loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 1
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 2
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 3
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 4
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 1
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 2
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 3
Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella 4

Gardh çeliku me ngjyra moderne kangjella

Ju prezantojmë gardhin tonë prej çeliku me ngjyra moderne, një zgjidhje bashkëkohore për të ngritur pamjen estetike dhe sigurinë e pronës suaj. I krijuar me saktësi dhe qëndrueshmëri, ky gardh kombinon dizajnin elegant me opsionet e ngjyrave të gjalla për të plotësuar çdo hapësirë ​​të jashtme. Ideal për aplikime rezidenciale dhe komerciale, ai ofron stil dhe funksionalitet, duke ofruar një prekje moderne për të rritur tërheqjen e frenuar të pronës suaj.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  02 (11)

  1   Dizajn Bashkëkohor: Gardhi ynë prej çeliku me ngjyra moderne të kangjellave përmban një dizajn elegant dhe modern, i përsosur për të rritur tërheqjen estetike të çdo prone.

  2   Opsionet e ngjyrave të gjalla: Me një shumëllojshmëri zgjedhjesh ngjyrash të gjalla të disponueshme, ju mund ta personalizoni gardhin që të përputhet me preferencat tuaja dhe të plotësojë dekorin tuaj të jashtëm.

  3   Konstruksion çeliku të qëndrueshëm: E krijuar nga çeliku me cilësi të lartë, ky gardh ofron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke siguruar vite të tëra performancë të besueshme.

  4   Finish rezistente ndaj motit: Materiali me ngjyrë çeliku është i veshur me një përfundim rezistent ndaj motit, duke e mbrojtur atë nga ndryshku, korrozioni dhe dëmtime të tjera mjedisore.

  5   Aplikime të gjithanshme: I përshtatshëm për ambiente banimi, komerciale dhe industriale, ky gardh ofron zgjidhje të gjithanshme për nevoja të ndryshme sigurie dhe estetike.

  6   Mirëmbajtja e leht: Me ndërtimin e tij të qëndrueshëm dhe përfundimin rezistent ndaj motit, gardhi kërkon mirëmbajtje minimale, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.

  7   Lartësia dhe gjatësia e personalizueshme: Gardhi mund të personalizohet në lartësinë dhe gjatësinë tuaj të dëshiruar, duke lejuar fleksibilitet në instalim dhe përmbushjen e kërkesave specifike të projektit.

  8   Siguri e zgjeruar: I projektuar për të siguruar një perimetër të sigurt, gardhi ofron paqe mendore dhe mbrojtje për pronën dhe sendet tuaja.

  9   Instalim i shpejtë: Me dizajnin e tij të thjeshtë dhe udhëzimet e thjeshta për t'u ndjekur, gardhi mund të instalohet shpejt dhe me efikasitet, duke minimizuar kohën e ndërprerjes dhe ndërprerjen.

  10   Eko-miqësore: E bërë nga materiale të riciklueshme dhe me një dizajn të qëndrueshëm që redukton nevojën për zëvendësime të shpeshta, Gardhi ynë prej çeliku me ngjyra moderne të parmakut është një zgjedhje miqësore me mjedisin për pronën tuaj.

  01 (13)
  02 (11)

  Ndërtim çeliku premium: Krijuar nga çeliku me cilësi të lartë, gardhi ynë prej çeliku me ngjyra moderne kangjellore siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke ofruar siguri të besueshme dhe tërheqje estetike.

  Finish i veshur me pluhur: Gardhi është i veshur me një përfundim pluhuri me cilësi të lartë, duke ofruar ngjyra të gjalla dhe rezistencë të jashtëzakonshme ndaj copëtimit, zbehjes dhe korrozionit, edhe në kushte të vështira të motit.

  03 (11)
  01 (13)

  Dizajn elegant i kangjellave: Me një dizajn elegant dhe modern kangjella, gardhi ynë shton një prekje bashkëkohore në çdo hapësirë ​​të jashtme, duke përmirësuar pamjen dhe ndjesinë e përgjithshme të pronës suaj.

  Opsione të personalizueshme: Me një sërë opsionesh ngjyrash dhe lartësi dhe gjatësi të personalizueshme, gardhi ynë prej çeliku me ngjyra moderne kangjellash lejon zgjedhje të personalizuara të dizajnit për t'iu përshtatur preferencave tuaja dhe kërkesave të pronës.

  白底

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Shkollë, Vilë, Shesh Ndërtimi, Zonë e Rrezikshme, Apartament, Fabrika
  Dizenji Stil i thjeshtë

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë
  Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Kangjella në kuvertë / Parmakë, Kangjella verande / Parmakë
  Përfundojë sipërfaqe E veshur me pluhur
  Termini i tregtit EXW FOB CIF
  Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë
  Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect