loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 1
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 2
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 3
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 4
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 5
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 6
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 7
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 1
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 2
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 3
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 4
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 5
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 6
Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 7

Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini

Parmakë alumini me shtyllë 75 x 33,5 mm. Gjatësia standarde për këtë parmak alumini është 1100 mm. Parmakë alumini me xham të temperuar.

Parmakët e aluminit janë një opsion i gjithanshëm dhe elegant për aplikime komerciale dhe rezidenciale. Linjat e lëmuara të balustrave prej alumini shtojnë një prekje moderne në çdo kuvertë, oborr spanjol ose ballkon, dhe panelet e xhamit të kalitur ofrojnë një pamje të sigurt dhe të papenguar. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të përditësoni parmakët tuaj ekzistues ose të krijoni një të ri nga e para, parmakët tanë prej alumini janë zgjidhja perfekte.  

Me madhësi të ndryshme të largëta (75 x 33,5 mm) dhe gjatësi (1100 mm) të disponueshme, ne mund të personalizojmë një sistem kangjella që plotëson nevojat tuaja. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë për parmakët tanë prej alumini dhe për të parë se si mund t'ju ndihmojmë të krijoni hapësirën perfekte të jashtme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 8
  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 9

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Parmakë alumini me shtyllë 75 x 33,5 mm.

  Gjatësia standarde për këtë parmakë alumini është 1100 mm.

  Parmakë alumini me xham të temperuar.

  Po kërkoni një zgjidhje elegante dhe moderne parmake? Mos shikoni më larg se parmaku alumini WJW. Ky parmak mahnitës përmban panele xhami të kalitur të vendosura në një kornizë të hijshme alumini. Parmaku i aluminit WJW do të bëjë një deklaratë për çdo hapësirë ​​shtëpie ose zyre. E disponueshme në një gjatësi standarde prej 1100 mm dhe   Shtyllat 75 x 33,5 mm, parmaku alumini WJW është i lehtë për t'u instaluar dhe vjen me të gjithë pajisjet e nevojshme.  


  Sistemet e balustradës së aluminit WJW janë në ballë të sigurisë dhe dizajnit të balustradës. Zgjidhjet tona janë ndërtuar nga alumini T6 i fortë dhe i qëndrueshëm, me cilësi jo salduese. Një gamë unike e stileve të balustradës plotëson arkitekturën moderne dhe bashkëkohore. Produktet tona janë krijuar për të përmbushur ose tejkaluar kërkesat ndërkombëtare të kodit të ndërtimit dhe ekipi ynë i ekspertëve është gjithmonë i disponueshëm për të ofruar mbështetjen e nevojshme teknike. Mos e humbisni këtë parmak elegant - porosisni sot!

  Pse të zgjedhësh WJW?

  Si një i Furnizuesit kryesorë të parmakut të aluminit në Kinë , ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë me çmime konkuruese. Kompania jonë ka makina të avancuara nxjerrjeje, linja anodizimi dhe transferimi të nxehtësisë së kokrrave prej druri dhe linja veshjeje PVDF. Kompania jonë po rritet vazhdimisht me një kapacitet prodhues prej 50,000 ton në vit. Ne ofrojmë parmakë të ndryshëm alumini, parmakë xhami dhe parmakë xhami për të përmbushur nevojat tuaja.


  Nëse dëshironi një mënyrë për të krijuar një pamje elegante, moderne për shtëpinë ose zyrën tuaj, WJW alumini balustrades Janë zgjidhja e përkryer. Të bëra nga materiale të cilësisë së lartë dhe të disponueshme në stile të ndryshme, balustradat tona i japin një prekje luksi çdo hapësire. Pavarësisht nëse zgjidhni një parmak tërësisht prej xhami ose një sistem të bërë nga alumini dhe qelqi, mund të jeni i sigurt se parmaku juaj WJW do të përmbushë standardet më të larta teknike.  


  Me një lloj analize strukturore të përgatitur për të gjitha balustradat tona, mund të jeni të sigurt se shtesa juaj e re do të jetë e sigurt dhe me stil. Eksploroni gamën tonë të balustradave sot për të gjetur zgjidhjen perfekte për projektin tuaj të ardhshëm.

  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 10
  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 11
  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 12

  Parmakë alumini, Parmak xhami, Kangjella xhami

  Kur zgjidhni një parmak të përshtatshëm për shtëpinë tuaj, duhet të merrni parasysh shumë faktorë. Siguria është gjithmonë prioriteti kryesor, por ju gjithashtu dëshironi një parmak që të duket i mrekullueshëm dhe të jetë i lehtë për t'u mirëmbajtur. Dorështjet e aluminit ofroni të gjitha këto përfitime dhe më shumë.


  Parmakët e aluminit janë të forta dhe të qëndrueshme. Ato mund t'i rezistojnë viteve të përdorimit pa shfaqur shenja konsumimi. Parmakët e aluminit janë gjithashtu shumë të lehta për tu mirëmbajtur. Ju duhet t'i fshini ato herë pas here me një leckë të lagur për t'i mbajtur ato të duken të reja.


  Balustradat prej xhami ofrojnë një pamje të hijshme dhe moderne që do të plotësojë çdo dekor shtëpie. Balustradat prej xhami janë gjithashtu shumë të sigurta. Ato janë bërë me xham të zbutur, të krijuar për t'u thyer në copa të vogla, të padëmshme nëse ndonjëherë thyhen.


  Kangjella prej xhami janë një tjetër mundësi e shkëlqyer për ata që duan një pamje moderne. Kangjella prej qelqi janë bërë me xham të kalitur dhe ofrojnë të njëjtat përfitime sigurie si balustradat prej xhami. Megjithatë, mund të përdorni edhe parmakë xhami për të krijuar një pamje unike për shtëpinë tuaj. Kangjella prej xhami vijnë në ngjyra dhe stile të ndryshme, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht një opsion që i përshtatet shijes tuaj.


  Parmakët e aluminit, parmakët e qelqit dhe parmakët prej xhami janë të gjitha zgjedhje të shkëlqyera për ata që duan një parmak të sigurt dhe elegant për shtëpinë e tyre. Këto tre opsione ofrojnë përfitime të ndryshme që do t'i përshtaten nevojave të ndryshme. Zgjidhni opsionin më të mirë për ju dhe familjen tuaj për të shijuar vite të tëra përdorimi të sigurt dhe me stil.


  Dobitë

  Sistemet tona të parmakut prej alumini, parmakut prej xhami dhe kangjellave prej qelqi mburren me shumë përfitime që i bëjnë ato ideale për një gamë të gjerë aplikimesh. Disa nga këto dobi përfshijnë:

  ● Tërheqja estetike: Alumini është një material shumë i gjithanshëm që mund ta përdorni për të krijuar produkte estetikisht të këndshme dhe të qëndrueshme.

  ● Mirëmbajtje e ulët: Ndryshe nga materialet e tjera, parmakët e aluminit, parmakët e xhamit dhe parmakët prej xhami kërkojnë pak ose aspak mirëmbajtje. Kjo i bën ato ideale për përdorim në zona me trafik të lartë ku mirëmbajtja mund të jetë e vështirë.

  ● Siguria: parmakët prej alumini, parmakët e qelqit dhe parmakët e qelqit janë projektuar të gjitha duke pasur parasysh sigurinë. Ato janë rezistente ndaj rrëshqitjes dhe plotësojnë të gjitha kodet dhe rregulloret e ndërtimit.

  ● Qëndrueshmëria: Alumini është një material shumë i qëndrueshëm që mund t'i rezistojë elementeve dhe përdorimit të rëndë. E bën atë një zgjedhje ideale për aplikime të brendshme dhe të jashtme.

  ● Qëndrueshmëria: Alumini është një material i qëndrueshëm që mund të riciklohet dhe ripërdoret. Kjo e bën atë një zgjedhje miqësore me mjedisin për ata që kërkojnë të reduktojnë gjurmën e tyre të karbonit.


  Parmakët e aluminit, parmakët e xhamit dhe parmakët prej xhami janë një zgjedhje e shkëlqyer për çdo shtëpi apo biznes. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth produkteve tona dhe se si mund t'ju ndihmojmë të krijoni hapësirën perfekte.


  Parmakë alumini, Parmakë qelqi, Parmakë qelqi Parmakë alumini 13

  FAQ


  Pyetje: Cilat janë përfitimet e përdorimit të parmakë alumini?


  Përgjigje: Parmakët e aluminit ofrojnë shumë përfitime, duke përfshirë qëndrueshmërinë, mirëmbajtjen e ulët dhe stile të ndryshme. Parmakët e aluminit janë gjithashtu të lehta për t'u instaluar dhe mund të përdoren brenda ose jashtë.
  P: Çfarë janë balustert xhami?


  Përgjigje: Balustrat e qelqit janë një lloj kangjella që përdor panele xhami në vend të materialeve tradicionale si druri ose metali. Balustrat e qelqit mund të ofrojnë një pamje moderne për çdo shtëpi ose zyrë dhe janë të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur.
  Pyetje: Cili është ndryshimi midis një kangjelle xhami dhe një kangjelle alumini?


  Përgjigje: Dallimi kryesor midis kangjellave të qelqit dhe aluminit është materiali i përdorur. Kangjella prej xhami përdorin panele xhami të kalitur, të cilat mbahen në vend me shtylla metalike ose alumini. Kangjella alumini përdorin shtylla alumini dhe balustra me mbushje xhami ose me xhama.
  P.: A janë të sigurta nga shinat e xhamit?


  Përgjigje: Po, kangjella prej xhami janë të sigurta kur instalohen siç duhet. Xhami i kalbur është i fortë dhe i projektuar për t'i bërë ballë goditjeve. Panelet e xhamit mbahen gjithashtu me shtylla metalike ose alumini, duke i bërë ato shumë të qëndrueshme.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect