loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 1
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 2
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 3
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 4
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 5
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 6
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 1
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 2
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 3
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 4
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 5
Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini 6

Parmakë me kangjella xhami me kornizë alumini

Zbuloni elegancën dhe sigurinë e kombinuar në parmakun tonë prej xhami me korniza alumini. Duke shfaqur një dizajn minimalist alumini të shoqëruar me panele xhami transparente, ai shton një prekje të sofistikimit në çdo hapësirë. Ideale si për ambientet rezidenciale ashtu edhe për ato tregtare, kjo balustradë ofron pamje të papenguar duke garantuar siguri.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  05 (4)

  1.Estetika moderne: Kangjella prej xhami me kornizë alumini mburret me një pamje të hijshme dhe bashkëkohore, duke përmirësuar pamjen e përgjithshme të çdo hapësire.


  2.Transparenca: Përdorimi i paneleve të qelqit ofron pamje të papenguar, duke lejuar një ndjenjë të hapur dhe të gjerë duke ruajtur sigurinë.


  3. Qëndrueshmëri: Kornizat e aluminit ofrojnë forcë të jashtëzakonshme dhe rezistencë ndaj korrozionit, duke siguruar performancë afatgjatë edhe në kushte të vështira mjedisore.


  4. Mirëmbajtje e ulët: Me mirëmbajtje minimale të kërkuar, parmakët prej xhami me kornizë alumini pastrohen lehtë dhe ruajnë pamjen e tyre të pacenuar me kalimin e kohës.


  5.Shkathtësia: Të përshtatshme për aplikime të brendshme dhe të jashtme, këto parmakë mund të personalizohen për t'iu përshtatur stileve të ndryshme arkitekturore dhe preferencave të dizajnit.

  6.Siguria: Panelet e qelqit kaliten për forcë dhe siguri më të madhe, duke siguruar një pengesë të sigurt pa kompromentuar dukshmërinë.


  7. Rezistenca ndaj motit: Kornizat e aluminit janë rezistente ndaj ndryshkut, korrozionit dhe dëmtimit UV, duke i bërë ato ideale për instalime në natyrë në çdo klimë.


  8. Opsionet e personalizimit: Nga ngjyrat e kornizës deri te llojet dhe teksturat e xhamit, ekzistojnë opsione të shumta personalizimi në dispozicion për të përshtatur parmakët sipas kërkesave specifike të dizajnit.


  9.Eko-miqësore: Alumini është një material i riciklueshëm, duke i bërë kangjellat prej xhami me kornizë alumini një zgjedhje të ndërgjegjshme për mjedisin për projekte ndërtimi të qëndrueshme.

  02 (9)
  02 (9)

  Procesi i avancuar i aliazhit të zinkut: Duke përdorur përpunimin më të fundit të aliazhit të zinkut së bashku me teknikat e spërkatjes së drurit me pluhur Acsunobel, produktet tona ofrojnë qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, duke qëndruar mbi 30 vjet edhe në mjedise të vështira.

  Rezistencë kundër oksidimit dhe ndryshkut: Të krijuara për t'i rezistuar oksidimit, ndryshkut dhe vjedhjes, modelet tona sigurojnë jetëgjatësi dhe siguri në mjedise të ndryshme.

  05 (4)
  04 (7)

  Instalim i thjeshtë: Duke shfaqur një dizajn të montuar pa saldim të nevojshëm, produktet tona lehtësojnë instalimin e shpejtë dhe miqësor ndaj mjedisit, duke kursyer kohë dhe përpjekje.

  Siguria dhe Prakticiteti: Në përputhje me standardet kombëtare të sigurisë, dizajnet tona estetikisht të këndshme i japin përparësi sigurisë dhe funksionalitetit, duke rritur tërheqjen dhe sigurinë e çdo hapësire.

  05 (4)

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Hotel, Shtëpi, Apartament
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Rezidenca të larta, kopshte, dyqane Përfundojë sipërfaqe Veshje me bojë
  Termini i tregtit EXW FOB CIF Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect