loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 1
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 2
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 3
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 4
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 5
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 6
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 1
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 2
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 3
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 4
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 5
Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 6

Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini

Balustradë qelqi alumini me dizajn modern për ballkon. Balustradë moderne xhami alumini me shtyllë 50x50mm. Balustradë xhami moderne prej alumini me 5 trashësi xhami opsionale.

Po kërkoni një mënyrë moderne dhe me stil për të përfunduar ballkonin apo zonën tuaj të stolisjes? Pastaj shikoni gamën tonë të balustradave prej xhami alumini. Linjat e tyre të hijshme dhe dizajni minimalist janë mënyra perfekte për të krijuar një pamje bashkëkohore.  

Shtyllat janë 50x50mm, dhe xhami vjen në 5 opsione të trashësisë së ndryshme. Dhe me pesë opsione të tjera të trashësisë së xhamit për të zgjedhur, mund të jeni të sigurt se do të gjeni opsionin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja. Pra, pse të mos shikoni sot dhe të shihni se si balustradat tona prej qelqi alumini mund të shtojnë atë prekje luksi në hapësirën tuaj të jashtme?

Parmakët e aluminit janë një opsion i gjithanshëm dhe elegant për aplikime komerciale dhe rezidenciale. Linjat e lëmuara të balustrave prej alumini shtojnë një prekje moderne në çdo kuvertë, oborr spanjol ose ballkon, dhe panelet e xhamit të kalitur ofrojnë një pamje të sigurt dhe të papenguar. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të përditësoni parmakët tuaj ekzistues ose të krijoni një të ri nga e para, parmakët tanë prej alumini janë zgjidhja perfekte.  

Me madhësi të ndryshme të largëta (75 x 33,5 mm) dhe gjatësi (1100 mm) të disponueshme, ne mund të personalizojmë një sistem kangjella që plotëson nevojat tuaja. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë për parmakët tanë prej alumini dhe për të parë se si mund t'ju ndihmojmë të krijoni hapësirën perfekte të jashtme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 7
  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 8

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Projekti moderne. Alumini balustrade xhami Për ballkonin.

  Balustradë moderne xhami alumini me shtyllë 50x50mm.

  Balustradë xhami moderne prej alumini me 5 trashësi xhami opsionale.

  Ky dizajn i balustradës moderne prej xhami alumini me 5 trashësi xhami opsionale (8mm, 10mm, 10.76mm, 11.52mm dhe 12mm). Dhe do të jetë kits lirshme paketë dorëzimit.


  Me dizajnin modern, kjo balustradë xhami përdoret gjerësisht në ndërtesat e apartamenteve dhe zyrave.

  Ky dizajn modern i balustradës prej xhami prej alumini është i përsosur për ata që kërkojnë një zgjidhje elegante, të hijshme dhe me stil për shtëpinë ose zyrën e tyre. Kjo balustradë qelqi me siguri do të plotësojë nevojat tuaja me pesë trashësi xhami opsionale (8mm, 10mm, 10.76mm, 11.52mm dhe 12mm). Dhe, me dorëzimin e paketimit të lirshëm të kompletit, mund të jeni të sigurt se parmaku juaj prej xhami do të arrijë në mënyrë të sigurt dhe të sigurt.


  Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë moderne dhe elegante për të siguruar ballkonin ose kuvertën tuaj, mos kërkoni më larg se WJW Aluminum Balustrade Systems. Sistemet tona janë të ndërtuara nga alumini T6 solid dhe i qëndrueshëm, duke i bërë ato të përsosura për çdo mjedis të jashtëm. Gama jonë unike e stileve do të plotësojë çdo arkitekturë moderne apo bashkëkohore. Pra, pse të presim? Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth produkteve tona dhe se si mund t'ju ndihmojmë të krijoni një hapësirë ​​të jashtme të sigurt dhe me stil.  Pse të zgjedhësh WJW moderne? Aluminim Balustrade?

  Nëse jeni duke kërkuar për ballustrada të sigurta, të besueshme dhe me stil, atëherë alumini WJW është një zgjedhje perfekte. Ne ofrojmë një gamë të sistemeve të balustradës prej xhami dhe alumini, të cilat janë ideale për çdo qëllim dhe plotësojnë të gjitha kërkesat e nevojshme të sigurisë. Analiza jonë e tipit strukturor do të thotë që ju mund të jeni të sigurt që produktet tona janë të cilësisë më të lartë dhe do të përballojnë çdo gjë që ju nevojitet.


  Si një prodhues profesionist i balustradave moderne të xhamit prej alumini, WJW i përmbahet parimit "cilësia e parë, klienti suprem" për më shumë se 20 vjet. Ne kemi një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë. Kompania zbaton në mënyrë rigoroze një sistem të menaxhimit të cilësisë dhe ka marrë certifikimin SGS. Njerëzit e WJW kanë qenë gjithmonë duke iu përmbajtur filozofisë së biznesit "cilësi, integritet, inovacion, shërbim" dhe kanë fituar besimin e klientëve vendas dhe të huaj!


  Si ofruesi kryesor i sistemeve të parmakëve prej alumini, ne jemi në krye të sigurisë dhe dizajnit të balustradës. Zgjidhjet tona janë të ndërtuara nga alumini T6 i fortë, i qëndrueshëm dhe jo saldues. Kjo siguron forcë dhe qëndrueshmëri superiore, si dhe rezistencë ndaj korrozionit. Gama jonë unike e stileve të balustradës plotëson arkitekturën moderne dhe bashkëkohore. Sistemet tona të balustradës së aluminit janë zgjidhja perfekte për përdorime rezidenciale dhe komerciale. Ato janë të lehta për t'u instaluar dhe kërkojnë mirëmbajtje minimale. Ne kemi zgjidhjen ideale për projektin tuaj, me një gamë të gjerë stilesh. Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje balustrade estetikisht të këndshme, të qëndrueshme dhe të sigurt, mos kërkoni më larg se WJW Aluminum Balustrade Systems. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth produkteve dhe shërbimeve tona.


  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 9
  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 10

  Përfitimet e sistemeve të balustradës së aluminit


  Sistemet e balustradës së aluminit janë një zgjedhje popullore si për pronat komerciale ashtu edhe për ato banesore.  


  Ka shumë përfitime nga përdorimi i aluminit mbi materialet e tjera, duke përfshirë:


  1. Alumini është një material me mirëmbajtje të ulët - nuk ndryshket, nuk gërryhet ose nuk shkrihet dhe pastrohet lehtë.


  2. Alumini është një material i fortë dhe i qëndrueshëm që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë.


  3. Kangjella alumini janë të personalizueshme dhe të disponueshme në ngjyra dhe përfundime të ndryshme.


  4. Alumini është një material i lehtë, që e bën të lehtë instalimin.


  5. Alumini është një alternativë me kosto efektive ndaj materialeve të tjera, si çeliku inox.


  Nëse jeni duke kërkuar për një sistem balustrade me mirëmbajtje të ulët, të qëndrueshme dhe të personalizueshme për pronën tuaj, alumini është zgjidhja ideale.  

  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 11
  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 12
  Balustrade moderne qelqi prej alumini Balustrada alumini 13

  Faktorët që duhen marrë parasysh gjatë zgjedhjes së balustrave prej alumini?

  Ju duhet të merrni parasysh shumë faktorë kur zgjidhni balustrat prej alumini për shtëpinë tuaj. Pikat e mëposhtme do t'ju ndihmojnë të zgjidhni produktin e duhur për shtëpinë tuaj.

  Stili


  Faktori i parë që duhet të keni parasysh është stili i balustrave. Ka shumë stile të disponueshme në treg, kështu që ju duhet të zgjidhni atë që do të përputhet me pamjen e përgjithshme të shtëpisë tuaj. Nëse keni një shtëpi tradicionale, mund të zgjidhni modele klasike. Nëse keni një shtëpi moderne, mund të shkoni për dizajne bashkëkohore.

  Madhësia


  Faktori i dytë që duhet të keni parasysh është madhësia e balustrave. Ju duhet të zgjidhni madhësinë që do të jetë e përshtatshme për hapësirën ku dëshironi t'i instaloni. Nëse keni një hapësirë ​​të vogël, mund të zgjidhni përmasa më të vogla. Ju mund të zgjidhni përmasa më të mëdha nëse keni hapësirë ​​të mjaftueshme.

  Materia


  Faktori i tretë që duhet të keni parasysh është materiali i balustrave. Në treg gjenden shumë materiale, ndaj duhet të zgjidhni atë që do të përputhet me dekorin e shtëpisë tuaj. Nëse keni një shtëpi tradicionale, mund të zgjidhni balustrat prej druri. Ju mund të përdorni balustrat e aluminit nëse keni një shtëpi moderne.

  Përfundon


  Faktori tjetër që duhet të keni parasysh është përfundimi i balustrave. Shumë përfundime janë të disponueshme në treg, kështu që ju duhet të zgjidhni atë që do të përputhet me dekorin e shtëpisë tuaj. Ju mund të zgjidhni përfundimin me njolla nëse keni një shtëpi tradicionale. Ju mund të shkoni për përfundimin e veshur me pluhur nëse keni një shtëpi moderne.


  FAQ

  Cilat janë përfitimet e balustradave të aluminit?


  Balustradat e aluminit janë të forta dhe të qëndrueshme, por të lehta dhe të lehta për t'u instaluar. Ato janë gjithashtu të ulëta në mirëmbajtje dhe të lehta për t'u pastruar, duke i bërë ato zgjedhjen perfekte për familjet e ngarkuara.


  Si mund të instaloj balustrada alumini?


  Balustradat e aluminit janë të lehta për t'u instaluar. Thjesht matni zonën ku dëshironi të instaloni balustradën, prisni shinat sipas madhësisë dhe vidhni ose vidhni në vend.


  Cila është mënyra më e mirë për të pastruar balustradat e aluminit?


  Për t'i mbajtur balustradat tuaja të aluminit të duken të reja, thjesht fshijini ato me një leckë të lagur ose detergjent të butë. Për njolla më të forta, mund të përdorni një pastrues të butë gërryes.


  Sa kohë zgjasin balustradat e aluminit?


  Balustradat e aluminit janë tepër të qëndrueshme dhe do të zgjasin shumë vite me kujdesin e duhur.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect