loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

nuk ka të dhëna
Qendër prodhime
produkte arkitektonike alumini

Si e Profilët Aluminum Dhe... Furnizuesit e Aluminit . Produktet tona kryesisht arkitekturore të aluminit kategorizohen në pesë lloje, të cilat janë: nxjerrje alumini, mur perde xhami prej alumini, dyer dhe dritare alumini, grila alumini & Grykë alumini, balustrada alumini, Veshje fasade alumini dhe panele fasade alumini.

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
Zgjidh
Zgjidhje me një ndalesë për hapësirën prej alumini
Që nga fillimi i saj, kompania ka qenë e përkushtuar të ndërtojë një jetë të përsosur në shtëpi dhe të krijojë një platformë ideale zhvillimi për punonjësit. Ajo është e përkushtuar për të mbështetur dyert, dritaret, muret me perde dhe produktet e mobiljeve me panele për apartamente dhe hotele të njohura të nivelit të lartë në Australi, dhe ofron një gamë të plotë shërbimesh mbështetëse duke përfshirë R. & D, projektimi, mbështetja, logjistika, instalimi dhe pas shitjes 
Prodhimi i aluminit
Rreth Aluminit 

Foshan WJW Aluminium Co., Ltd. ndodhet në rrethin Nanhai, qyteti Foshan, vendlindja e industrisë së aluminit në Kinë. Mbulon një Profilerea alumini prej më shumë se 30,000 metra katrorë, me një mur perde xhami prej alumini, dyer alumini dhe alumini Baza e prodhimit të dritareve prej 15,000 metrash katrorë, me 300 punonjës.


Në vitet e fundit, zhvillimi i shpejtë i kompanisë është bërë një koleksion i projektimit, kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit dhe shitjeve të aluminit si një ndërmarrje gjithëpërfshirëse 

20+

vite përvojë në alumin e personalizuar

150,000㎡

Kompania ka mbuluar një zonë 

500,000㎡

Prodhimi vjetor është 500,000 metra katrorë

100+

Klientët e shërbimit më shumë se 100

Shërbimi i personalizuar
Shërbimi i përpunimit me porosi të aluminit për ju
WJW Aluminium Suppliers është një i besueshëm Furnizuesit e Aluminit Dhe profesionale Profilët Aluminum e murit perde xhami alumini, dyer dhe dritare alumini dhe kanë prodhim të avancuar të makinës ekstruduese të aluminit.
Shërbimet e disponueshme të përpunimit të aluminit:
Sharrimi i aluminit, prerja e pllakave të aluminit, drejtimi dhe kështu me radhë.
Pajisje prodhimie: 
Makinë e madhe vertikale spërkatës dhe makinë ekstrudimi. Tre furra derdhjeje prej 20 tonësh, një furrë e madhe homogjenizuese dhe tre makineri derdhjeje me majë të nxehtë të të njëjtit nivel të prezantuara nga Shtetet e Bashkuara, me një prodhim ditor prej më shumë se 200 tonë.
 Trajtimi i sipërfaqes së aluminit ndahet në pesë kategori:
Elektroforeza, spërkatje me pluhur, anodizim, lustrim, kokrra druri etj.
Ndërto një jetë të përsosur në shtëpin
Shtëpia e përsosur ka nevojë për një kërkim të palodhshëm të cilësisë.
Gjatë viteve, kompania i është përmbajtur qëllimit "inovacioni shkencor dhe teknologjik, cilësia në radhë të parë, ndjekja e përsosmërisë" për një menaxhim dhe inovacion më të mirë. Në të njëjtën kohë, kompania është në "mirëbesim, efikase, pragmatike, iniciative" idenë e ndërmarrjes për të krijuar një rrugë unike të zhvillimit të një ndërmarrje. Produktet tona janë të pasura në shumëllojshmëri dhe të besueshme në cilësi 
nuk ka të dhëna
Çështja e suksesshme
Projektet tona të suksesshme
 Si e Furnizuesit e Aluminit Dhe... Prodhuesi i dyerve dhe dritareve prej alumini , Fusha e biznesit tonë mbulon Sydney, Melbourne, Brisbane dhe vende të tjera. Dyert dhe dritaret në tërësi plotësojnë kërkesat e kursimit të energjisë së ndërtesave prej 75%, duke garantuar performancën e dyerve dhe dritareve në masën më të madhe dhe plotësimin e nevojave të njerëzve. I gjithë procesi i prodhimit kontrollohet në përputhje me standardet Australiane as2047 të dyerve dhe dritareve për të siguruar që çdo produkt të plotësojë standardet.
nuk ka të dhëna
Blogu ynë
Lajmet e fundite
Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve të aluminit dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
Profilet e personalizuara të nxjerrjes së aluminit krijohen duke marrë një copë alumini të papërpunuar dhe duke e formuar atë në një profil specifik. Ky proces përfshin ngrohjen e aluminit dhe shtyrjen e tij përmes një mbulesë për të krijuar formën e dëshiruar. Rezultati përfundimtar është një nxjerrje me porosi që mund të pritet në çdo gjatësi të nevojshme për projektin.
2023 04 19
Alumini është i njohur për forcën dhe qëndrueshmërinë e tij, duke e bërë atë ideal për t'u përdorur në ndërtimin e ndërtesave të larta dhe strukturave të tjera të mëdha.
2023 03 20
Nëse jeni në procesin e ndërtimit ose rinovimit të një prone komerciale ose industriale, veshja është një konsideratë e rëndësishme
2023 03 20
nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
Të jeni të lirë që të kontaktonin
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona të profileve të aluminit ose të nxjerrjes së aluminit, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Je gati të punojmë me ne?

Merrni lajmet më të fundit rreth WJW Aluminium në herë të parë!
E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes  Dizenjues nga Lifisherë
Customer service
detect