loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 1
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 2
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 3
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 4
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 5
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 1
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 2
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 3
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 4
Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 5

Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini

Grila e jashtme fikse prej alumini përdoret gjerësisht në ambientet e jashtme, si kuvertë, afresk, verandë dhe ballkon, panelet e të cilave nuk kanë nevojë të lëvizin ose lëkunden.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 6
  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 7

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grila e jashtme fikse prej alumini përdoret gjerësisht në ambientet e jashtme, si kuvertë, afresk, verandë dhe ballkon, panelet e të cilave nuk kanë nevojë të lëvizin ose lëkunden.

  • Të fiksuara në kanale dhe të jenë të lehta për t'u hequr për t'u larë dhe pastruar.

  I projektuar për të qenë edhe i lehtë dhe i fortë.

  Kapaku unik i skajit të tehut prej alumini dhe ngjyra e përputhur.

  Ngjyra të ndryshme standarde dhe ngjyra të personalizuara me një gamë të gjerë.


  Një numër i paneleve të grilave të aluminit ngrihen lart dhe hidhen në kanalet U të cilat fiksohen në hapjet e sipërme dhe të poshtme.

  Panelet e grilave të jashtme janë me grila eliptike. Tehet e funksionueshme dhe të fiksuara janë të dyja opsionet e disponueshme.  

  Grilat më të gjera, më të forta dhe pa ndryshk e bëjnë atë një zgjidhje perfekte në zonën e jashtme.

  Të dhëna teknike

  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 8

  Programi

  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 9
  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 10
  Alumini Grilat e Jashtme Fiks Grilat Alumini 11
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect