loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 5

Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit

Grila e brendshme rrëshqitëse prej alumini funksionon mirë për hapjet me përmasa të mëdha për zonën e brendshme. Të gjitha panelet e grilave rrëshqitëse mund të shtyhen majtas ose djathtas. Tehet e grilave rrëshqitëse mund të rrotullohen lirshëm brenda këndit 6-166 °, Për të rregulluar dritën.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 6
  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 7

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grila e brendshme rrëshqitëse prej alumini funksionon mirë për hapjet me përmasa të mëdha për zonën e brendshme. Të gjitha panelet e grilave rrëshqitëse mund të shtyhen majtas ose djathtas. Tehet e grilave rrëshqitëse mund të rrotullohen lirshëm brenda këndit 6-166°, për të rregulluar mirë dritën. Lehtë për t'u fabrikuar, materiali alumini preferohet nga gjithnjë e më shumë klientë pasi është i riciklueshëm, i ripërdorshëm dhe jo ndotës


  Grilat e brendshme rrëshqitëse të aluminit zakonisht përshtaten në hapjet e dritareve me madhësi të madhe në ambiente të mbyllura, si dritaret franceze. Panelet e grilave rrëshqitëse janë të lëvizshme. Grila e brendshme rrëshqitëse përbëhet nga 1 ose më shumë panele së bashku me gjurmët e sipërme dhe të poshtme dhe mund të lëvizë majtas ose djathtas sipas nevojës. Grila rrëshqitëse prej alumini mund të mbulojë hapjet midis dyshemesë dhe tavanit. Me panele dhe gjurmë të shumta, grila rrëshqitëse është një mënyrë e mirë për të ndarë zonat në një hapësirë ​​të madhe. Tehet e funksionueshme të grilave rrëshqitëse lejojnë rregullimin e dritës së zonës së brendshme dhe mbrojnë sigurinë dhe privatësinë e njerëzve brenda. Alumini me shtresë pluhuri është rezistent ndaj ndryshkut, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur.

  Të dhëna teknike

  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 8

  Programi

  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 9
  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 10
  Alumini Brendshme Rrëshqitje Shutter Alumini Louvers Prodhuesit 11
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect