loading

Да стане глобална фабрика за домашни врати и прозорци почитувана фабрика.

Модерна челична ограда во боја на оградата 1
Модерна челична ограда во боја на оградата 2
Модерна челична ограда во боја на оградата 3
Модерна челична ограда во боја на оградата 4
Модерна челична ограда во боја на оградата 1
Модерна челична ограда во боја на оградата 2
Модерна челична ограда во боја на оградата 3
Модерна челична ограда во боја на оградата 4

Модерна челична ограда во боја на оградата

Ви ја претставуваме нашата модерна челична ограда во боја на оградата, современо решение за подигнување на естетската привлечност и безбедноста на вашиот имот. Изработена со прецизност и издржливост, оваа ограда комбинира елегантен дизајн со живописни опции за бои за да го надополни секој надворешен простор. Идеален за станбени и комерцијални апликации, тој нуди и стил и функционалност, обезбедувајќи модерен допир за подобрување на привлечноста на вашиот имот.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  02 (11)

  1   Современ дизајн: Нашата модерна челична ограда во боја на оградата се одликува со елегантен и модерен дизајн, совршен за подобрување на естетската привлечност на секој имот.

  2   Опции за живописни бои: Со разновидни опции за живописни бои на располагање, можете да ја прилагодите оградата за да одговара на вашите преференции и да го надополни вашиот надворешен декор.

  3   Издржлива челична конструкција: Изработена од висококвалитетен челик, оваа ограда нуди издржливост и долговечност, обезбедувајќи долгогодишни сигурни перформанси.

  4   Финиш отпорен на временски услови: Материјалот од челик во боја е обложен со завршна обработка отпорна на временски услови, заштитувајќи ја од 'рѓа, корозија и други еколошки штети.

  5   Разновидни апликации: Погодна за станбени, комерцијални и индустриски поставки, оваа ограда обезбедува разновидни решенија за различни безбедносни и естетски потреби.

  6   Лесно одржување: Со својата издржлива конструкција и завршна обработка отпорна на временски услови, оградата бара минимално одржување, заштедувајќи ви време и напор.

  7   Прилагодлива висина и должина: Оградата може да се прилагоди на вашата посакувана висина и должина, овозможувајќи флексибилност при инсталацијата и исполнување на специфичните барања на проектот.

  8   Засилена безбедност: Дизајнирана да обезбеди сигурен периметар, оградата нуди мир на умот и заштита на вашиот имот и предмети.

  9   Брза инсталација: Со својот едноставен дизајн и лесни за следење инструкции, оградата може да се инсталира брзо и ефикасно, минимизирајќи го времето на застој и пречки.

  10   Еко-пријателски: Направени од материјали што може да се рециклираат и се одликува со издржлив дизајн кој ја намалува потребата за чести замени, нашата модерна челична ограда во боја на оградата е еколошки избор за вашиот имот.

  01 (13)
  02 (11)

  Премиум челична конструкција: Изработена од висококвалитетен челик, нашата модерна челична ограда во боја на оградата обезбедува издржливост и долговечност, обезбедувајќи сигурна сигурност и естетска привлечност.

  Финиш обложен со прав: Оградата е обложена со висококвалитетен финиш во прав, нудејќи живописни бои и исклучителна отпорност на кршење, избледување и корозија, дури и при сурови временски услови.

  03 (11)
  01 (13)

  Елегантен дизајн на оградата: Одликувајќи се со елегантен и модерен дизајн на оградата, нашата ограда додава современ шмек на секој надворешен простор, подобрувајќи го целокупниот изглед и чувство на вашиот имот.

  Прилагодливи опции: Со голем број опции за боја и приспособливи висини и должини, нашата модерна челична ограда во боја на оградата овозможува персонализиран избор на дизајн кој одговара на вашите преференции и барања за имот.

  白底

  Клучни атрибути

  Ворнанта NONE
  Услуга по продажба Онлајн техничка поддршкаName
  Способност за проектно решение графички дизајн, дизајн на 3D модели
  Апликација Училиште, Вила, Градежно место, Опасна област, Стан, Фабрика
  Дизајн Едноставен стил

  Други атрибути

  Место на потеклот Гуангдонг, Кина.
  Име на црно WJW
  Позиција Огради на палубата / Парапети, Огради за трем / Парапети
  Површинска завршница Обложена со прав
  Замени EXW FOB CIF
  Услови на плаќање 30%-50% депозит
  Време на испорака 15-20 дена
  Опис: Дизајнирајте и приспособете
  Големина Прифатен е бесплатен дизајн

  Пакување и испорака

  Детали за пакување Алуминиум, додатоци
  Порта Гуангжу или Фошан
  打包图

  Пакување & Испорака

  За да ја заштитиме стоката, ја пакуваме стоката најмалку три слоја. Првиот слој е филм, вториот е картон или плетена кеса, третиот е картон или кутија од иверица. Стакло:  кутија од иверица,  Други компоненти:  покриена со цврста кеса со меурчиња, пакување во картон.

  Најчесто поставувани прашања

  1
  Дали сте трговска компанија или производител?
  О: Ние сме фабрика.
  2
  Колку долго е вашето време за испорака?
  О: Општо земено, тоа е 25--35 дена ако стоката е на залиха. или е 15-20 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количина.
  3
  Како да се прифати квалитетот на производот?
  О: Ако тоа е стандарден производ, можеме да обезбедиме примероци на клиентот за потврда.
  4
  Кои се вашите услови за плаќање?
  О: Т/Т или преговарајте со вас
  Контактирај се со нас.
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Авторски права © 2022 Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. | Тајп Дизајн Лифишер
  Customer service
  detect