loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 1
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 2
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 3
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 4
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 5
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 6
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 7
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 1
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 2
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 3
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 4
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 5
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 6
Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 7

Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit

Grilat e aluminit janë një zgjidhje e shkëlqyeshme për rrethimet e jashtme, ekranet e privatësisë, pjergullat, portat e makinave, dritaret, ballkonet, verandat, oborret dhe fasadat.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 8
  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 9

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grilat e aluminit janë një zgjidhje e shkëlqyeshme për rrethimet e jashtme, ekranet e privatësisë, pjergullat, portat e makinave, dritaret, ballkonet, verandat, oborret dhe fasadat.

  Të dhëna teknike

  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 10
  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 11

  Programi

  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 12
  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 13
  Fixed Oval Blades Alumini Louver Alumini Louvers Prodhuesit 14
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect