loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4

Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit

Grila e brendshme e kornizës L alumini përshtatet mirë me hapjet e vogla dhe të mesme, veçanërisht për dritaret.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 5
  Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 6

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grila e brendshme e kornizës L alumini përshtatet mirë me hapjet e vogla dhe të mesme, veçanërisht për dritaret.

  Tehet e grilave të kornizës së brendshme L mund të rrotullohen për të kontrolluar volumin e ajrit që vjen nga brenda. Kështu, hapësira e brendshme mund të ajroset siç duhet dhe rreziku i transmetimit të virusit përmes ajrit mund të reduktohet në mënyrë efektive.

  Grilat e aluminit mund të bllokojnë plotësisht shikimin e njerëzve nga jashtë dhe të krijojnë një hapësirë ​​mbyllëse dhe të ndihmojnë në mbrojtjen e privatësisë personale.

  Grila e brendshme e kornizës L prej alumini është e përshtatshme për hapje të përmasave të vogla ose të mesme.

  Grila e brendshme e kornizës L zakonisht përbëhet nga 1 ose më shumë panele drejtkëndëshe, të varura në kornizën L ose profilin T me bravë dore.


  Grila e brendshme e kornizës L mund t'u tregojë njerëzve peizazhin e jashtëm të qetë pas hapjes. Grila e brendshme e kornizës L është në gjendje të përputhet me dritaret në formë.


  Tehet e funksionueshme të kapakut të brendshëm të kornizës L janë ideale për të kontrolluar rrjedhën e ajrit në zonën e brendshme. Materiali alumini me veshje është i lehtë për t'u pastruar.

  Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 7

  Të dhëna teknike

  Alumini Brendshme L Frame Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 8
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect