loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme 1
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme 1

Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme

Varet në krye dhe lëkundet nga jashtë për t'u hapur në bazë. Mbështet sigurinë dhe ekranet standarde. Tendat janë një zgjedhje e zgjuar pasi ato mund të lihen të hapura për të ajrosur edhe kur pritet shi. Ato mund të përdoren me doreza me kamerë, mbështjellës dritaresh ose mbështjellës automatikë të lidhur me sistemin tuaj Smart Home / CBUS.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme 2

  Përshkrimi i produkteve  Hapet në bazë dhe lëkundet nga një menteshë e sipërme. Mbështet ekranet standarde dhe ato të sigurisë. Tendat janë të mençura sepse mund t'i lini të hapura për të lëshuar ajrin edhe kur supozohet të bjerë shi. Dritaret e dritareve, dredha-dredha automatike mund t'i kontrollojnë ato ose dorezat e kamerës të lidhura me shtëpinë tuaj inteligjente ose sistemin CBUS.


  Për shkak se ato mund të kenë breza të zhveshur ose me pamje katrore, dritaret e tendës/xhamave mund të kenë një pamje retro ose moderne. Dritaret me tendë kanë performancë të shkëlqyer termike dhe akustike për shkak të një mbylljeje të plotë rrethuese rreth brezit. Ato vijnë me zgjedhje të kyçjes me çelës dhe mund të kenë xham të vetëm ose të dyfishtë.


  Me profilet e saj bashkëkohore të brezave të pjerrëta dhe rruazat e lustrimit, Dritarja e Tendave/Kafeve është krijuar për të ofruar një pamje të pastër dhe të efektshme. Për lehtësi, Urban ka një mekanizëm të vazhdueshëm me grep dhe ofron zgjedhjen e një dredha-dredha zinxhiri ose kapëse brezash. Së bashku me opsionin e xhamit të dyfishtë, vulat e plota rrethuese të brezave synojnë të rrisin ngushtësinë e motit dhe mund të ofrojnë rehati dhe performancë më të madhe termike. Mund të përdoret me dritare të ndryshme rrëshqitëse, me kapakë dhe të dyfishtë për të ofruar një zgjidhje gjithëpërfshirëse të dritareve.


  Veçori dhe dobitë:

  • Pamja e pastër dhe e pastë

  • Opsione me xham të vetëm dhe të dyfishtë

  • Opsionet e bllokueshme të hardwareve

  • Mbyllje pozitive për performancë të përmirësuar të motit

  • Udhërrës elektrike

  • Opsionet e integruara të kontrollit të insekteve dhe sigurisë

  Të dhëna teknike

  Përmasat e frame 150Mm.
  Alum. Trashësia 2.0-2.2mm
  Detajet e shilljes 5 - 13,52 mm
  Detajet e shilljes 18 - 28mm
  Prodhimi maksimum SLS/ULS/WATER AS BELOW
  SLS (Gjendja e kufirit të shërbimit) Pa 2500
  ULS (Kufiri i limitit) Pa: 5500
  Uja 450
  Madhësia maksimum e rekomanduar Lartësia 3150 mm / Gjerësia 2250 mm / Pesha 200 kg për panel
  Performancë termale SG 4.3 - 6.1
  SHGC j66
  Range Uw DG 3.0 - 3.9
  Intervali SHGC DG 0.22 - 055
  Hardware kryesore Mund të zgjidhni Kinlong ose Doric, 15 vjet garanci
  Buka rezistencë e motit Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Zëra strukturore Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Fosh i jashtëmi EPDM
  Kuçin e ngjit Silicon

  Intervali i dritares WJW  

  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme 3

  Me një sistem të fortë kornizë 125 mm, linja e dritareve dhe dyerve WJW ofron performancën dhe forcën e nevojshme për aplikime arkitekturore të nivelit të lartë. Instalimet e mëdha gjysmë-komerciale janë të imagjinueshme me fuqinë e natyrshme të këtij sistemi duke ruajtur një pamje shtëpiake, gjë që është e pamundur me sistemet komerciale.


  Profilet e lëmuara të brezit të sheshtë, linja e integruar e rruazave dhe hunda e rrumbullakosur e sistemit të dritareve me tendë dhe këllëf WJW100 prodhojnë një pamje tradicionale por bashkëkohore. Kjo veçori e ngjashme përfshihet në sistemet e dyerve të varura WJW100 për të ofruar një pamje të qëndrueshme në të gjithë gamën. Rëna WJW100 & Këmba, e cila mund të akomodojë xham të dyfishtë të bollshëm, me efikasitet të lartë dhe breza të vetëm deri në 2400 mm në lartësi, është në një ligë më vete për sa i përket performancës dhe estetikës. një gotë e vetme Era dhe uji me xham të dyfishtë akustik të vlerësuarat WERS Flyscreen Qarkullim alternativ i ajrit.

  Dobitë

  • Sistemi i kornizës arkitekturore 125 mm me cilësi premium

  • Opsione me xham të vetëm dhe të dyfishtë me kapacitet të madh

  • E aftë për lartësi brezash deri në 2400 mm

  • Opsionet e integruara të kontrollit të insekteve dhe sigurisë

  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dyer alumini dhe dritare tung të sipërme 4

  FAQ

  1 Q:   Çfarë është një dritare me tendë alumini ?

  Përgjigje: Një dritare me tendë alumini ka mentesha në pjesën e sipërme të kornizës dhe lëkundet jashtë nga fundi. Ato mund të hapen me fiksimin e thjeshtë të një doreze ose me rrëshqitjen bazë të harduerit Easy-Slide Operator. Dritaret me tendë janë të shkëlqyera në vendet që mund të përdorin ajrim dhe dritë shtesë

  2 Q:   Sa të sigurta janë dritaret me tendë alumini?

  Përgjigje: Dritaret me tendë alumini zakonisht sigurohen nga një bllokues me çelës që është i integruar në mekanizmin e mbështjelljes (të cilin ne e furnizojmë si pajisje standarde), i cili lejon që dritarja të mbyllet në një pozicion pjesërisht të hapur edhe pse mbyllja plotësisht është gjithmonë më e sigurt.

  3 Q:   A lejojnë dritaret me tendë alumini rrjedhjen e ajrit?

  Përgjigje: Jo vetëm për kuzhina, një dritare me tendë alumini mund të optimizojë rrjedhën e dritës dhe ajrit në çdo dhomë - dhe në çdo mot. Korniza e saj hapet nga jashtë për të lejuar flladin të hyjë duke mbajtur lagështinë jashtë dhe - për shkak se është i varur në krye - kjo do të thotë se mund të ajrosë shtëpinë tuaj edhe në shi të dendur!

  4 Q:   Për çfarë janë të mira dritaret me tendë alumini?

  A: Dritaret me tendë alumini mund të vendosen më lart në mure se shumë lloje të tjera dritaresh. Vendosja e lartë e dritareve është e dobishme për kapjen e dritës natyrale dhe ajrosjes, ndërkohë që maksimizon hapësirën e murit tuaj dhe ruan privatësinë. Dritaret me tendë ofrojnë mundësi superiore të privatësisë ndaj dritareve të tjera të hapshme.

  5 Q:   Cili është ndryshimi midis një dritareje me mbulesë dhe një dritareje alumini?

  Përgjigje: Dallimi kryesor midis dritareve me mbulesë alumini dhe dritareve me tendë alumini është vendi ku ato janë të varura. Dritaret e kafazit varen anash, ndërsa dritaret e tendës varen në krye. Të dy llojet e dritareve hapen plotësisht nga jashtë, duke e bërë secilin prej stileve një zgjedhje të shkëlqyer kur dëshironi shumë ventilim dhe dritë natyrale.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect