Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Projekti i City View, SHBA.

2022-08-01

Projekti Emri::   Projekti CityView, USA.

Vendndodhja e projektit:   301/188 Whitehorse Road Balwyn VIC 3103

Prodhimet që i kemi siguruar.:   Sistem dyer dhe dritare alumini, 9850 m2

Përmbledhje e Përmbledhjes së Projektit dhe e Ndërtimit:

Apartament me një dhomë gjumi në zemër të Balwyn

I ndodhur në katin e parë në kompleksin bashkëkohor Botanica, ky apartament elegant ofron një mundësi të rrallë për të zotëruar një shtëpi me NJË dhomë gjumi në zemër të Balwyn, një nga periferitë më të përshtatshme për banim në Melburn.

Ju lutemi vini re apartamenti vjen i pamobiluar. Mobiljet në foto janë vetëm për qëllime ilustruese.

Me një dizajn bashkëkohor, ambiente të brendshme në modë dhe zona relaksuese komunale, vijnë në shtëpi me stil, hapësirë ​​dhe rehati në këtë vendstrehim të lartë bachelor.

Një dhomë gjumi e mbuluar me tapet me rroba të integruara ndan një dhomë gjumi me akses të hapur. Dhoma e gjumit lidhet me dhomën e punës dhe më tej me ballkonin shumë të gjerë.

Kuzhina e hijshme dhe me stil ofron pajisje të integruara, tavolinë ngrënieje ngjitur dhe një dizajn pa vëmendje që maksimizon hapësirën në zonën fqinje të ndenjes dhe ushqimit.

Shtesat cilësore përfshijnë dushin e shiut me pllaka dyshemeje deri në tavan, lavanderi evropiane, kafaz dhe parkim të sigurt për ruajtje, si dhe zona komunale me sallë pritjeje, ngrënie dhe pamje nga tenda.

I pozicionuar në mënyrë të jashtëzakonshme mbi dyqanet ushqimore dhe kafenetë, dhe hapa nga Balwyn Park; stacioni i tramvajit 109 është në derën tuaj, duke ju dërguar në fshatin Balwyn dhe direkt në qytet. Prekjet praktike, një dizajn estetik dhe avantazhet e vendndodhjes e bëjnë 'Botanica' një adresë shumë të çmuar.

Projekti i City View, SHBA. 1

Shërbimet që i kemi dhënë.: Dizajn dhe prodhim, dërgesa

Dizenji & Aftësia e inxhinierisë

Para së gjithash, ne e kuptojmë se kontributi teknik në zhvillimin e projektimit është shumë i rëndësishëm për një projekt ndërtesash. Ekipi ynë i WJW ka përvoja të bollshme dhe është i specializuar në ofrimin e shërbimeve gjithëpërfshirëse të asistencës së projektimit dhe projektimit dhe buxhetit që nga fillimi. Ekipi ynë inxhinierik do të bëjë një bazë llogaritëse profesionale mbi ngarkesën lokale të erës dhe kushtet e sakta të ndërtimit të ndërtesës dhe kërkesat e materialeve për të bërë një zgjidhje fleksibël të projektimit për të përmbushur klientin tonë ’Pritje.

Për të gjitha projektet e fasadave të ndërtesave, sistemet e mureve me perde, mure perde të unifikuara, alumini   Dritaret & informacionet bazë të sistemit të dyerve janë:

Vizatim i lartë ,

Vizatim ,

Vizatim ,

Ngarkesa e erës lokale.  

Prodhimet

Projekti i City View, SHBA. 2

Materialet e kualifikuara dhe prodhimi i mirë janë shumë të rëndësishme për një projekt të mirë, proceset tona janë certifikuar sipas standardeve ISO 9001. Objektet tona përfshijnë zonat ngjitur të projektimit dhe prodhimit, duke kontribuar në dinamikën e inovacionit dhe bashkëpunimit nga partneritetet me shitësit e materialeve dhe furnizuesit e produkteve.

Të gjitha testet e kontrollit të cilësisë kryhen nga palë të treta të pavarura sipas klientit ’Sipas kërkesave, procesi i prodhimit kalon nëpër ushtrime rigoroze të kontrollit të cilësisë si nga testimi njerëzor ashtu edhe ai i kompjuterizuar.

WJW ofron shërbime të instalimit të ekipit dhe shërbime udhëzuese të instalimit, ndihmon që qëllimi i projektimit të përkthehet në ndërtimin e realitetit në kohë dhe klient ’Kosto brenda buxhetit. Ekipet e projektit përfshijnë menaxher me përvojë të projektit, inxhinierë projekti, menaxherë të lokacionit dhe kryepunëtor/udhëheqës i operacioneve të vendit, shërbimet e instalimit të ekipit mund të ndihmojnë klientët tanë të sigurojnë ekzekutimin në kohë dhe të suksesshëm të projektit. Shëndeti dhe siguria janë më të rëndësishmet për të gjitha projektet tona, deklaratat e metodave specifike dhe vlerësimet e rrezikut ofrohen për praktikë.

Projekti i City View, SHBA. 3

rekomandohet për ju
nuk ka të dhëna
Merrni kontakt me ne
Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
nuk ka të dhëna
CONTACT NE

Persona e kontaktit: Brus Wang.

Telefoni:86 13902826415

Whatsapp:86 13902826415

E-mail:: Info@aluminum-supply.com

Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Sitemap  Dizenjues nga Lifisherë
bisedë në internet
We are here to help you! If you close the chatbox, you will automatically receive a response from us via email. Please be sure to leave your contact details so that we can better assist