loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 5

Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit

Grila me dy palosje alumini është një zgjedhje shumë e mirë për hapje me përmasa të mëdha, duke i lënë njerëzit të kenë një pamje të përsosur nga zona e jashtme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 6
  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 7

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grila me dy palosje alumini është një zgjedhje shumë e mirë për hapje me përmasa të mëdha, duke i lënë njerëzit të kenë një pamje të përsosur nga zona e jashtme.

  Diafragma e brendshme e dyfishtë mund të ndryshojë në mënyrë fleksibël ndriçimin e brendshëm në përputhje me rrethanat, në mënyrë që të krijojë një atmosferë komode dhe t'i bëjë njerëzit të ndihen të qetë.

  Grilat e aluminit mund të përdoren në ambiente të ndryshme. Aplikohet teknologjia e avancuar e veshjes me pluhur, kështu që grilat janë të papërshkueshëm nga myku dhe nuk ndryshken përgjithmonë.


  Grila e brendshme me dy palosje alumini është e përshtatshme për hapje të mëdha dyersh ose dritaresh brenda, për të krijuar një pamje të papenguar.

  Grilat e brendshme të palosshme shfaqen gjithmonë si panele të shumta të lëvizshme me strumbullare, rrota dhe gjurmë.


  Kur paneli ekstrem majtas ose djathtas është i fiksuar, panelet e tjera mund të palosen të gjitha në këtë anë, grila e brendshme e palosshme mund t'u tregojë njerëzve peizazhin e jashtëm pa probleme. Grila e palosshme është gjithashtu e mundur për të ndarë një hapësirë ​​të madhe në zona të ndryshme.


  Tehet e funksionueshme të grilave të brendshme të palosshme krijojnë një mënyrë të mirë për të kontrolluar zhurmën dhe temperaturën e zonës së brendshme. Alumini mirëmbahet lehtësisht me pluhurosje të rregullt ose fshirje me një leckë të lagur.

  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 8

  Të dhëna teknike

  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 9

  Programi

  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 10
  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 11
  Alumini Brendshme Dy-Fold Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 12
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect