loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 1
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 2
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 3
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 4
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 5
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 6
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 1
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 2
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 3
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 4
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 5
Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 6

Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit

Grilat rrëshqitëse Louver janë të dizajnuara për dyer dhe dritare edhe në vendet më të kërkuara.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 7
  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 8

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Grilat rrëshqitëse Louver janë të dizajnuara për dyer dhe dritare edhe në vendet më të kërkuara.

  50x36mm si kornizë, 63,5/90/115mm formë ovale si tehe të operueshme

  • Top Hung Rolling

  Gjerësia maksimum: 1200mm

  Performancë e shkëlqyer e mbrojtjes nga dielli

  Të dhëna teknike

  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 9
  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 10

  Programi

  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 11
  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 12
  Grykë alumini të veshura me pluhur Prodhuesit e grilave të aluminit 13
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect