loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 1
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 2
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 3
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 4
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 1
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 2
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 3
Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 4

Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit

Dielli shkatërron perdet dhe ato ndoten shpejt, duke zënë shumë nga zonat e dritareve. Megjithatë, asnjë nga këto probleme nuk ekziston kur përdorni grilat e grilave. Grilat e diellit janë shumë në modë, të adaptueshme, me pak mirëmbajtje dhe të vendosura përgjithmonë, kështu që nuk do t'ju duhet t'i hiqni ato. Ato janë të përbëra nga alumini, i cili është i fortë, i lehtë dhe i thjeshtë për t'u mirëmbajtur; gjithçka që duhet të bëni është t'i fshini ato! Prandaj grilat e jashtme përdoren për shami dhe dekorim. Louver përdoret për përshtatje të jashtme dhe të përballueshme në mure. Disa nga specifikimet përfshijnë.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 5
  Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 6

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grykat tona të jashtme të aluminit janë të lehta, rezistente ndaj ndryshkut dhe të thjeshta për t'u instaluar, sepse janë bërë nga rrasa aliazh alumini. Më poshtë është një përshkrim i disa përshkrimeve të tyre.

  • Grykë e jashtme për mbulesë dielli dhe zbukurim.

  Sistemi i grilave me tehe katrore fikse.

  L ouver përdoret për përshtatje të jashtme dhe të përballueshme në mure.


  Grila me 2 tehe opsionale.

  Shpata 40x40mm.

  65.1x16.1mm shpatë.

  Trajtimi i sipërfaqes është i veshur me pluhur.

  Të dhëna teknike

  Nxjerrjet e aluminit përdoren për të bërë panele grilatash, të cilat shpesh kanë dizajne eliptike. Gjatësia dhe gjerësia e tyre mund të ndryshojnë. Kërkesat e klientit dhe ngarkesa e erës vendosin madhësinë. Tabela më poshtë tregon një nga produktet tona.

  Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 7
  Grykë e jashtme alumini Për prodhuesit e xhaketave të jashtme të aluminit 8
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect