loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e respektuar e industrisë së dyerve dhe dritareve të shtëpisë.

Parmakë alumini të jashtme 1
Parmakë alumini të jashtme 2
Parmakë alumini të jashtme 3
Parmakë alumini të jashtme 1
Parmakë alumini të jashtme 2
Parmakë alumini të jashtme 3

Parmakë alumini të jashtme

Ngritni sigurinë dhe stilin me parmakun tonë të jashtëm prej alumini. I krijuar nga alumini i qëndrueshëm, ofron rezistencë ndaj korrozionit dhe performancë afatgjatë në çdo mot. Lehtë për t'u instaluar dhe mirëmbajtur, ky parmak ofron stabilitet dhe mbështetje në shkallët ose shkallët e jashtme. Përmirësoni sigurinë për të gjithë përdoruesit, nga fëmijët te të moshuarit, duke shtuar një prekje të hijshme në hapësirën tuaj të jashtme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  01 (10)

  1. Rezistent ndaj motit: Parmakët e jashtëm prej alumini janë shumë rezistente ndaj korrozionit dhe ndryshkut, duke i bërë ato ideale për përdorim të jashtëm në klima dhe mjedise të ndryshme.


  2. E lehtë por e qëndrueshme: Alumini është i njohur për vetitë e tij të lehta, të cilat e bëjnë instalimin më të lehtë, ndërkohë që ofron mbështetje të fortë për përdoruesit.


  3. Mirëmbajtja e ulë: Ndryshe nga materialet e tjera si druri ose çeliku, parmakët e aluminit kërkojnë mirëmbajtje minimale. Ato nuk kanë nevojë të lyhen ose vulosen rregullisht, duke ulur kostot e mirëmbajtjes afatgjatë.


  4. Opsione të gjithanshme të projektimit: Parmakët e aluminit vijnë në një shumëllojshmëri stilesh dhe përfundimesh, duke i lejuar pronarët e shtëpive të zgjedhin një dizajn që plotëson estetikën e hapësirës së tyre të jashtme.


  5.I personalizueshëm:  Shumë prodhues ofrojnë opsione personalizimi për parmakët e aluminit, duke i lejuar klientët të përshtatin dizajnin, ngjyrën dhe madhësinë sipas nevojave dhe preferencave të tyre specifike.

  6.Jegjatesia: Parmakët e aluminit kanë një jetëgjatësi të gjatë, me materialin që është në thelb rezistent ndaj degradimit nga ekspozimi ndaj ultravjollcës dhe faktorëve të tjerë mjedisorë.


  7. Karakteristikat e sigurisë: Këto parmakë janë projektuar duke pasur parasysh sigurinë, duke ofruar stabilitet dhe mbështetje për individët që lundrojnë në shkallët e jashtme, rampat ose platformat e ngritura.


  8.Eko-miqësore: Alumini është një material shumë i riciklueshëm, duke e bërë atë një zgjedhje miqësore me mjedisin për parmakët e jashtëm. Mund të riciklohet në mënyrë të përsëritur pa humbur integritetin e tij strukturor.


  9. Me kosto efektive: Ndërsa fillimisht, parmakët e aluminit mund të kenë një kosto më të lartë paraprake në krahasim me disa materiale të tjera, kërkesat e tyre të ulëta për mirëmbajtje dhe jetëgjatësia i bëjnë ato një investim me kosto efektive me kalimin e kohës.


  10.Pajtueshmëria me kodet e ndërtimit: Parmakët e aluminit mund të projektohen për të përmbushur kode të ndryshme ndërtimi dhe standarde sigurie, duke siguruar që ato ofrojnë mbrojtje dhe akses adekuat për të gjithë përdoruesit.

  03 (8)
  主图

  E rregullueshme për 2-3 hapa: Me përmasa 1025 mm * 915 mm, parmakët tanë të hapave të jashtëm ofrojnë kënde të rregullueshme nga 0 në 30°, duke siguruar qëndrueshmëri për 2 deri në 3 hapa.  Ideale për të garantuar ekuilibër dhe siguri gjatë kushteve me shi ose dimër.

  Kapacitet i lartë mbajtës: Me një kapacitet peshë prej 165 paund/75 kilogramë, parmakët tanë prej betoni ofrojnë mbështetje të besueshme për individët e moshuar, fëmijët, gratë shtatzëna dhe ata që shërohen nga operacioni, duke rritur sigurinë e përgjithshme.

  1 (12)
  2 (11)

  Konstruksion i qëndrueshëm prej alumini: Të krijuara nga alumini i qëndrueshëm, parmakët tanë të hapave të jashtëm janë rezistent ndaj korrozionit dhe gërvishtjeve.  Sipërfaqja e lëmuar e veshur me pluhur siguron pastrim të lehtë me ujë ose leckë, duke ruajtur pamjen e saj edhe kur ekspozohet ndaj rrezeve të diellit ose shiut.

  Instalim i lehtë: I kompletuar me aksesorët e nevojshëm si vida, instalimi është pa probleme.  Thjesht shënoni pozicionin e dëshiruar, shponi vrimat, vendosni vidhat duke përdorur vrimat e para-shpuara dhe përfundoni me dekorimin e bazës, duke lejuar konfigurimin e shpejtë dhe të drejtpërdrejtë.

  3 (8)
  4 (6)

  Përdorim i gjithanshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme: Të përshtatshme për ambiente të ndryshme duke përfshirë verandat, ballkonet, kopshtet, ndërtesat e banimit, hotelet dhe garazhet, parmakët tanë të shkallëve ofrojnë performancë të besueshme në shkallët prej betoni, tullash dhe druri.  E përkryer për zonat ku muri ose ngjitja strukturore nuk është e realizueshme.

  Atributet kryesore

  Trashësia e murit të profilit 2.0Mm.
  Korniza e ngjitur në mur 120Mm.
  Xham standard 5G+27A+5G vjen standard me shirita alumini të uritur të integruar të integruar me fluorokarbon të zi
  Konfigurimi standard i harduerit Aksesorë harduerikë ekskluzivë të nivelit të lartë të personalizuar të dyerve të palosshme
  Materia Alumini, xhami
  Ngjyra E zezë, gri, e zezë e lehtë, ari

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë
  Emri i shkronjave WJW
  I montuar Dyshemeja
  Pozicioni Studim, dhomë gjumi, kuzhinë, banjo, veshje dhe ndarje të tjera të brendshme
  Përfundojë sipërfaqe Përfundim i krehur ose llak me pasqyrë
  MOQ MOQ i ulë
  Termini i tregtit EXW FOB CIF
  Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë
  Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Xhami I kalitur
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Dyer dhe aksesorë alumini ambalazh kompresa të mbyllura plotësisht, kuti kartoni
  Porti Guangzhou ose Foshan

  Atributet kryesore

  Garancia NONE
  Shërbimi pas shitjes Mbështetja teknike online
  Aftësia për zgjidhjen e projektit dizajn grafik, dizajn modeli 3D
  Aplikati: Hotel, Shtëpi, Apartament
  Dizenji Stili Modern

  Atribute të tjera

  Vendi i Origjinat Guangdong, Kinë Emri i shkronjave WJW
  Pozicioni Rezidenca të larta, kopshte, dyqane Përfundojë sipërfaqe Veshje me bojë
  Termini i tregtit EXW FOB CIF Kushtet e pagesës Depozitë 30%-50%.
  Koha e dorëzimit 15-20 ditë Veçoria Dizajnoni dhe personalizoni
  Madhësia Dizajni falas pranohet

  Paketimi dhe shpërndarja

  Detajet e paketimit Alumini, aksesorë
  Porti Guangzhou ose Foshan
  打包图

  Paketare & Dorëzimi

  Për të mbrojtur mallrat, ne i paketojmë mallrat të paktën tre shtresa. Shtresa e parë është film, e dyta është kartoni ose qese e endur, e treta është kuti kartoni ose kompensatë. Xhami:  kuti kompensatë,  Komponentë të tjerë:  mbuluar me qese të fortë flluskë, paketim në karton.

  FAQ

  1
  Jeni kompani tregtare apo prodhuese?
  A: Ne jemi fabrikë.
  2
  Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
  Përgjigje: Në përgjithësi është 25--35 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose eshte 15-20 dite nese malli nuk eshte ne stok eshte sipas sasise.
  3
  Si të pranoni cilësinë e produktit?
  A: Nëse është një produkt standard, ne mund t'i ofrojmë mostra klientit për konfirmim.
  4
  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Përgjigje: T/T ose negocioni me ju
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  Customer service
  detect