loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 1
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 2
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 3
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 4
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 5
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 6
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 1
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 2
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 3
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 4
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 5
Parmakë alumini të shkallëve të jashtme 6

Parmakë alumini të shkallëve të jashtme

Parmakët e shkallëve të jashtme prej alumini ofrojnë një përzierje të përsosur të qëndrueshmërisë, stilit dhe funksionalitetit për të rritur sigurinë dhe estetikën në hapësirat e jashtme. Me vetitë e tyre rezistente ndaj motit, konstruksionin e lehtë dhe dizajnet e personalizueshme, këto parmakë ofrojnë mbështetje të besueshme dhe plotësojnë çdo shkallë ose hyrje të jashtme. Ideale për përdorime rezidenciale dhe komerciale, ato sigurojnë stabilitet dhe paqe mendore për përdoruesit e të gjitha moshave.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  4 (7)

  1.Rezistent ndaj motit: Parmakët e shkallëve të jashtme prej alumini janë shumë rezistente ndaj ndryshkut, korrozionit dhe dëmtimit UV, duke siguruar jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri në kushte të ndryshme të motit.

  2.Te lehta: Natyra e lehtë e aluminit i bën këto parmakë të lehtë për t'u përdorur gjatë instalimit, ndërkohë që ende ofrojnë mbështetje të fortë për përdoruesit.

  3.Mirëmbajtje e ulët: Me mirëmbajtje minimale të kërkuar, parmakët e aluminit thjesht kanë nevojë për pastrim të herëpashershëm për të ruajtur pamjen e tyre, duke kursyer kohë dhe përpjekje për pronarët e shtëpive.

  4.Opsione të gjithanshme të dizajnit: Të disponueshme në një gamë të gjerë stilesh, përfundimesh dhe ngjyrash, parmakët e aluminit mund të personalizohen për të plotësuar çdo stil estetik ose arkitekturor të jashtëm.

  5.Karakteristikat e sigurisë: Të projektuar për të përmbushur standardet e sigurisë, parmakët e aluminit ofrojnë një kapje dhe stabilitet të sigurt, duke reduktuar rrezikun e rrëshqitjes dhe rënies në shkallët e jashtme.

  6.Eko-miqësore: Alumini është një material shumë i riciklueshëm, duke e bërë atë një zgjedhje të ndërgjegjshme për mjedisin për instalimet e parmakut në natyrë.

  7. Qëndrueshme: Rezistenca e natyrshme e aluminit ndaj korrozionit dhe degradimit siguron që këto parmakë të ruajnë integritetin dhe pamjen e tyre strukturore me kalimin e kohës.

  8. Instalim i lehtë: Parmakët e shkallëve të jashtme prej alumini janë projektuar për instalim të drejtpërdrejtë, me vrima të para-shpuara dhe sisteme të thjeshta montimi, duke kursyer kohë dhe kosto pune.

  9.Dimensionet e personalizueshme: Parmakët mund të përshtaten për t'iu përshtatur dimensioneve specifike të shkallëve tuaja të jashtme, duke siguruar një përshtatje të saktë dhe të sigurt.

  5 (8)
  1 (13)

  Rezistencë e lartë në tërheqje: Parmakët tanë të shkallëve të jashtme mburren me një strukturë të fortë të aftë për të përballuar një forcë tërheqëse deri në 226,8 kilogramë, duke siguruar mbështetje të besueshme për ju dhe familjen tuaj ndërsa lundroni në zona të ndryshme të jashtme si garazhi, ballkoni, kopshti, tualeti dhe oborri.

  Dizajn ergonomik në formë U: Me një dizajn kundër rrëshqitjes në formë U-je, parmakët tanë të shkallëve ofrojnë një kapje të rehatshme që promovon sigurinë dhe stabilitetin.   Ndryshe nga stilet e tjera, dizajni në formë U rrit ekuilibrin, ndërsa mbështetësi i krahut i veshur me pluhur shton një prekje moderne dhe elegante në hapësirën tuaj të jashtme.

  2 (12)
  3 (9)

  Siguri e shtuar: Të projektuar për hapat 1-3, parmakët tanë mund të pajisen me pajisje shtesë sigurie si për shkallët e jashtme ashtu edhe për ato të brendshme.   Kjo siguron siguri më të madhe për fëmijët, të moshuarit, gratë shtatzëna dhe individët me aftësi të kufizuara, duke siguruar paqe mendore për të gjithë përdoruesit.

  Instalim i lehtë: Parmakët tanë të shkallëve janë projektuar për montim pa probleme, duke ju lejuar të përfundoni instalimin brenda pak minutash.   Veçoria e rregullueshme e lartësisë mundëson personalizimin sipas nevojave tuaja specifike, dhe shkathtësia e opsioneve të instalimit do të thotë që ato mund të instalohen si brenda ashtu edhe jashtë me lehtësi.

  4 (7)

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Garazh, Ballkon, Kopsht, Tualet, Oborr
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Rezidenca të larta, kopshte, dyqane Përfundojë sipërfaqe Veshje me bojë
  Termini i tregtit EXW FOB CIF Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect