loading

Për t'u bërë një fabrikë globale e dyerve dhe dritareve të shtëpive të respektuara.

Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 1
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 2
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 3
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 4
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 5
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 1
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 2
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 3
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 4
Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 5

Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini

Parmaku i tubit të rrumbullakët është dizajni më i jashtëzakonshëm i kësaj parmakje xhami të shkrirë.

Bërja e balustradës së xhamit të ketë një pamje elegante dhe do të jetë më e rehatshme kur përdoret.

Kangjella e xhamit të kalbur është një nga mënyrat më elegante për të përfunduar një kuvertë ose oborr spanjol. Linjat e pastra dhe dizajni i thjeshtë i balustradës i japin asaj një pamje të sofistikuar, ndërsa konstruksioni prej alumini e bën atë të fortë dhe të qëndrueshëm.  

Panelet e xhamit ofrojnë një pamje të qartë të zonës përreth, dhe parmaku është projektuar posaçërisht për të siguruar një kapje të lehtë. Balustrada e xhamit të temperuar është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo shtëpi apo zyrë. Është e lehtë për t'u instaluar dhe mirëmbajtur dhe do të sigurojë vite të tëra kënaqësie. Faleminderit që zgjodhët parmakun e xhamit të shkrirë!

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 6
  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 7

  PRODUCTS DESCRIPTION

  Balustradë xhami e kaltuar me parmakë me dizajn tub të rrumbullakët.

  Balustrade qelq e durueshme me dizajnin e vidës është e fshehur.

  Të gjitha shtyllat dhe parmakët e kësaj parmakje xhami të kalitur me kapakë fundorë me ngjyra të përshtatshme.

  Parmaku i tubit të rrumbullakët është dizajni më i veçantë i kësaj parmakje xhami të kalitur.

  Bërja e balustradës së xhamit me një pamje elegante dhe do të jetë më e rehatshme gjatë përdorimit.


  Parmaku ynë me tub të rrumbullakët është opsioni i përsosur nëse jeni duke kërkuar për një parmak xhami të shkrirë me një dizajn elegant dhe elegant. Vidha është e fshehur dhe të gjitha shtyllat dhe parmakët vijnë me kapakë fundorë me ngjyra që përputhen. E bën ballustrën e xhamit të duket më e lëmuar dhe siguron një kapje më të rehatshme. Parmaku i tubit të rrumbullakët është veçoria jonë unike e dizajnit, duke e bërë ballustradën tuaj të dallohet nga pjesa tjetër.


  Biblioteka e pasur me ngjyra e dyerve dhe dritareve mund të plotësojë nevoja të ndryshme të personalizimit të ngjyrave. Dizajni i profilit shumëfunksional mund të aplikohet në lloje të ndryshme dritaresh dhe të përdoret në mjedise të shumta të motit të ftohtë dhe të nxehtë. Së bashku me sistemin unik të ajrimit të dyerve dhe dritareve, dyert dhe dritaret në tërësi plotësojnë kërkesat e kursimit të energjisë së ndërtesave në masën 75%, duke siguruar performancën më të madhe të dyerve dhe dritareve dhe plotësimin e nevojave të njerëzve.


  Atëherë Alumini WJW , ne kemi një sërë zgjidhjesh të sistemit që mund të përdoren për pothuajse çdo kërkesë dhe plotësojnë kërkesat më të larta të provave. Ne kemi përgatitur një analizë strukturore për të gjitha balustradat dhe kemi miratuar zbatimin e tyre. Pra, pavarësisht nevojave tuaja, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju!


  Cilat janë përfitimet e një balustrade xhami të kalitur prej alumini?

  Xhami i temperuar është një lloj xhami sigurie i prodhuar nga ngrohja dhe ftohja e xhamit për të krijuar një produkt më të fortë dhe më të qëndrueshëm. Ky proces e bën xhamin rreth katër herë më të fortë se xhami i pjekjes standard, dhe gjithashtu ndihmon në parandalimin e copëtimit të xhamit në copa të rrezikshme nëse thyhet.   Balustrada qelqi të kalitur prej alumini   janë të njohura për aplikime komerciale dhe rezidenciale, sepse ato ofrojnë disa përfitime ndaj balustradave të tjera.

  Disa nga përfitimet e balustradave prej xhami të kalitur prej alumini përfshijnë:

  1. Rritja e sigurisë: Xhami i kalitur është shumë më i fortë se xhami standard i pjekjes, kështu që ka më pak gjasa të thyhet nëse thyhet. E bën atë një zgjedhje ideale për balustrada, ku ekziston rreziku i dëmtimit të goditjes.


  2. Estetikë e përmirësuar: Balustradat prej xhami të kalitur prej alumini ofrojnë një pamje të hijshme dhe moderne që mund të përmirësojë tërheqjen estetike të çdo shtëpie ose zyre.


  3. Lehtë për t'u mirëmbajtur: Balustradat prej xhami të kalitur prej alumini janë të lehta për t'u mbajtur të pastra dhe kërkojnë pak mirëmbajtje.


  4. Qëndrueshmëria: Balustradat prej qelqi të kalitur prej alumini janë ndërtuar për të qëndruar, me një nivel të lartë qëndrueshmërie që mund t'i rezistojë elementëve dhe konsumimit të përditshëm.


  Nëse dëshironi një mënyrë të sigurt dhe me stil për të përmirësuar shtëpinë ose zyrën tuaj, balustradat prej xhami të kalitur prej alumini mund të jenë zgjidhja perfekte. Kontakti   WJW për të mësuar më shumë rreth këtij produkti emocionues.


  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 8

  Si të zgjidhni kangjella e duhur e balustrave prej alumini?

  Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e balustrave të përshtatshëm për parmakët tuaj, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh.


  1. Stili:  

  Gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni se çfarë stili dëshironi të arrini. Dëshironi diçka tradicionale apo më moderne? Ka shumë stile të ndryshme të balustrave në dispozicion, prandaj sigurohuni që të shfletoni të gjitha opsionet përpara se të merrni vendimin tuaj përfundimtar.


  2. Materia:

  Pas kësaj, duhet të merrni parasysh materialin që do të përdorni për projektin. Balustrat mund të bëhen nga materiale të ndryshme, por druri, hekuri dhe alumini janë më të zakonshmet. Çdo material ka avantazhet dhe disavantazhet, prandaj sigurohuni që të peshoni të gjitha opsionet tuaja përpara se të vendosni. Megjithatë, alumini është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë diçka të qëndrueshme dhe me pak mirëmbajtje.


  3. Madhësia dhe hapësira:

  Tjetra, duhet të merrni parasysh se sa afër dhe sa të mëdha duhet të jenë balustrat. Përsëri, kjo do të zbresë në preferencat personale dhe pamjen e përgjithshme për të cilën po kërkoni. Sigurohuni që të bëni matje përpara se të vendosni saktësisht se çfarë do të përshtatet.


  4. Instalimi:

  E fundit, por jo më pak e rëndësishme, duhet të mendoni për procesin e instalimit. Disa balustra janë më të lehtë për t'u instaluar se të tjerët, kështu që nëse nuk jeni veçanërisht të dobishëm, mund të dëshironi të zgjidhni diçka më të drejtpërdrejtë. Ka shumë mësime dhe video të disponueshme në internet që mund t'ju ndihmojnë me procesin e instalimit.


  Mbani parasysh këto gjëra kur zgjidhni balustrat e përshtatshëm për parmakët tuaj dhe do të gjeni diçka që ju pëlqen!


  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 9
  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 10
  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 11

  Pse të zgjidhni sistemet e balustradës së aluminit WJW?

  Në WJW, ne jemi të apasionuar pas sigurisë dhe dizajnit. Balustradat tona prej alumini janë ndërtuar nga alumini T6 i fortë dhe i qëndrueshëm, duke i bërë ato një zgjedhje të sigurt dhe të besueshme për çdo shtëpi apo biznes. Ne ofrojmë një gamë unike stilesh për të plotësuar arkitekturën moderne dhe bashkëkohore, duke siguruar që prona juaj të duket më e mira. Me parmakët e aluminit WJW, mund të jeni të sigurt se prona juaj është e sigurt dhe me stil.


  Kur bëhet fjalë për sigurinë, balustradat tona janë të pakta. Balustradat tona prej alumini janë projektuar për të përmbushur ose tejkaluar kërkesat e kodit të ndërtimit me opsione të ndryshme parmake dhe një angazhim për mjeshtëri cilësore. Ne ofrojmë zgjidhje standarde dhe të personalizuara për të siguruar që prona juaj të jetë e sigurt dhe në përputhje me të gjitha rregulloret lokale.


  Përveç sigurisë, balustradat tona janë të dizajnuara edhe për stil. Ne ofrojmë opsione të ndryshme të veshjes me pluhur për të krijuar një pamje unike për shtëpinë ose biznesin tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një përfundim klasik të zi ose të bardhë, ose diçka më të pazakontë, ne kemi zgjidhjen perfekte.


  Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje të sigurt dhe me stil për projektin tuaj të ardhshëm, mos kërkoni më tej se balustrada alumini WJW. Ne kemi zgjidhjen perfekte për ju me një përkushtim ndaj sigurisë dhe dizajnit. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth produkteve dhe shërbimeve tona.

  Të dhëna teknike

  Balustrade prej xhami të kaltuar Balustrada alumini 12
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Dyer dhe dritare profile alumini, dyer dhe dritare nga aliazh alumini produkte të gatshme, sistem perdesh, ju dëshironi, të gjitha këtu! Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e dyerve dhe dritareve të aluminit për 20 vjet.
  nuk ka të dhëna
  CONTACT NE

  Personi kontaktues: Leo Lin

  Telefoni:86 18042879648

  Whatsapp:86 18042879648

  E-mail:: info@aluminium-supply.com

  Shto: Jo. 17, Workshop Liannanshe, Songgangtang, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City

  E drejta e autorit © 2022 Foshan WJW Aluminum Co., Ltd. | Harta e faqes Dizenjues nga Lifisherë
  detect