loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 1
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 2
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 3
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 4
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 5
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 6
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 1
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 2
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 3
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 4
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 5
126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 6

126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini

● Madhësia e frame: 126 ×55Mm.

● SLS: 2000Pa

● ULS: 3500Pa

● Uji: 600Pa

● Vetëm i ngjyrë: 6-15mm

● Dyfishi i shkëlqyer: 16-29mm

● Port: Port NingBo/Shanghai.

● Vendi i origjinës: Kina kontinentale

● Paketa:

1. Shirit mbrojtës U mbron kornizat dhe këndin;

2. Shkuma EPE që mbështjell përsëri dritaren ose derën siguron sigurinë e xhamit dhe kornizave;

3. Filmat PE i mbajnë dritaret larg ujit;

4. Kutia standarde e eksportit prej druri ose paleta hekuri është e mirë sipas zgjedhjes suaj!

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 7

  Detaje të prodhimit

  Shtëpia / projekti i dritares me dritare rrëshqitëse prej alumini, standardi i Australisë

  Emri. shtëpi/projekt alumini me rrëshqitje të dritares së xhamit të dritares Standard Australia Standard/Certifikimi Përputheni me AS2047
  Standard i Glass Përshtatja me AS2208 Gjurmë strukturore Përputheni me AS1288
  Rek Wangjiawang Ngjyra e zezë mat; e bardhë; i pastër i anodizuar; ngjyra e natyrës
  Përfundimi i sipërfaqes Mblidhje pluhur. I anodizuar. Elctroforeza. PVDF (Fluorin mbushje karboni) Opsionet e Flynet Metal. Çeliku pa ngjyrë
  Korniza Nën-head. Asnjë nën-head. Gjyqi i mbushur Veshje puder 7 vjet. Veshje puder 15 vjet

  Përshkrimi i prodhimit

  Shtëpia / projekti i dritares me dritare rrëshqitëse prej alumini, standardi i Australisë

  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 8
  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 9
  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 10

  Këndi i mostrës së disponueshme me dyer

  Shtëpia / projekti i dritares me dritare rrëshqitëse prej alumini, standardi i Australisë

  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 11

  Parametrat

  Shtëpia / projekti i dritares me dritare rrëshqitëse prej alumini, standardi i Australisë

  126 Prodhuesit e dritareve me dritare rrëshqitëse prej alumini 12
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect