë dhe kosto të punës.

  6. Konfigurimet e rregullueshme: Panelet modulare të gardhit prej çeliku pengues lejojnë konfigurime të rregullueshme për të akomoduar paraqitjet dhe kërkesat e ndryshme të vendndodhjes.

  7. Dukshmëri e lartë: Me dizajnin e tij të hapur, gardhi siguron dukshmëri të qartë të zonës së mbyllur, duke lejuar monitorim dhe mbikëqyrje të lehtë.

  8. Panele të lëvizshme: Disa dizajne përmbajnë panele të lëvizshme, duke siguruar akses të përshtatshëm në zonën e mbyllur për personelin dhe pajisjet e autorizuara.

  9. Opsione të personalizueshme: I disponueshëm në lartësi, gjerësi dhe stile të ndryshme, gardhi i çelikut pengues mund të personalizohet për të përmbushur nevojat specifike të projektit dhe preferencat estetike.

  10. Pajtueshmëria me Standardet: E prodhuar për të përmbushur standardet dhe rregulloret e industrisë, pengesa e gardhit siguron përputhjen me kërkesat e sigurisë dhe sigurisë për aplikime të ndryshme.

  06
  06

    Veshje e galvanizuar: Çeliku pengues i galvanizuar i gardhit Metalx është i veshur me një shtresë mbrojtëse zinku, duke rritur rezistencën e tij ndaj korrozionit dhe ndryshkut, duke siguruar jetëgjatësi edhe në kushte të vështira të jashtme.

  Dizajn i ndërthurur: Duke shfaqur një dizajn paneli të ndërthurur, gardhi i çelikut pengues ofron montim dhe stabilitet pa probleme, duke krijuar një perimetër të sigurt me boshllëqe minimale për siguri të shtuar.

  07 (3)
  08 (2)

  Ndërtim i rëndë: E ndërtuar nga çeliku i galvanizuar i rëndë, ky gardh pengues ofron forcë dhe qëndrueshmëri superiore, duke ofruar mbrojtje të besueshme kundër hyrjeve dhe ndërhyrjeve të paautorizuara.

  Panele modulare: Panelet e gardhit janë modulare në dizajn, duke lejuar përshtatje të lehtë dhe fleksibilitet në instalim për t'u përshtatur me paraqitjet e ndryshme të vendndodhjes dhe konturet e terrenit.

  09 (3)
  4 (6)

  Përdorim i gjithanshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme: Të përshtatshme për ambiente të ndryshme duke përfshirë verandat, ballkonet, kopshtet, ndërtesat e banimit, hotelet dhe garazhet, parmakët tanë të shkallëve ofrojnë performancë të besueshme në shkallët prej betoni, tullash dhe druri.  E përkryer për zonat ku muri ose ngjitja strukturore nuk është e realizueshme.

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Garazh, Ballkon, Kopsht, Oborr
  Dizenji Stil i thjeshtë

   

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë
  Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Sigurimi i perimetrave, Shesheve të ndërtimit, Ngjarje
  Përfundojë sipërfaqe Galvanizuar
  Termini i tregtit EXW FOB CIF
  Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë
  Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

   

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Çeliku, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect