loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 6
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 7
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 1
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 2
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 3
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 4
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 5
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 6
Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 7

Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit

Rrobat metalike ndonjëherë janë një teknikë efikase për të mbajtur ndërtesën tuaj nga thithja e nxehtësisë nga dielli duke lejuar që drita natyrale të hyjë. Xhamat e diellit janë gjithashtu një shtesë e bukur e dizajnit. Ju mund të ndryshoni llojet e tehut, hapësirat dhe profilet e shkurtimit për t'iu përshtatur kërkesave të projektit tuaj.

Ato janë të disponueshme në dizajne të shumta, duke përfshirë;

Xhama alumini me tehe katrore.

Grykë alumini me montim vertikal.

Përshtatja e fytyrës në grilat e aluminit të murit.

Ata gjithashtu kanë një sërë specifikimesh, duke përfshirë;

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 8
  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 9

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Qëllimi i mbulesës së diellit është të parandalojë hyrjen e rrezeve të diellit direkte në ndërtesën tuaj gjatë sezonit të ftohjes, ndërkohë që e lejon atë gjatë sezonit të ngrohjes. Ky kombinim është përfitimi më domethënës për uljen e përdorimit të energjisë në të gjithë ndërtesën tuaj. Ky kombinim varet nga disa variabla që mund të shihen në seksionin tonë mbi mënyrën se si funksionojnë shamitë e diellit. Ato janë gjithashtu të disponueshme në një shumëllojshmëri stilesh, duke përfshirë:

  Xhama alumini me tehe katrore

  Grykë alumini me montim vertikal

  Përshtatja e fytyrës në grilat e aluminit të murit

  Të dhëna teknike

  Hijet e diellit duhet të plotësojnë karakteristika të tjera arkitekturore dhe të japin imazhin e dëshiruar. Zgjidhni nga shumëllojshmëria jonë e profileve të tehut, hapësirave dhe modeleve të zbukurimit për të shtuar një aspekt të bukur arkitekturor në strukturën tuaj.


  Tabela jonë e përzgjedhjes së Opsioneve të Sunshade ofron disa përfundime. Hijet e diellit mund të anodizohen, të lyhen me smalt të pjekur ose t'i jepet një përfundim Kynar 500. Ka shumë nuanca tipike në dispozicion. Duke na dërguar një çip me ngjyra do t'ju lejojë të zgjidhni ngjyrat e personalizuara. Ne do të përdorim teknologjinë tonë të përshtatjes së ngjyrave të kompjuterit për të përshtatur ngjyrën e hijeve të diellit me elementët e tjerë të fasadës së ndërtesës.


  Në dokumentacionin e projektit, mbrojtëset e diellit përmenden shpesh sipas specifikimeve të mëposhtme.

  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 10
  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 11

  Programi

  Sistemet tona mbrojtëse prej alumini mund të lidhen me situata të ndryshme muri, duke përfshirë murin me pjerrësi, CMU (mbushur/pambushur), shkop & tulla, EIFS dhe më shumë. Ato janë të thjeshta për t'u instaluar dhe vijnë me udhëzime që nuk do t'ju kërkojnë të konsultoheni me një tekst inxhinieri. Ato gjithashtu mund të përdoren për shumë qëllime, duke përfshirë privatësinë, mbulesën e diellit dhe estetikën.  

  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 12
  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 13
  Alumini Sunshade Wall Louver Alumini Louvers Prodhuesit 14
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect