loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 1
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 2
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 3
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 4
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 5
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 6
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 1
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 2
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 3
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 4
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 5
Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 6

Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit

Grilat e aluminit kanë një dizajn modern, të hijshëm dhe tërheqës. Për më tepër, ato janë të dobishme, të forta, rezistente ndaj ndryshkut dhe të thjeshta për t'u pastruar. Përdorni këto grila të mrekullueshme për të rregulluar temperaturat e brendshme dhe nivelet e zhurmës. Ato janë mjaftueshëm të adaptueshme për çdo dhomë dhe mund të instalohen brenda dhe jashtë. Grilat vertikale kanë karakteristikat e mëposhtme; Ata kanë tehe eliptike, një montim vertikal dhe një mbivendosje në mure, dhe ato mund të jenë grila eliptike të fiksuara ose grila vertikale të fiksuara. Specifikimi i një prej grilave më të mira është renditur më poshtë.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 7
  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 8

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Këto janë panele fikse me grila eliptike të montuara brenda një kornize ose duke përdorur një shumëllojshmëri kllapash me kapëse me kënd, të cilat janë opsioni më i mirë kur ka vetëm një problem me hije. Panelet mund të bëhen për të ulur inputin diellor nga drejtime të veçanta ose të kenë kënde të ngushta shikimi të drejtimit në varësi të këndit të montimit të teheve (duke reduktuar këndet e shikimit të brendshëm ose të jashtëm nga drejtime specifike). Ata e realizojnë këtë duke ruajtur të gjitha avantazhet e dritës dhe të rrugëve me fllad të ofruara nga hapësirat e mëdha të lustrimit, dhe ato bien në kategoritë e mëposhtme:

  • Louve e fiksuar eliptike.

  Qendra vertikale.

  Tehe eliptike, montim vertikal, mbi-varur në mure.

  Të dhëna teknike

  Tehet elips vijnë në një sërë madhësish që ne i mbajmë në magazinë. Ne ofrojmë gjithashtu kapakë fundorë për çdo qëllim dhe zgjidhje të ndryshme montimi për tehe. Ne gjithashtu mund të krijojmë një përfundim me porosi, megjithëse mund të ketë kosto shtesë. Informacioni teknik për një nga produktet tona jepet më poshtë.

  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 9
  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 10

  Programi

  Ne krijojmë, prodhojmë dhe instalojmë grila të ndryshme rrëshqitëse dhe dyer me varëse, në mënyrë që ju të zgjidhni opsionin që i përshtatet më së miri stilit dhe gamës së çmimeve të shtëpisë tuaj. Ju keni më shumë alternativa për estetikën e shtëpisë, ngjyrën, dizajnin dhe preferencat personale, sepse shumë prej tyre janë bërë prej alumini me cilësi të lartë që është rezistent ndaj korrozionit dhe është i veshur me pluhur.


  Zgjedhja jonë e gjerë e grilave të jashtme të aluminit ka diçka për të gjithë. Mund të përdoret në situata të ndryshme brenda dhe jashtë shtëpisë për disa arsye, të tilla si grilat që zvogëlojnë përfitimin termik nga dielli i rënë, integrimi i kontrollit të dritës në mbështjellësin e ndërtesës dhe më shumë. Përveç ofrimit të funksionalitetit të jashtëzakonshëm, ato do të ndihmojnë arkitektët në zhvillimin e një pamje unike për sipërfaqen e ndërtesës.

  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 11
  Kapaku vertikal i aluminit për prodhuesit e grilave të jashtme të aluminit 12
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect