loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 1
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 2
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 3
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 4
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 5
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 6
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 7
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 1
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 2
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 3
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 4
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 5
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 6
Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 7

Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit

Boshllëqet midis dyshemesë dhe tavanit mund të mbyllen me një grilë rrëshqitëse alumini. Grila rrëshqitëse, e cila ka shumë panele dhe gjurmë, është një qasje efektive për krijimin e zonave brenda një hapësire të madhe. Më poshtë është një specifikim i një prej grilave tona rrëshqitëse prej alumini:

 

Numri i modelit: ASS01

Emri i shkronjave: Wangjiawang

Parata e Çmimit: EXW/FOB/CIF

FOB Porta: Port Nansha/Port Shenzhen

Termini i pagesës: TT

MOQ: 10PC

Dorëzimi: 25 ditë pas konfirmimit të tërheqjes së dyqanit

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore


  Grilat e brendshme rrëshqitëse të aluminit zakonisht përshtaten në hapjet e dritareve me madhësi të madhe në ambiente të mbyllura, si dritaret franceze. Panelet e grilave rrëshqitëse janë të lëvizshme. Grila e brendshme rrëshqitëse përbëhet nga 1 ose më shumë panele së bashku me gjurmët e sipërme dhe të poshtme dhe mund të lëvizë majtas ose djathtas sipas nevojës. Grila rrëshqitëse prej alumini mund të mbulojë hapjet midis dyshemesë dhe tavanit. Me panele dhe gjurmë të shumta, grila rrëshqitëse është një mënyrë e mirë për të ndarë zonat në një hapësirë ​​të madhe.

  Tehet e funksionueshme të grilave rrëshqitëse lejojnë rregullimin e dritës së zonës së brendshme dhe mbrojnë sigurinë dhe privatësinë e njerëzve brenda. Alumini me shtresë pluhuri është rezistent ndaj ndryshkut, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur.

  Grilat e brendshme rrëshqitëse të aluminit zakonisht instalohen brenda hapjeve të mëdha të dritareve, të tilla si dritaret franceze. Grila e brendshme rrëshqitëse, e cila përbëhet nga një ose më shumë panele të ngjitura në shinat e sipërme dhe të poshtme, mund të rrëshqasë majtas ose djathtas sipas nevojës, duke lejuar që panelet e grilave rrëshqitëse të lëvizin.  

  Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 8

  ★ Vrimat ndërmjet dyshemesë dhe tavanit mund të mbyllen me grila rrëshqitëse prej alumini. Një grilë rrëshqitëse është një qasje praktike për krijimin e ndarjeve në një dhomë të madhe pasi ka disa panele dhe shirita.

  Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 9
  Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 10

  ★ Tehet e lëvizshme të grilave rrëshqitëse mundësojnë rregullimin e dritës në hapësirën e brendshme dhe mbrojnë privatësinë dhe sigurinë e banorëve. Alumini i veshur me pluhur është rezistent ndaj ndryshkut, jetëgjatë dhe i thjeshtë në mirëmbajtje. Për shkak se të gjitha panelet e grilave rrëshqitëse mund të zhvendosen majtas ose djathtas dhe tehet e grilave rrëshqitëse mund të rrotullohen lirshëm brenda këndit 6-166°, ai funksionon mirë edhe për hapje të mëdha për hapësirat e brendshme.

  ★ Lehtë për t'u fabrikuar, materiali alumini preferohet nga gjithnjë e më shumë klientë pasi është i riciklueshëm, i ripërdorshëm dhe jo ndotës.

  Profilet e aluminit me grila me rrëshqitje të brendshme Prodhuesit 11

  1 Aplikimi i profileve industriale të aluminit

  Profilet industriale të aluminit përdoren gjerësisht në raftet/arkat e pajisjeve, shinat mbrojtëse, gardhet e robotëve, ndarjet e punëtorive, kornizat e tubave, raftet e ngarkesave, raftet e ekspozitës, etj. për shkak të metodave të tyre të thjeshta dhe të lehta të montimit.

  2 Sa zgjat koha e dorëzimit të profileve industriale?

  Ne mund të përgatisim dërgesën pas marrjes së porosisë. Nëse kërkohet personalizimi, ne mund ta komunikojmë sërish kohën dhe ta rregullojmë sa më shpejt të jetë e mundur.

  3 A ofroni pajisje/aksesorë alumini?

  Po, profilet industriale të aluminit janë një grup sistemesh. Ne jo vetëm që mund të ofrojmë trarë dhe profile të tjera, por gjithashtu mund të ofrojmë lidhës/bulona në formë T-je, kllapa dhe pajisje të tjera mbështetëse.

  4 Mund ta drejtoni asamblenë?

  Po, para së gjithash, teknikët tanë do të ndajnë me ju vizatimin e montimit. Nëse është një proces i thjeshtë, nëse struktura e kornizës ose e përbërjes është komplekse, siç është linja e pajisjeve që përfshin kaq shumë aksesorë, ne do të regjistrojmë videon e përpunimit dhe do t'ju tregojmë se cilat mjete do të përdoren në procesin e montimit.

  5 A mund të ndani katalogun e profileve industriale të aluminit në formatin PDF, i cili përmban detajet e produktit?

  Sigurisht, ju lutemi kontaktoni personelin tonë të marketingut dhe kërkoni katalogun, i cili do t'ju njoftojë specifikimet dhe cilësinë e profileve dhe aksesorëve tanë të aluminit.

  6 Shisni me pakicë profile alumini industrial?

  Sigurisht, nuk ka sasi minimale të porosisë (asnjë sasi minimale porosie). Edhe nëse dëshironi të blini vetëm një, çmimi është i njëjtë.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect