loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 1
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 2
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 3
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 4
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 1
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 2
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 3
Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 4

Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje

Dyert e dyfishta të aluminit ofrojnë të njëjtat cilësi dhe veçori si dyert rrëshqitëse, me bonusin e shtuar të palosjes së pasme djathtas për dritën dhe ngrohtësinë maksimale në diell. Kështu, dyert janë të cilësisë së lartë dhe dorëzohen në kohë në mënyrë rigoroze sipas ecurisë së projektit tuaj, siç përshkruhet më poshtë me specifikimet.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 5
  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 6

  Dera Bi-fill aluminio

  Ne ofrojmë dyer të dyfishta alumini që janë me cilësi premium dhe me çmime konkuruese, që do të thotë se ju mund të shijoni vlerën për para. Përdorni motorin tonë të thjeshtë të kuotimit në internet dhe merrni një çmim të përshtatur në minuta. Përndryshe, kontaktoni për të diskutuar se si e përmirësojmë projektin me dyert tona të dyfishta prej alumini.

  Dyert e dyfishta të aluminit ofrojnë të njëjtat cilësi dhe veçori të shkëlqyera si dyert rrëshqitëse, me bonusin shtesë të mundësisë së palosjes menjëherë pas për dritën dhe ngrohtësinë maksimale në ditët me diell. Dyert tona elegante dhe elegante të dyfishta janë ndër më të mirat në treg dhe mund të transformojnë shtëpinë tuaj duke rritur dritën dhe hapësirën në zonën tuaj të jetesës.

  Personalizimi:

  Ashtu si me të gjitha dyert dhe dritaret e WJW, zgjedhjet e stileve, ngjyrave dhe përfundimeve janë të pafundme. Kornizat mund të personalizohen për t'u përshtatur me dritaret, verandën ose portokallinë tuaj në çdo ngjyrë RAL për t'u koordinuar me dizajnin tuaj të brendshëm ose dekorin e kopshtit. Xhami është gjithashtu i personalizueshëm për të plotësuar dritaret dhe dyert tuaja ekzistuese.


  Veçoritë & Përfitime: Dyert tona të dyfishta prej alumini vijnë me garanci 10-vjeçare dhe janë:

  1. E përshtatshme & Kostoja e efektshme.

  2. I përjetshëm.

  3. Siguruar me një sistem mbylljeje me shumë pika

  4. Mirëmbajtja e ulë

  5. Të projektuar për të mbajtur nxehtën & Redukto zhurmën

  6. Bërë nga alumini i klasës së lartë që nuk ndryshket dhe nuk kalbet kurrë

  7. Të garantuar kundër mjegull & Kondensimi

  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 7

  Të dhëna teknike

  Kornizë Gjerësia 102.5Mm. Thellësia e frame 70Mm.
  Alum. Trashësia 2.0-2.2mm Detaje   Njësi me xham të dyfishtë ose trefishtë 24, 28, 32, 34 ose 36 mm
  Prodhimi maksimum SLS/ULS/WATER AS BELOW SLS (Gjendja e kufirit të shërbimit) Pa 1800
  ULS (Kufiri i limitit) Pa: 3500 Uja 450
  Zgjedhja maksimum e lartë:   2500 mm (per sash) Gjerësia maksimum 1200 mm (për brez)
  Max Sash Peshë:   100Kështë Performancë termale 1,5 W/m²K duke përdorur një panel qendror 1,0
  Hardware kryesore   Mund të zgjidhni Kinlong ose Doric, 15 vjet garanci Buka rezistencë e motit Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Zëra strukturore Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente Fosh i jashtëmi EPDM
  Kuçin e ngjit Silicon


  Dyert e palosshme prej alumini WJWFD75 mund të përdoren në aplikime shtëpiake si një alternativë ndaj dyerve rrëshqitëse, ose për të hapur një mur të tërë si pjesë e një konservatori; sistemi do të shfrytëzojë në maksimum një pamje të bukur ose do të sjellë një kopsht në shtëpi.

  Të përdorura komerciale në një bar, kafene ose restorant, Dyert e palosshme prej alumini WJWFD75 mund të krijojnë një ekran me xham që lejon hyrjen maksimale të dritës në mot të keq dhe gjithashtu do të rrëshqasë lehtësisht për të hapur një mur të tërë në mot të ngrohtë. Dyert e palosshme ofrojnë një zgjedhje të konfigurimeve të hapjes për t'iu përshtatur çdo aplikacioni. Zgjidhni të palosni brezat nga brenda ose nga jashtë, vendosni hapjen anash në mënyrë që brezat të palosen të gjitha në një drejtim, në një skaj, për të krijuar një derë të vetme hyrëse për akses të lehtë, ose në mes për të dhënë mundësinë e një dere të dyfishtë.

  Të gjitha profilet Dyert e palosshme prej alumini WJWFD75 kanë një thyerje termike poliamide që rrit performancën termike të profilit dhe përmirëson vlerën e përgjithshme U. Profilet përmbajnë guarnicione me cilësi të lartë EPDM dhe furça për motin për të ndihmuar rezistencën ndaj motit.   

  Siguria garantohet nga mekanizmat e kyçjes me shumë pika në brezat kryesorë të hapjes dhe mbyllja me bulonat e bulonave në shufrat lundruese.

  Të gjitha dyert e palosshme kanë opsionin e pragjeve të ulëta për akses të papenguar, të lehtë ose pragjeve të zbritura që ofrojnë rezistencë të përmirësuar ndaj motit. Dyert e palosshme janë të disponueshme në një përzgjedhje të ngjyrave standarde ose jo standarde, duke përfshirë metalin, strukturën prej druri, me ngjyra të dyfishta dhe gamën unike Sensations të WJW të përfundimeve me teksturë.

  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 8
  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 9
  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 10

  Konfigurimet:

  Dyert tona prej alumini vijnë në opsione të ndryshme për t'iu përshtatur kërkesave tuaja.

  Dyert e përparme dhe të pasme: Alumini është materiali ideal për një derë hyrëse dhe një metodë bashkëkohore për të rifreskuar pamjen e jashtme të çdo shtëpie. Është jetik, natyralisht afatgjatë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërvishtjeve.

  Dyert e dyfishta: Ato lejojnë më shumë dritë dhe hapësirë ​​në shtëpinë tuaj dhe krijojnë një tranzicion të qetë në kopshtin tuaj - një teknikë ideale për të maksimizuar dritën dhe për të lejuar që ajri të rrjedhë nëpër shtëpinë tuaj.

  Kalimi i qetë midis brendësisë dhe jashtme të shtëpisë suaj është bërë i mundur nga dyert franceze. Ky zëvendësues bashkëkohor, i cili imiton pamjen e dyerve konvencionale franceze, nuk kërkon mirëmbajtje.

  Dyert e oborrit janë një mënyrë e vlefshme për të lidhur një zonë ndenjeje me një kopsht, veçanërisht kur ka mungesë të hapësirës së disponueshme. Dyert e oborrit janë ende në modë pasi ato janë në modë, të thjeshta për t'u hapur dhe në gjendje të mbulojnë zona të gjera.

  Prandaj, nëse jeni të interesuar për shumë stile të tjera, ju lutemi kontaktoni furnizuesin tuaj për detaje të mëtejshme.


  Aplikati::

  Ne krijojmë produkte që janë të dizajnuara dhe të bëra sipas specifikave të projektit tuaj. Cilatdo qofshin nevojat tuaja, ju mund të mbështeteni te ofruesit tanë të dyerve të dyfishta alumini për shërbime të klasit të parë dhe mallra me cilësi të lartë që mund të përdoren në sektorët e banimit, shitjes me pakicë dhe komerciale.

  Veçoritë

  Dyert tona të palosshme me dizajn të shkëlqyeshëm dhe të përfunduara pa të meta janë krijuar nga alumini i cilësisë së lartë, një material në modë për shtëpinë moderne të sotme. Ne mund të ofrojmë dyer të palosshme si për aplikime të mëdha komerciale ashtu edhe për ato modeste private. Të përshtatshme si për projekte të reja ndërtimi ashtu edhe për rinovim, ato përfshijnë disa veçori si;  

  • Profilet tërheqëse me vijë të hollë ofrojnë pamje të reduktuara

  • Profilet janë të disponueshme në opsione katrore ose të rrumbullakosura

  • Fabrikuar duke përdorur qoshe të mitura

  • Mekanizmi i kyçjes i disponueshëm me stil shtëpiak

  • Dorezë 'ngritjeje' dhe mbajtëse e rregullueshme me një pjesë

  • Prodhuar duke përdorur vegla pune Smarts

  Derë e palosshme alumini 75 mm, dyer dhe dritare alumini me dy palosje 11

  FAQ

  1 Q:   A janë dyert e dyfishta të aluminit më të mira se uPVC?

  A: Forca dhe siguria. Alumini është më i fortë se uPVC, gjë që e lejon atë të mbajë xhamin edhe me korniza më të hollë. Ndërsa të dy materialet do ta mbajnë shtëpinë tuaj të sigurt, nëse jeni duke kërkuar për materialin më të fortë në dispozicion, alumini është për ju.

  2 Q:   A janë dyert dyfishe alumini një ide e mirë?

  Përgjigje: Dyert e dyfishta janë një përmirësim i besueshëm i shtëpisë që ofron dritë natyrale të shkëlqyer dhe janë më kompakte se dyert rrëshqitëse. Ju mund të instaloni një derë dyfishe si në zonat e brendshme ashtu edhe në ato të jashtme dhe mund të krijoni një ndjenjë plani të hapur që lidh së bashku hapësira të shumta të brendshme.

  3 Q:   A e rrisin vlerën e shtëpisë dyert e dyfishta prej alumini?

  Përgjigje: Disa ekspertë vlerësojnë se dyert e dyfishta mund të shtojnë rreth 5-10% në vlerësimin e rishitjes së një prone. Ka një sërë arsyesh pse vlerësohen kaq shumë nga vlerësuesit: Ndryshe nga dyert franceze dhe të oborrit që kanë gjerësi të ngurtë, dyert me dy palosje mund të shtrihen disa metra duke mundësuar krijimin e një hapjeje shumë të madhe.

  4 Q:   A mund të hapni pjesërisht dyert e dyfishta të aluminit?

  Përgjigje: Një avantazh i dyerve rrotulluese është se ju mund t'i rrëshqitni panelet pjesërisht të hapura për ajrim. Megjithatë, dyert e dyfishta me një fletë aksesi mund t'ju japin gjithashtu ajrim të pjesshëm, por në një mënyrë tjetër.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect