loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Balustrade

WJW Aluminium: Zgjidhje cilësore të balustradës për arkitekturën bashkëkohore

WJW Alumini Balustrade Sistemet janë në krye të sigurisë dhe dizajnit të balustradës. Zgjidhjet tona janë të ndërtuara nga alumini T6 me cilësi të fortë të qëndrueshme dhe jo salduese. Një gamë unike e stileve të balustradës për të plotësuar arkitektin modern dhe bashkëkohor. Qoftë në formën e balustradave tërësisht prej xhami ose sistemeve të balustradës të bëra nga alumini dhe xhami - alumini WJW ka zgjidhje të ndryshme sistemore në gamën e tij, të cilat mund të përdoren për pothuajse çdo kërkesë dhe plotësojnë kërkesat e larta të provave teknike. Është përgatitur dhe testuar një lloj analize strukturore për të gjitha balustradat dhe është miratuar për zbatim.


Zgjidhje eksperte për balustradë alumini për çdo nevojë

Si udhëzimi Prodhuesi i balustradës së aluminit , ne jemi në gjendje të ofrojmë një gamë të gjerë opsionesh për klientët tanë. Nga dizajnet tradicionale deri tek stilet më moderne dhe bashkëkohore, ne jemi të sigurt që do të kemi zgjidhjen perfekte të balustradës së aluminit për shtëpinë ose biznesin tuaj. Balustradat e aluminit janë një zgjedhje popullore si për përdorime rezidenciale ashtu edhe për ato komerciale. Ato ofrojnë një pamje elegante dhe moderne, ndërkohë që janë jashtëzakonisht të qëndrueshme. Alumini është një material me mirëmbajtje të ulët, kështu që nuk do t'ju duhet të shqetësoheni për rilyerjen ose njollosjen e parmakut tuaj. Balustradat e bëra nga alumini janë gjithashtu shumë të lehta për t'u instaluar.. Ato janë të forta dhe të qëndrueshme, por edhe të lehta, duke i bërë të lehta për t'u instaluar. Ata janë gjithashtu me mirëmbajtje të ulët, gjë që është ideale për familjet e zëna ose pronat komerciale. Nëse po mendoni të instaloni balustrada alumini, lexoni më tej për gjithçka që duhet të dini rreth këtij produkti popullor. Ne e kuptojmë se çdo klient ka kërkesat e veta unike, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shërbim dizajni me porosi. Pavarësisht nëse e dini saktësisht se çfarë dëshironi ose keni nevojë për ndihmë dhe udhëzime për të krijuar dizajnin perfekt, ekipi ynë i ekspertëve do të punojë me ju në çdo hap të rrugës.
WJW New Glass Railings u ofron projektuesve dhe pronarëve të ndërtesave në mbarë botën një linjë unike të kangjellave prej xhami për ndërtesa tregtare dhe shumëfamiljare. Portofoli ynë i produkteve me kangjella qelqi përfshin kangjella qelqi Led Base Shoe, kangjella xhami, kangjella çelik inox. Mund të plotësojë cilëndo nga nevojat tuaja për kangjella të personalizuara dhe produktet e kangjellave që përputhen patjetër do të plotësojnë nevojat tuaja
Një gjë që i bën të dallohen nxjerrjet e murit të perdes së aluminit janë opsionet e tyre elegante të ngjyrave. Pothuajse të gjithë prodhuesit ofrojnë mundësinë e përshtatjes së ngjyrës sipas shijes dhe nevojës tuaj. Lloji i përfundimit të aplikuar në nxjerrjen e murit të perdes së aluminit do të kontribuojë në ngjyrën e tij përfundimtare
Parmaku i tubit të rrumbullakët është dizajni më i veçantë i kësaj parmakje xhami të kalitur. Bërja e balustradës së xhamit me një pamje elegante dhe do të jetë më e rehatshme gjatë përdorimit
Balustradë qelqi alumini me dizajn modern për ballkon. Balustradë moderne xhami alumini me shtyllë 50x50mm. Balustradë xhami moderne prej alumini me 5 trashësi xhami opsionale
Balustradë qelqi me kanal 115mm x 75.3mm në pjesën e poshtme. Balustradë xhami pa kornizë me 3 trashësi xhami opsionale. Balustradë xhami pa kornizë me parmakë 39,8 mm x 29,5 mm
Parmakë alumini me shtyllë 75 x 33,5 mm. Gjatësia standarde për këtë parmak alumini është 1100 mm. Parmakë alumini me xham të temperuar
Me shtyllën e vijës 50mm x 50mm dhe shtyllën fundore të kësaj balustrade xhami alumini, duke e bërë atë më të fortë. Kjo balustradë qelqi alumini me 5 xham opsional, 3 xham të kalitur dhe 2 xham të laminuar
nuk ka të dhëna
 Avantazhi i balustradave të aluminit
Alumini është një material shumë i qëndrueshëm i cili është rezistent ndaj korrozionit, kështu që është një zgjedhje ideale për balustrada të jashtme. Natyra e lehtë e aluminit do të thotë gjithashtu se instalimi është shumë më i lehtë sesa me materiale më të rënda si çeliku ose druri. Balustradat e aluminit janë gjithashtu shumë të personalizueshme dhe mund të dizajnohen për t'u përshtatur me çdo skemë të dizajnit të jashtëm. Për më tepër, balustradat e aluminit janë shpesh më të përballueshme se materialet e tjera, duke i bërë ato një opsion të shkëlqyeshëm për ata që kanë një buxhet.

Balustradat e aluminit janë të forta dhe të qëndrueshme, duke i bërë ato ideale për përdorim të jashtëm ose në zona që kërkojnë shumë konsumim.
Duke qenë se alumini është një material me kosto efektive, ai mund të përdoret në një gamë të gjerë dizajnesh pa prishur bankën.
Sistemet e balustradës së aluminit janë të lehta dhe të lehta për t'u instaluar, duke i bërë ato ideale për përdorime rezidenciale dhe komerciale
Alumini mund të personalizohet për t'iu përshtatur çdo hapësire, dizajni ose buxheti
nuk ka të dhëna
Gjithçka që duhet të dini për ne
Për secilin prej klientëve tanë, ne ofrojmë shërbime dhe produkte 100% individuale. Ne derdhim të gjithë përvojën dhe kreativitetin tonë në proces.
WJW Aluminium Balustrade Manufacturer është një furnizues kryesor i balustradave prej alumini me cilësi të lartë, të sigurt dhe elegant. Ne jemi te specializuar në prodhimin e balustradave prej alumini me porosi që janë të dizajnuara për të përmbushur standardet e kërkuara të klientëve rezidencialë dhe komercialë. Ekipi ynë ka vite përvojë në industri, kështu që ju mund të jeni të sigurt se jeni në duar të sigurta kur na zgjidhni për nevojat tuaja të balustradës
Balustrade alumini është një sistem kangjella elegant dhe modern që shton një prekje të sofistikimit dhe stilit në çdo hapësirë ​​të jashtme. E krijuar nga alumini i fortë dhe i qëndrueshëm, balustrada është projektuar për t'i bërë ballë elementeve të ashpër të motit, duke e bërë atë të përsosur për t'u përdorur si parmakë oborri, gardh pishinash, parmakë shkallësh ose kangjella ballkoni. Dizajni i tij elegant dhe kërkesat e ulëta për mirëmbajtje e bëjnë atë një zgjedhje ideale për pronarët e shtëpive që kërkojnë një shtesë të bukur në zonën e tyre të jashtme.
Ne ofrojmë balustrada alumini të bëra me porosi që janë të dizajnuara për të përmbushur specifikat e sakta të klientëve tanë. Ekipi ynë i inxhinierëve dhe fabrikuesve me përvojë do të punojë ngushtë me ju për të krijuar një dizajn unik që është përshtatur në mënyrë të përkryer për nevojat tuaja individuale. Ne përdorim vetëm materialet me cilësi më të lartë dhe teknikat më të fundit të prodhimit për të siguruar që balustrada juaj e aluminit të përmbush standardet e sigurisë. Me balustrat tona prej alumini të bëra me porosi, mund të jeni të sigurt se keni një produkt me cilësi të lartë që do t'i rezistojë kohës
nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Lajmet më të fundit të balustradave prej alumini janë se ato po bëhen gjithnjë e më të njohura si një alternativë e sigurt, e përballueshme dhe me stil ndaj balustradave tradicionale të drurit. Balustradat e aluminit janë të lehta, të forta dhe të qëndrueshme, duke i bërë ato ideale për përdorime rezidenciale dhe komerciale. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u instaluar dhe mirëmbajtur. Me një shumëllojshmëri ngjyrash dhe stilesh të disponueshme, balustradat e aluminit mund të personalizohen për t'iu përshtatur estetikës së dizajnit të çdo shtëpie.
Një balustradë alumini është një zgjedhje popullore si për pronat rezidenciale ashtu edhe për ato komerciale për shkak të qëndrueshmërisë, mirëmbajtjes së ulët dhe pamjes së hijshme.
2020 07 15
Mur perde alumini
Një mur perde alumini është një lloj muri perde që është bërë nga alumini. Është një lloj sistemi i veshjes së jashtme dhe ekziston për një kohë të gjatë. Në këtë seksion, ne do t'ju ofrojmë një hyrje në muret e perdes së aluminit dhe se si ato mund të përdoren në industrinë e ndërtimit
2020 07 15
Dyert e aluminit janë një zgjedhje popullore për ndërtesat komerciale dhe rezidenciale për shkak të forcës, qëndrueshmërisë dhe kërkesave të ulëta të mirëmbajtjes. Në këtë udhëzues përfundimtar, ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini për dyert e aluminit, duke përfshirë përfitimet e tyre, llojet dhe si të zgjidhni atë të duhurin për projektin tuaj
2020 07 15
nuk ka të dhëna
1
Pyetje: Çfarë është një prodhues i balustradës alumini?
Një prodhues i balustradave prej alumini është një kompani që projekton, prodhon, furnizon dhe instalon parmakë alumini për aplikime rezidenciale dhe komerciale. Ata zakonisht specializohen në krijimin e balustradave të personalizuara për të përmbushur kërkesat specifike
2
Pyetje: Cili është lloji më i zakonshëm i balustradës së aluminit?
Përgjigje: Lloji më i zakonshëm i balustradës së aluminit është një kornizë alumini e veshur me pluhur me një panel mbushës prej qelqi, shufër ose kabllo. Ky kombinim ofron një pamje moderne duke qenë shumë i qëndrueshëm dhe me pak mirëmbajtje
3
Pyetje: Sa zgjat një balustradë alumini?
Përgjigje: Një balustradë alumini mund të zgjasë për shumë vite nëse mirëmbahet dhe kujdeset siç duhet. Me pastrim dhe inspektim të rregullt, mund të prisni që balustrada juaj të zgjasë deri në 10 vjet ose më shumë
4
Pyetje: A janë të sigurta balustradat e aluminit?
Përgjigje: Po, balustradat e aluminit janë shumë të sigurta kur instalohen siç duhet nga një prodhues me përvojë. Ato duhet të instalohen sipas kodeve lokale të ndërtimit dhe duhet të plotësojnë standardet e sigurisë si ato të përcaktuara në Standardet Australiane për Ballkonet dhe Balustradet (AS/NZS 1170)
5
Pyetje: Cilat janë avantazhet e përdorimit të një prodhuesi të parmakëve prej alumini?
Përgjigje: Duke përdorur një prodhues me përvojë, mund të siguroheni që balustrada juaj të instalohet saktë dhe të përmbushë të gjitha standardet përkatëse të sigurisë. Për më tepër, ato mund të ofrojnë dizajne të personalizuara që do të përputhen në mënyrë të përkryer me dekorin tuaj ekzistues të shtëpisë ose stilin arkitektonik
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes  Dizenjues nga Lifisherë
detect