loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 6
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 7
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 6
Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 7

Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit

50x50mm si kornizë, 63.5/90/115mm formë ovale si tehe fikse

Top Hung Rolling.

Gjerësia maksimum: 1200mm

Performancë e shkëlqyer e mbrojtjes nga dielli

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 8
  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 9

  PRODUCTS DESCRIPTION

  • 50x50mm si kornizë, 63,5/90/115mm formë ovale si tehe fikse

  Top Hung Rolling.

  Gjerësia maksimum: 1200mm

  Performancë e shkëlqyer e mbrojtjes nga dielli

  Të dhëna teknike

  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 10
  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 11

  Programi

  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 12
  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 13
  Alumini Shutter Blades Alumini Louvers Prodhuesit 14
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect