loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 3

Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit

Forma të thjeshta dhe elegante; Zgjedhje të larmishme tehësh; Stilet e ndryshme mund të përputhen me mjedise të ndryshme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 4
  Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 5

  PRODUCTS DESCRIPTION

  • Forma të thjeshta dhe elegante;

  Zgjedhje të ndryshme të shpatave;

  Stilet e ndryshme mund të përputhen me mjedise të ndryshme.

  Ekrani i panelit të hijeve të diellit prej alumini është i disponueshëm në konfigurime elipsoid, plumbash dhe panelesh, i cili është një nga produktet më të shitura.


  Kjo seri produktesh mbrojtëse ka një shumëllojshmëri stilesh.  

  Gjithashtu, tehet kanë një shumëllojshmëri zgjedhjesh, si 45mm, 50mm, 75mm, e kështu me radhë, të cilat mund të përdoren në struktura të ndryshme, duke u përshtatur me mjedise të ndryshme.

  Programi

  Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 6
  Alumini Sunshade Panel Screen Grilat prej alumini Louvers Prodhuesit 7
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect