loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Videoi

Alumini WJW është një kompani e dyerve dhe dritareve më të vlerësuara që ofron   dyer dhe dritare alumini te cilesise se larte , dhe produkte të tjera për t'ju ndihmuar të kurseni para në faturat e energjisë. WJW është prodhuesi kryesor i dyerve dhe dritareve të aluminit. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri produktesh, duke përfshirë dyer alumini komerciale dhe dritare alumini për banesa, të dizajnuara për të qëndruar për breza.

Keni nevojë për prodhues të dyerve të aluminit? Nëse po, ato video do t'ju mësojnë gjithçka që duhet të dini për industrinë e aluminit, duke përfshirë ndryshimin midis aluminit të ekstruduar dhe të derdhur, zgjedhjen e një prodhuesi të dyerve prej alumini dhe më shumë. Një sërë dyersh dhe dritaresh alumini ofrohet nga një numër prodhuesish të besueshëm. Dyert dhe dritaret e aluminit janë një zgjedhje popullore për pronarët e shtëpive. Ato ofrojnë qëndrueshmëri, përballueshmëri, stil dhe efikasitet energjetik, duke i bërë ato zgjedhjen perfekte për shumë pronarë shtëpish.


Nëse po kërkon. dyer dhe dritare alumini me cilësi të lartë S'mund të shkosh keq. Ndërmarrja e Aluminit WJW . WJW Aluminium specializohet në prodhimin e produkteve më të fundit që do të zgjasin për vitet në vijim. Të gjitha dyert dhe dritaret tona janë bërë nga materiale të qëndrueshme që nuk ndryshken ose gërryhen me kalimin e kohës. Nëse keni nevojë për një derë të re për shtëpinë ose biznesin tuaj,   ose po kërkoni të zëvendësoni dritaret tuaja të vjetra me ato me efikasitet energjie, ne kemi atë që ju nevojitet. Ekipi ynë me përvojë është gjithmonë në dispozicion për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni.
Si një furnizues i profileve të aluminit dhe furnizues i nxjerrjes së aluminit. Produktet tona kryesisht arkitekturore të aluminit kategorizohen në pesë lloje, të cilat janë: nxjerrje alumini, mur perde xhami prej alumini, dyer dhe dritare alumini, grila alumini & Grykë alumini, balustrada alumini, Veshje fasade alumini dhe panele fasade alumini.
2022 09 29
167 pikëpamje
Përpunimi i thellë është procesi i sharrimit të materialit, shpimit, shpimit, brazdës së bluarjes, trokitjes, lakimit, lakimit dhe proceseve të tjera në produkte me madhësi dhe formë specifike përmes pajisjeve të përpunimit.
2022 09 29
392 pikëpamje
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes  Dizenjues nga Lifisherë
detect