loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 1
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 2
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 3
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 4
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 5
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 6
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 7
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 1
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 2
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 3
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 4
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 5
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 6
Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 7

Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini

Balustradë qelqi me kanal 115mm x 75.3mm në pjesën e poshtme.

Balustradë xhami pa kornizë me 3 trashësi xhami opsionale.

Balustradë xhami pa kornizë me parmakë 39,8 mm x 29,5 mm.

Balustradat prej xhami pa kornizë janë mënyra e përsosur për të sjellë një prekje luksi në shtëpinë tuaj. Të bëra nga xhami me cilësi të lartë, ato ofrojnë një pamje të hijshme dhe elegante që do t'i shtojë vlerë pronës suaj.  

Për më tepër, balustradat prej xhami pa kornizë janë tepër të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur, duke i bërë ato një zgjedhje ideale për familjet e ngarkuara. Për më tepër, parmaku është prej çeliku inox të qëndrueshëm dhe ka një gjerësi prej 39,8 mm x 29,5 mm.  

Siguron që balustrada juaj të jetë elegante dhe e sigurt. Me tre trashësi xhami opsionale dhe opsione të ndryshme parmake, ju mund të personalizoni parmakun tuaj prej xhami pa kornizë për t'iu përshtatur nevojave tuaja specifike.  

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë për të shtuar një prekje të klasit në shtëpinë tuaj, mos kërkoni më larg se një parmak xhami pa kornizë.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 8
  Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 9

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Balustradë qelqi me kanal 115mm x 75.3mm në pjesën e poshtme.

  Balustrade e xhamit me 3 trashësi xhami opsionale.

  Balustradë xhami pa kornizë me parmakë 39,8 mm x 29,5 mm.


  Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje të hijshme, elegante dhe moderne të balustradës, mos kërkoni më larg se sistemi ynë i parmakëve prej xhami pa kornizë. Ky sistem përmban një kanal u 115mm x 75.3mm në pjesën e poshtme për një pamje të pastër dhe elegante dhe është i disponueshëm në tre opsione të ndryshme me trashësi xhami për t'iu përshtatur nevojave tuaja.  


  Balustrada jonë prej xhami pa kornizë ka një parmak 39,8 mm x 29,5 mm për siguri dhe stabilitet më të madh.  

  Alumini dhe balustrade qelq po bëhen gjithnjë e më popullore. Falë pamjes së tyre moderne, ato janë mënyra perfekte për t'i dhënë një hije elegance çdo shtëpie apo zyreje. Por çfarë është saktësisht një balustradë alumini dhe xhami?

  Një parmak prej alumini dhe xhami është një lloj kangjella e bërë nga alumini dhe qelqi. Xhami është zakonisht i pastër ose i ngrirë, dhe alumini është i veshur me pluhur për ta mbrojtur atë nga elementët.


  Balustradat prej alumini dhe xhami përdoren më së shpeshti në shkallë, ballkone, kuvertë dhe veranda. Ju gjithashtu mund t'i përdorni ato rreth pishinave, vaskave të nxehtë dhe zonave të tjera të jashtme.

  Balustradat e aluminit dhe qelqit janë të forta dhe të qëndrueshme, dhe gjithashtu janë të mangëta në mirëmbajtje. Me pak kujdes, ato mbeten të reja për një kohë të gjatë dhe pastrohen lehtë.


  Balustrada alumini dhe xhami WJW janë opsionet perfekte për t'i shtuar një hije elegance shtëpisë ose zyrës tuaj pa shpenzuar shumë kohë dhe para për mirëmbajtje.

  Pra, pse të presim? Jepini shtëpisë ose zyrës tuaj përmirësimin që meriton me sistemin tonë të balustradës së xhamit pa kornizë sot!


  Programi


  Përfitimet e kanalit të aluminit me balustradë qelqi pa kornizë

  Ka përfitime të shumta nga përdorimi i një kanali alumini me balustradë xhami pa kornizë.

  1. E kënaqshme estetike:   Një nga përfitimet kryesore të përdorimit të një kanali alumini me balustradë xhami pa kornizë është se ai krijon një pamje të hijshme dhe moderne. Ky lloj kangjella është perfekt për ata që duan të arrijnë një estetikë bashkëkohore.

  2. E qëndrueshme: Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se balustradat e bëra nga ky material janë shumë më të qëndrueshme se druri ose metali. Kanali i aluminit është shumë më rezistent ndaj korrozionit dhe motit.

  3. Mirëmbajtja e ulët: Një tjetër avantazh i rëndësishëm është mirëmbajtja e ulët e këtij sistemi. Ndryshe nga balustradat tradicionale, nuk ka nevojë të rilyeni ose njollosni kanalin e aluminit.

  4. I sigurt: Një nga përfitimet më të rëndësishme të përdorimit të një kanali alumini me balustradë xhami pa kornizë është se ai është shumë më i sigurt se homologu i tij tradicional. Si rezultat, ai nuk ka skaje ose qoshe të mprehta që mund të paraqesin rrezik sigurie pasi nuk ka skaje ose qoshe të mprehta.

  5. Lehtë për t'u instaluar: Një përfitim përfundimtar i përdorimit të një kanali alumini me balustradë xhami pa kornizë është se instalimi i tij është i lehtë. Kjo është për shkak se nuk kërkohen mjete ose aftësi të veçanta për procesin e instalimit.  Në përgjithësi, ka shumë përfitime nga përdorimi i një kanali alumini me balustradë xhami pa kornizë. Ky lloj kangjella është i përsosur për ata që duan një pamje bashkëkohore dhe ata që duan një zgjidhje të qëndrueshme dhe me pak mirëmbajtje. Për më tepër, është shumë më i sigurt se balustradat tradicionale dhe i thjeshtë për t'u instaluar.

  Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 10
  Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 11
  Balustrade qelqi pa kornizë Balustrada alumini 12

  Çfarë ofron WJW?

  Në WJW, dyert dhe dritaret tona janë bërë nga profile arkitekturore me precizion të lartë aliazh alumini 6063-15 ose T6. Trajtimi sipërfaqësor i profileve është spërkatje me fluorokarbon ose pluhur, me rezistencën më të mirë ndaj motit deri në 20 vjet. Biblioteka e pasur me ngjyra mund të plotësojë nevoja të ndryshme të personalizuara të personalizimit të ngjyrave.  


  Dizajni i profilit shumëfunksional mund të aplikohet në lloje të ndryshme dritaresh dhe të përdoret në mjedise të shumta të motit të ftohtë dhe të nxehtë. Së bashku me sistemin unik të ajrosjes së dyerve dhe dritareve, dyert dhe dritaret plotësojnë kërkesat e kursimit të energjisë së ndërtesave prej 75%, duke siguruar kombinimin perfekt të cilësisë së ajrit të brendshëm dhe të jashtëm, i cili është i rehatshëm, i sigurt dhe i shëndetshëm.


  Aksesorët e dyerve dhe dritareve tona janë të gjithë të importuar nga Australia, gjë që jo vetëm siguron stabilitetin e produkteve, por gjithashtu përmirëson në mënyrë efektive rezistencën e erës dhe ujit, rezistencën ndaj goditjes dhe ajrosjen e produkteve. Pajisja adopton një sistem mbylljeje me shumë pika, i cili është i sigurt dhe i besueshëm; dizajni i shiritit ngjitës me dy shtresa përmirëson më tej performancën e mbylljes së dyerve dhe dritareve; produkti miraton dizajnin e fshehur të menteshës, i cili nuk është vetëm i ri në pamje, por edhe më i përshtatshëm për t'u përdorur.


  Përveç kësaj, kompania jonë kontrollon në mënyrë rigoroze procesin e prodhimit sipas standardeve të dyerve dhe dritareve AS2047 për të siguruar që çdo produkt të plotësojë kriteret. Produktet kanë kaluar certifikimin standard Australian dhe mund të eksportohen në Australi.


  Alumini me balustradë xhami pa kornizë është zgjidhja perfekte për ata që duan të shtojnë një prekje luksi dhe stili në shtëpinë e tyre. Është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të krijojnë një pamje më moderne. Ky lloj balustrade xhami është bërë nga alumini me cilësi të lartë që është rezistent ndaj korrozionit dhe i qëndrueshëm.


  Xhami është gjithashtu i lyer për të ofruar privatësi dhe siguri. Ky lloj parmak xhami është i përsosur për t'u përdorur në kuvertë, ballkone dhe shkallë. Është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme për rrethimin e pishinës. WJW ka një gamë të gjerë të aluminit prej qelqi pa kornizë për të zgjedhur.  


  Ne ofrojmë shumë madhësi, stile dhe ngjyra të ndryshme. Ne gjithashtu ofrojmë balustrada xhami të bëra me porosi për të përmbushur nevojat tuaja specifike. Nëse dëshironi një mënyrë për t'i shtuar vlerë shtëpisë tuaj, merrni parasysh instalimin e një parmak xhami pa kornizë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect