loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 1
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 2
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 3
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 4
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 1
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 2
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 3
Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 4

Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung

Mbajeni shtëpinë tuaj të ngrohtë pa i hapur dritaret me një tendë. Një dorezë e kamerës, mbështjellës dritareje ose derë automatike filmi mund t'i kontrollojë ato me sistemin tonë Smart Home/CBUS! Hapet me lehtësi bazën duke u varur në pjesën e sipërme. Mund ta lini të hapur kur bie shi, që të mos hyjë ujë brenda! Pra, është perfekt për sigurinë ose ekranet standarde!  

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 5
  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 6

  Stili i dritares që zgjidhni për shtëpinë tuaj mund të bëjë një botë ndryshimi në izolim, akustikë dhe performancë termike. Dritaret me tendë/xhama kanë një opsion që u lejon atyre të duken ose retro ose moderne, në varësi të llojit të brezit që kanë - një i hapur kundrejt katrorit!


  Këto opsione me performancë të lartë sigurojnë gjithashtu një izolim të vlefshëm dhe të plotë rrethues rreth pjesës së xhamit, kështu që nuk do të ketë rrjedhje në çdo kohë. Plus, ka edhe aftësi kyçe të kyçjes, nëse dëshironi - këto gjëra kanë kuptimin e biznesit kur vjen puna si duhet, duke u mbrojtur nga ndërhyrës të mundshëm që mund të duan qasje pa leje (vjedhës).


  Pavarësisht se janë të qëndrueshme, dritaret me një ose me dy xham ofrojnë termoizolim dhe akustikë të shkëlqyer, ndërsa janë edhe estetikisht të këndshëm.

  Në pamje të parë, Dritarja e Tundit/Kafatës mund të duket si një pjesë e anashkaluar e arkitekturës së banimit. Por ky dizajn i thjeshtë është krijuar me kujdes me profile moderne brezash të pjerrëta dhe rruaza lustrimi për të ofruar linja të pastra në çdo mjedis - nga shtëpitë për një familje deri tek ndërtesat e apartamenteve me shumë familje!


  Përveçse janë plotësisht të personalizueshme, ato kanë materiale të ndryshme xhami dhe mekanizma hapjeje automatike (Chain Winder & Sash Kapes janë në dispozicion. Dhe mos harroni për veçoritë e sigurisë; shikoni përzgjedhjen tonë të gjerë.


  Mund të ofrojë rehati të shtuar termike duke u integruar në estetikën e dizajnit të brendshëm të shtëpisë tuaj përmes xhamave të dyfishtë, mbështjellësve me zinxhirë ose opsioneve të kapjes për funksionim të lehtë, të gjitha duke ruajtur ngushtësinë e motit falë mbyllësve rrethues, kafazeve rrëshqitëse. & Në çdo anë!

   

  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 7

  Të dhëna teknike

  Përmasat e frame 150Mm.
  Alum. Trashësia 2.0-2.2mm
  Detajet e shilljes 5 - 13.52mm  
  Detajet e shilljes 18 - 28mm
  Prodhimi maksimum SLS/ULS/WATER AS BELOW
  SLS (Gjendja e kufirit të shërbimit) Pa 2500
  ULS (Kufiri i limitit) Pa: 5500
  Uja 450
  Madhësia maksimum e rekomanduar Lartësia 3150 mm / Gjerësia 2250 mm / Pesha 200 kg për panel  
  Performancë termale SG 4.3 - 6.1  

  SHGC j66  

  Range Uw DG 3.0 - 3.9  

  Intervali SHGC DG 0.22 - 055  
  Hardware kryesore   Mund të zgjidhni Kinlong ose Doric, 15 vjet garanci
  Buka rezistencë e motit Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Zëra strukturore Guibao/Baiyun/ose markë ekuivalente
  Fosh i jashtëmi EPDM
  Kuçin e ngjit Silicon

  Intervali i dritares WJW

  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 8

  E di. Rreshti WJW e dritareve dhe dyera nuk ka të bëjë vetëm me performancën; është edhe bukuri! Sistemi i kornizës 125 mm ofron forcën e kërkuar në aplikimet arkitekturore të nivelit të lartë.  


  Me konfigurime të mëdha gjysmë-komerciale të mundshme me këtë lloj dizajni, ju mund të keni estetikën e banimit plus izolimin maksimal pa sakrifikuar rehatinë ose pikat e stilit.  


  Përveç sistemit të kornizës së thyer termikisht, dritaret dhe dyert WJW gjithashtu vijnë me shumë përfundime. Ky sistem redukton humbjen e nxehtësisë dhe e bën shtëpinë ose zyrën tuaj të rehatshme gjatë gjithë vitit.  


  Dritaret dhe dyert janë gjithashtu të disponueshme në përfundime të ndryshme, duke përfshirë të veshura me pluhur, të anodizuar dhe kokrra druri. Pra, pavarësisht nga preferencat tuaja estetike, me siguri do të gjeni një përfundim që i përshtatet nevojave tuaja.

  Pavarësisht nëse jeni duke përditësuar pamjen e jashtme të shtëpisë tuaj me një pamje moderne por klasike, WJW100 Sistemi i dritareve me tendë dhe këllëf është përgjigja perfekte për nevojat tuaja.   Si rezultat i linjës së integruar të rruazave dhe dizajnit të profilit të hundës së rrumbullakët, produkti ofron një pamje elegante që sigurisht që do të përzihet mirë me çdo preferencë stili që mund të keni vendosur për nevojat tuaja të dekorimit të brendshëm.  


  Për më tepër, kjo veçori e njëjtë përfshin opsionet e xhamave të dyfishtë me performancë të lartë deri në 2400 mm, duke i bërë ato mjaftueshëm të aftë për hapësira më të mëdha si papafingo ose bodrume.   Prandaj, mund të jeni gjithmonë të sigurt se do të jeni të rehatshëm, pavarësisht nga stina që sjell motin më të mirë apo orën më të errët të natës.  Si një prodhues dhe furnizues kryesor i cilësisë së lartë profile alumini per dritare dhe dyer , WJW është partneri juaj i besuar për të gjitha nevojat tuaja të shtëpisë dhe ndërtimit.  


  Objektet tona moderne të prodhimit, së bashku me përkushtimin tonë ndaj cilësisë, na lejojnë të prodhojmë produkte që plotësojnë standardet më të larta të performancës dhe estetikës.

  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 9
  Tenda komerciale me performancë të lartë 100 mm plus dritare fikse Prodhuesit e dritareve prej alumini - Dritarja e lartë tung 10

  Dobitë

  ● Të kesh një pamje të rregullt dhe të pastër

  ● Opsione me xham të vetëm dhe të dyfishtë me kapacitet të madh

  ● I aftë për lartësi brezash deri në 2400 mm

  ● Opsionet e integruara të kontrollit të insekteve dhe sigurisë

  ● Mbyllje pozitive për performancë të përmirësuar të motit

  ● Është e lehtë për t’u mbajtur dhe mbajtur.

  ● Lëreni më shumë dritë se dritaret me xham të dyfishtë, duke e bërë shtëpinë tuaj më të ndritshme.

  ● Ju ndihmojë të kurseni në kostot e energjisë në afat të gjatë.

  ● Më miqësore me mjedisin se dritaret me xham të dyfishtë.

  ● Zakonisht më të përballueshme se dritaret me dopio xham.

  ● Ofroni ajrim më të mirë se dritaret me dy xham.

  ● Ekzistojnë një shumëllojshmëri mbështjellëse elektrike.

  ● Shumë opsione lustrimi i përshtaten nevojave tuaja specifike, si p.sh. era dhe uji, vlerësimi akustik dhe një opsion për ekranet fluturuese WERS.

  ● Opsioni i qarkullimit të ajrit për ventilim të përmirësuar

  ● Sistemi i kornizës arkitekturore 125 mm me cilësi premium për një pamje të hijshme


  FAQ

  1 Q:   Çfarë është një dritare me tendë alumini?

  Përgjigje: Një dritare me tendë alumini ka mentesha në pjesën e sipërme të kornizës dhe lëkundet jashtë nga fundi. Ato mund të hapen me fiksimin e thjeshtë të një doreze ose me rrëshqitjen bazë të harduerit Easy-Slide Operator. Dritaret me tendë janë të shkëlqyera në vendet që mund të përdorin ajrim dhe dritë shtesë.

  2 Q:   Sa të sigurta janë dritaret me tendë alumini?

  Përgjigje: Dritaret me tendë alumini zakonisht sigurohen nga një bllokues me çelës që është i integruar në mekanizmin e mbështjelljes (të cilin ne e furnizojmë si pajisje standarde), i cili lejon që dritarja të mbyllet në një pozicion pjesërisht të hapur edhe pse mbyllja plotësisht është gjithmonë më e sigurt.

  3 Q:   A lejojnë dritaret me tendë alumini rrjedhjen e ajrit?

  Përgjigje: Jo vetëm për kuzhina, një dritare me tendë alumini mund të optimizojë rrjedhën e dritës dhe ajrit në çdo dhomë - dhe në çdo mot. Korniza e saj hapet nga jashtë për të lejuar flladin të hyjë duke mbajtur lagështinë jashtë dhe - për shkak se është i varur në krye - kjo do të thotë se mund të ajrosë shtëpinë tuaj edhe në shi të dendur!

  4 Q:   Për çfarë janë të mira dritaret me tendë alumini?

  A: Dritaret me tendë alumini mund të vendosen më lart në mure se shumë lloje të tjera dritaresh. Vendosja e lartë e dritareve është e dobishme për kapjen e dritës natyrale dhe ajrosjes, ndërkohë që maksimizon hapësirën e murit tuaj dhe ruan privatësinë. Dritaret me tendë ofrojnë mundësi superiore të privatësisë ndaj dritareve të tjera të hapshme.

  5 Q:   Cili është ndryshimi midis një dritareje me mbulesë dhe një dritareje alumini?

  Përgjigje: Dallimi kryesor midis dritareve me mbulesë alumini dhe dritareve me tendë alumini është vendi ku ato janë të varura. Dritaret e kafazit varen anash, ndërsa dritaret e tendës varen në krye. Të dy llojet e dritareve hapen plotësisht nga jashtë, duke e bërë secilin prej stileve një zgjedhje të shkëlqyer kur dëshironi shumë ventilim dhe dritë natyrale.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect