Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 1
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 2
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 3
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 4
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 1
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 2
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 3
Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 4

Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini

Tendat jo vetëm që janë një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar tërheqjen dhe vlerën e shtëpisë tuaj, por ato gjithashtu kanë potencialin për të ulur kostot tuaja të energjisë. Dritaret e fiksuara janë një tjetër mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar efikasitetin energjetik të hapësirave tregtare.  

Duke parandaluar fitimin e nxehtësisë diellore, dritaret fikse mund të ndihmojnë për ta mbajtur ndërtesën më të freskët në verë dhe më të ngrohtë në dimër.

 

5.0
Dorëzimi:
25 ditë pas konfirmimit të tërheqjes së dyqanit
MOQ:
10PCS
Termini i pagesës:
TT
Fob Porti:
Port Nansha/Port Shenzhen
Termini i tregtit:
EXW/FOB/CIF/DDP
Numri i modelit:
AF100
Origjina e produktit:
Guangdong, Kinë
Rek:
Wangjiawang
design customization
Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm për të kërkuar një kuotë ose për të kërkuar më shumë informacion rreth nesh. Ju lutemi të jeni sa më të detajuar në mesazhin tuaj, dhe ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt që të jetë e mundur me një përgjigje. Ne jemi të gatshëm të fillojmë të punojmë në projektin tuaj të ri, na kontaktoni tani për të filluar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 5
  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 6

  Dritaret e mbulesave/xhamave janë një mundësi e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë stil dhe personalitet në shtëpitë e tyre. Këto dritare janë shumë efikase në energji dhe ofrojnë performancë të shkëlqyer akustike për shkak të mbylljes së tyre të plotë rrethuese rreth brezit.


  Ata janë gjithashtu të shkëlqyeshëm në bllokimin e zhurmës, duke i bërë ato një zgjedhje të shkëlqyer për ata që jetojnë në zona urbane të ngarkuara. Dritaret e tendës/kafës janë të disponueshme në opsione me një dhe me dy xham dhe mund të pajisen me opsione kyçe me çelës për siguri të shtuar.  


  Pamja e pastër dhe e efektshme e dritares së tendës/kavës arrihet përmes profileve të saj moderne të brezave të pjerrëta dhe rruazave të lustrimit.  


  Modeli Urban përmban një sistem me varëse të vazhdueshme me grep dhe opsionin e mbështjelljes së zinxhirit ose brezit për përdorim të lehtë. Dritarja e mbulesës/mbulesës është e disponueshme në madhësi dhe konfigurime të ndryshme për t'iu përshtatur çdo shtëpie.

  Atëherë WJW , ne ofrojmë një shumëllojshmëri vulash brezash për të përmbushur nevojat tuaja specifike. Pavarësisht nëse keni nevojë për rritje të ngushtësisë së motit ose rehati termike, ne kemi një vulë brezi që do të plotësojë nevojat tuaja.


  Grumbulluesit e brezit me perimetër të plotë janë projektuar për të përmirësuar ngushtësinë e motit dhe mund të ofrojnë rehati të shtuar termike kur përdoren me dritare me xham të dyfishtë. Stilet e ndryshme të disponueshme mund të integrohen me rrëshqitje, kafaz dhe Dritare të dyfishtë të aluminit Një zgjidhje totale të dritares.


  Objektet moderne të prodhimit të WJW përfshijnë makinat e nxjerrjes, linjat e prodhimit të anodizimit dhe elektroforezës, linjat e prodhimit të veshjes me pluhur, linjat e prodhimit të transferimit të nxehtësisë së grurit prej druri dhe linjat e prodhimit të veshjes PVDF. Kjo na lejon të ofrojmë një produkt me cilësi të lartë që plotëson nevojat tuaja specifike.  

  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 7

  Të dhëna teknike

  Përmasat e frame 101 x 50Mm.
  Alum. Trashësia 2.0-2.2mm
  Detajet e shilljes 5 - 13.52mm
  Detajet e shilljes 18 - 28mm
  Prodhimi maksimum SLS/ULS/WATER AS BELOW
  SLS (Gjendja e kufirit të shërbimit) Pa 2500
  ULS (Kufiri i limitit) Pa: 5500
  Uja 450
  Madhësia maksimum e rekomanduar Lartësia 3150 mm / Gjerësia 2250 mm / Pesha 200 kg për panel
  Performancë termale SG 4.3 - 6.1

  SHGC j66

  Range Uw DG 3.0 - 3.9

  Intervali SHGC DG 0.22 - 055
  Hardware kryesore Mund të zgjidhni Kinlong ose Doric, 15 vjet garanci
  Buka rezistencë e motit Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Zëra strukturore Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Fosh i jashtëmi EPDM
  Kuçin e ngjit Silicon

  Intervali i dritares WJW

  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 8

  E di. Alumini WJW Gama e dritareve dhe dyerve është projektuar për të siguruar forcën dhe performancën e kërkuar në aplikimet arkitekturore të nivelit të lartë. Sistemi i kornizës 125 mm është dukshëm më i fortë se sistemet konvencionale, duke lejuar konfigurime të mëdha gjysmë komerciale.  


  Kjo ju jep më të mirën nga të dy botët - forcën dhe stabilitetin e një sistemi tregtar me tërheqjen estetike të një sistemi banimi. Sistemi WJW përfshin disa veçori që e bëjnë atë ideal për përdorim në aplikacione të nivelit të lartë. Më e rëndësishmja prej tyre është përfshirja e një ndërprerjeje termike. Ndihmon në reduktimin e humbjes së nxehtësisë përmes kornizës, duke e bërë sistemin më efikas të energjisë. Ndihmon gjithashtu në reduktimin e kondensimit dhe akumulimit të ngricave, duke e bërë atë ideal për përdorim në klimat e ftohta. E di. Sistemi i Aluminiumit WJW është i disponueshëm në përfundime të ndryshme, duke përfshirë veshjen me pluhur dhe anodizimin. Kjo ju jep fleksibilitet për të krijuar një pamje unike për projektin tuaj.

  Rëna WJW100 & Sistemi i dritareve me këllëf përmban profile të lëmuara brezash të sheshtë, një vijë të integruar rruaza dhe një hundë të rrumbullakosur për të arritur një pamje moderne por klasike. E njëjta veçori kryhet përmes sistemeve të dyerve të varura WJW100 për të ofruar një estetikë të unifikuar në të gjithë gamën.  


  I aftë për të akomoduar xham të dyfishtë të gjerë me performancë të lartë dhe i aftë për të arritur breza të vetëm deri në 2400 mm në lartësi, tenda WJW100 & Casement përfaqëson një klasë më vete në stil dhe performancë.  


  Opsioni i veshjes me pluhur siguron gjithashtu një nivel të lartë mbrojtjeje kundër dëmtimit UV, duke e bërë atë ideal për përdorim në mjedise të vështira. Ky sistem është ideal për ata që kërkojnë një dritare apo derë të hijshme dhe elegante që nuk sakrifikon funksionalitetin. Rëna WJW100 & Kutia është e përkryer për ndërtime të reja dhe projekte rinovimi.

  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 9
  Tenda komerciale 100 mm me performancë të lartë plus dritare fikse, dritare tung sipërme Prodhuesit e dritareve prej alumini 10

  Dobitë:

  ● Sistemi i kornizës arkitekturore 125 mm është një sistem me cilësi të lartë, me kapacitet të gjerë, i aftë për lartësi brezash deri në 2400 mm.

  ● Ofron mundësi të shkëlqyera sigurie dhe kontrolli të insekteve, duke e bërë atë ideal për aplikime komerciale dhe rezidenciale.

  ● Sistemi është gjithashtu i lehtë për t'u instaluar dhe mirëmbajtur, duke e bërë atë një zgjidhje me kosto efektive për nevojat tuaja për lustrim.

  ● Një gamë e gjerë opsionesh për llojet, trashësinë dhe ngjyrat e xhamit

  ● Një shumëllojshmëri e përfundimeve të anodimit dhe veshjes me pluhur, duke zgjedhur nga

  ● Profilet e kornizave të personalizueshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja specifike

  ● Një shumëllojshmëri opsionesh harduerike për të zgjedhur

  ● Siguria e integruar dhe opsionet e kontrollit të insekteve

  ● Mbështjellësit elektrikë të disponueshëm për funksionim të lehtë

  ● Mbyllje pozitive për performancë të përmirësuar të motit

  FAQ

  1 Q:   Çfarë është një dritare me tendë alumini?

  Përgjigje: Një dritare me tendë alumini ka mentesha në pjesën e sipërme të kornizës dhe lëkundet jashtë nga fundi. Ato mund të hapen me fiksimin e thjeshtë të një doreze ose me rrëshqitjen bazë të harduerit Easy-Slide Operator. Dritaret me tendë janë të shkëlqyera në vendet që mund të përdorin ajrim dhe dritë shtesë

  2 Q:   Sa të sigurta janë dritaret me tendë alumini?

  Përgjigje: Dritaret me tendë alumini zakonisht sigurohen nga një bllokues me çelës që është i integruar në mekanizmin e mbështjelljes (të cilin ne e furnizojmë si pajisje standarde), i cili lejon që dritarja të mbyllet në një pozicion pjesërisht të hapur edhe pse mbyllja plotësisht është gjithmonë më e sigurt.

  3 Q:   A lejojnë dritaret me tendë alumini rrjedhjen e ajrit?

  Përgjigje: Jo vetëm për kuzhina, një dritare me tendë alumini mund të optimizojë rrjedhën e dritës dhe ajrit në çdo dhomë - dhe në çdo mot. Korniza e saj hapet nga jashtë për të lejuar flladin të hyjë duke mbajtur lagështinë jashtë dhe - për shkak se është i varur në krye - kjo do të thotë se mund të ajrosë shtëpinë tuaj edhe në shi të dendur!

  4 Q:   Për çfarë janë të mira dritaret me tendë alumini?

  A: Dritaret me tendë alumini mund të vendosen më lart në mure se shumë lloje të tjera dritaresh. Vendosja e lartë e dritareve është e dobishme për kapjen e dritës natyrale dhe ajrosjes, ndërkohë që maksimizon hapësirën e murit tuaj dhe ruan privatësinë. Dritaret me tendë ofrojnë mundësi superiore të privatësisë ndaj dritareve të tjera të hapshme.

  5 Q:   Cili është ndryshimi midis një dritareje me mbulesë dhe një dritareje alumini?

  Përgjigje: Dallimi kryesor midis dritareve me mbulesë alumini dhe dritareve me tendë alumini është vendi ku ato janë të varura. Dritaret e kafazit varen anash, ndërsa dritaret e tendës varen në krye. Të dy llojet e dritareve hapen plotësisht nga jashtë, duke e bërë secilin prej stileve një zgjedhje të shkëlqyer kur dëshironi shumë ventilim dhe dritë natyrale.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Persona e kontaktit: Brus Wang.

  Telefoni:86 13902826415

  Whatsapp:86 13902826415

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  bisedë në internet
  We are here to help you! If you close the chatbox, you will automatically receive a response from us via email. Please be sure to leave your contact details so that we can better assist